Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

PILIEČIAI PAROLIMPIEČIAI pioneers.gif

Kabinu plakatą smile.gif :
Iks, Mangute, Vedda, Ka, kristalines, gizzy, Veronika~, Delicious, Maaaaagggiieeee, Zirze, saigha, Jurzole, sbo, Sea girl, Miraval, Idda, erikamaja, mamagute, R.i.R., Dincelis, pandre, Foggy, vienintele, Refresh (???),
AR JŪS JAU PARUOŠĖTE (ruošiate) foto parolimpiniams koliažams???!!!???
Liko viena nupiepusi savaitė, tad metas budintis, rąžytis, praustis, dantukus valytis smile.gif Nepykit, bet nuo šiol lipsiu Jums (ir sau rolleyes.gif) ant nuospaudų, barstysiu druskos ant žaizdų, baladosiuos į Jūsų sąžinę ir visaip kitaip neleisiu ramiai gyventi biggrin.gif Žiūrėkit man, kad lapkričio 5 netektų to prarasto laiko ieškoti hihihi.gif NE-RA-SIT wink.gif

VIRDZZINIJA (first.gif), VIKTORIJA09 (second.gif) ir SAYONARA (third.gif) - tėvynė Jūsų neužmirš
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 29 spalio 2013 - 13:15
Iks, aciu uz priminima, atsimenu, nepamirsau, vakar ejau kaip tik ieskoti geru kadru, kelis padariau, i kompa dar neikeliau, kai ka ir su PS reiks patvarkyti, bet nesu tikra, ar vakar kas pavyko, todel turedama dar laiko, vel bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 14:14)


Liko viena nupiepusi savaitė




oooo, tai liko labai daug . Pamažu, pamažu ir suruošim smile.gif
Atsakyti
popiečio žiūriniai

sukurti lygūs
Atsakyti
Iks, man prašyčiau ištraukti juodai baltą foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 10 29, 13:48)
Iks, man prašyčiau ištraukti juodai baltą foto biggrin.gif


Jei tik tokių bus, tai labai labai pasistengsiu wink.gif Bet, jei reikės, nejau bus prieštaraujančių, jei savąją gautąją pasiverstum (Tu ar kas kitas) į JB??? Yra tokių, kurie kategoriškai prieš???? (kelkit rankas).
O dievai, jei tikrai Tau atiteks monochromas, tauta ims šnairuoti svarstydama, ar tikrai skaidri to POK (parolimpinio komiteto) veikla smile.gif O ji skaidri. Kaip krištolas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 14:00)
Jei tik tokių bus, tai labai labai pasistengsiu wink.gif Bet, jei reikės, nejau bus prieštaraujančių, jei savąją gautąją pasiverstum (Tu ar kas kitas) į JB??? Yra tokių, kurie kategoriškai prieš???? (kelkit rankas).
O dievai, jei tikrai Tau atiteks monochromas, tauta ims šnairuoti svarstydama, ar tikrai skaidri to POK (parolimpinio komiteto) veikla smile.gif O ji skaidri. Kaip krištolas rolleyes.gif


iš tikro tai kokią gausiu, tokią tęsiu, bet šiaip aš gi bijau spalvotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 15:00)
Bet, jei reikės, nejau bus prieštaraujančių, jei savąją gautąją pasiverstum (Tu ar kas kitas) į JB??? Yra tokių, kurie kategoriškai prieš???? (kelkit rankas).



nepataikaukit, Iks, nepataikaukit cool.gif Visiems sąlygos vienodos. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 29, 14:06)
nepataikaukit, Iks, nepataikaukit cool.gif Visiems sąlygos vienodos.  rolleyes.gif


jo, man nereikia išskirtinių sąlygų, nors jeigu visi sutinktų, aš jomis mielai naudočiaus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 29, 14:06)
nepataikaukit, Iks, nepataikaukit cool.gif Visiems sąlygos vienodos.  rolleyes.gif


Tylėti bijoti cool.gif
Tas punktas visai ne dėl Say pasiūlytas. Juk ir atvirkštinis variantas galimas. Tarkim, gauna kas nors Say produktą, tikėtina, juodai baltutį ar baltai juodutį (negi ims ir vardan kažkokios parolimpiados ji išsigydys savo numylėtus kaulus ir fobijas biggrin.gif)... O žmogus, gavęs Say dovanėlę, gal va be spalvų kaip tik gyvent negali. Ir ką, - ima PS flomasterį ir spalvina Say pypkutę, kad ir neoninėmis spalvomis, gal jam taip reikia ir šviečiasi; a, Say? biggrin.gif

O bus taip, kaip AŠ pasakysiu,- tarė Iks Žeglovo/Vysockio balsu ir nukaukšėjo ten, kur jau prieš gerą valandą turėjo būti atkaukšėjusi biggrin.gif (ir Arnoldo balsu priduria "I'll be back" biggrin.gif)

p.s. mamagute, tu labai griežta, imu Tavęs bijoti smile.gif
p.p.s. tą galimą manipuliavimą spalvomis ne aš net sugalvojau. Mačiau tokį Yvettės pasiūlymą archyvuose, man jisai pasirodė visai logiškas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 29 spalio 2013 - 14:47
QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 15:39)

* O bus taip, kaip AŠ pasakysiu,- tarė Iks Žeglovo/Vysockio balsu ir nukaukšėjo ten, kur jau prieš gerą valandą turėjo būti atkaukšėjusi biggrin.gif (ir Arnoldo balsu priduria "I'll be back" biggrin.gif)

** p.s. mamagute, tu labai griežta, imu Tavęs bijoti smile.gif
*** p.p.s. tą galimą manipuliavimą spalvomis ne aš net sugalvojau. Mačiau tokį Yvettės pasiūlymą archyvuose, man jisai pasirodė visai logiškas smile.gif


* biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
** ne tik griežta, bet ir pikta mad.gif essen.gif gun_bandana.gif
*** jei dauguma nubalsuos- kodėl gi ne smile.gif
Atsakyti
As tai leidziu versti i JB rolleyes.gif
Atsakyti