Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 10 29, 11:36)
geras vaizdelis, fotografiškas biggrin.gif

aš esu skaičius ankstyvoje jaunystėje smile.gif


visas tos serijos knygas?
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 29, 10:40)
visas tos serijos knygas?


nea, ne visas. ne visas ir turiu, deja.
Atsakyti
QUOTE(Vetra127 @ 2013 10 28, 10:17)
Sveikos, įkeliu vieną vasaros foto. Labai noriu išgirsti nuomones  4u.gif

http://farm6.staticf...21d67382d_z.jpg

Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 10 29, 01:53)
tai dedu savo irodyma kad namu darbus dariau tongue.gif

Man noretusi is taves kazkokio kitokio pateikimo, idomesnio, idomesnes kompozicijos, ne tik paprastai pastatyto daikto ir nufototografuoto. Noretusi, kad ir sviesa butu idomiau pagauta rolleyes.gif Aisku lengva cia man kalbeti, paciai gal is vis nieko nesigaus blush2.gif
Atsakyti
na va, tai turiu du taip smile.gif Tai laukiu kol kas trečio... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 29, 10:01)
tai manoji foto  mirksiukas.gif Džiaugiuos, kad pačiai Tau ji patiko smile.gif

Koliažą jau vakar vakare pamačiau, bet bandžiau susidėliot įspūdžius.  smile.gif
Tiesą pasakius, pati neturėjau tokio aiškaus galutinio pratęsimo varianto, nors kažkoks įsivaizdavimas buvo  ... Moters siluetas (dalis silueto) fone, ji kabina paltą(!) -be abejo tilptų tik kažkoks fragmentas . Pirmam plane -tik batų antroji pusė. Bet nežinau, ar pati taip įgyvendinčiau.  biggrin.gif  Ir ar apskritai tai koliaže žiūrėtųsi.  Bet vaizdiniai visgi su žmogum buvo...
Dabar man lyg sunkoka ta dešinioji pusė... gal per daug tas paltas užima kadro... Nors kaip variantas labai įmanomas. Ir jei, Delicious, Tave  kankino kūrybinės mintys- džiaugiuos taip pat. smile.gif

Ir šviesa, ir tonai, mano galva, tikrai labai atitinka. smile.gif

Jei dar kas turi nuomonių- labai prašom smile.gif


Dėl foto autorės turėjau du variantus (Tave ir Ka cool.gif ).
Bandžiau su moters siluetu ir apskritai su žmogum kitoje nuotraukoje, nes prie detalių jau norisi to apčiuopiamesnio žmogaus buvimo ir tarsi paaiškinimo, kodėl ta rankinė ant žemės, kodėl tokie batai, kodėl tokia aplinka. Sunku buvo su tuo kontrastingu j/b, su šviesa nuotraukoje (man labai gražu Tavojoje šviesa pabrėžiamos rankinės užsegimo ir batų detalės). Sunku būtent atitaikyti, kad įtikinamai žiūrėtųsi tiek šviesa, tiek galutinis foto apdirbimas. Aplinka, kurioje fotografuot galiu pas mane šviesi, lengva, visiškai nederanti su Tavąja (lyg kokia tai kaimiška, šiek tiek gruboka ir pan.), tai mano žmogus mano nuotraukose niekaip neįsipiešia į Tavo užduotą aplinką, kiek bandžiau variantų smile.gif Teko siaurint matomus plotus savo nuotraukoje.

mamagute teisi, ten lietpaltis mirksiukas.gif (paskubomis bet kaip nutrenktas moters lietpaltis, lyg sakantis, kad kažkas įvyko, kažkur skubama - mintis mano buvo tokia su juo).

Įkeliu kitą bandymą, kuris manęs pačios neįtikina savo (ne)kontrastingumu. mastau.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mikcia @ 2013 10 29, 11:59)
na va, tai turiu du taip smile.gif Tai laukiu kol kas trečio... rolleyes.gif

Imk taip, nors galėtų būt ir geriau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2013 10 29, 12:03)
mamagute teisi, ten lietpaltis  mirksiukas.gif (paskubomis bet kaip nutrenktas moters lietpaltis, lyg sakantis, kad kažkas įvyko, kažkur skubama - mintis mano buvo tokia su juo).

O aš mačiau vyriškas kelnes. laugh.gif Tad pamačiusi prunkštelėjau. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 10 29, 11:08)
O aš mačiau vyriškas kelnes. laugh.gif Tad pamačiusi prunkštelėjau. hihihi.gif


laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 10 29, 11:08)
O aš mačiau vyriškas kelnes. laugh.gif Tad pamačiusi prunkštelėjau. hihihi.gif


ačiū Die, ne aš viena hihihi.gif, užtat ir perklausiau dėl palto cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 12:33)
ačiū Die, ne aš viena hihihi.gif, užtat ir perklausiau dėl palto cool.gif


nu jokių kelnių nė su žiburiu neįžvelgtum... bet kiekvienas suprantam pagal savo "sugedimo" laipsnį biggrin.gif

Delicious, antroji man ne...
Atsakyti
QUOTE(Vetra127 @ 2013 10 29, 11:50)


man labiau noretusi matyti horizontalia nuotrauka cia. Nes norisi ziureti kur tas tiltas tesiasi. O jo tik tiek smile.gif Siek tiek per daug apacioje akmenu. Suprantu kad norejai pagauti ir bangos luzi i akmenis. Bet man jo cia visai nesinori. Todel net nezinau kur sutelkti demesi : ar i tilta ir zmones ar i saulelydi smile.gifo gal i bangu purslus smile.gif zodziu klaidzioja zvilsnis ir ties niekur nesustoja smile.gif
Atsakyti