Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Maggie @ 2013 10 28, 17:09)

Tema - Maistas


Liuks tema, nors valgyt nemoku graziai gaminti biggrin.gif

O kaip su sviesa zaidimas? Niekas nieko neprizaide per savaite? As laikiau viena daikta toje pacioje vietoje kelias dienas, nes saule ne kiekkiena diena buvo, arba is ryto buvo, po piet ne ir atvirksciai...
Laukiua laukiau kuri nors pirma ides, bet nesulaukiau biggrin.gif tai dedu savo irodyma kad namu darbus dariau tongue.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2013 10 29, 00:12)
Labas

Aciu uz sveikinimus po mano auto flickr, bet atnesu ji cia (o gal kas dar ir nematet), noriu kritikos, nes ideja turejau labai aiskia ir ejau link jos igyvendinimo, bet dabar galvoju, gal kvadrata kirpti, gal spalvas prislopinti.... net nezinau, bet rodos, kad noriu kazka pakeisti, bet pati nezinau net ka...gal apskritai perdaryt reiktu g.gif tai isspardykit man sikna, please biggrin.gif


Man patinka, nezadu spardytis, nes pati iki tokio auto dar esu labai labai toli... Spalvos mano manymu cia gana prislopintos ir taip, tinka cia jos tokios. Gal pabandyciau kvadrata, idomu kaip ziuretusi...
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 28, 22:30)
Mikcia, atleisk, visai nepamenu, koks buvo pirmasis 2ND bandymas... O visai norėčiau, nes linkusi vertinti, kiek tiriamasis (smile.gif) pats iš savęs paaugo, ką jam, būtent jam, davė tasai kartojimas, perdarymas ir pan. Šiaip aš visai linkusi užskaityti šitą žaibu trenktą zuikienę smile.gif  Pakankamai tvarkinga, skirtumai, nors ir nepribloškiantys, bet yra. Susidaro įspūdis, kad užduotį supratai, į šio ND esmę kaip ir įsikirtai. Vis tik norėtųsi keliais punkteliais šviesiau. Akys, imu manyti, laikui bėgant atbuko, prisipažįstu, kad to "žaibo kirčio" iki Mėlynakės pasisakymo nelabai ir pastebėjau. Ai, nežinau, man regis, būna/buvo/bus ir baisesnių kataklizmų, šitokį ištoleruot man neproblema, kaip ir tiek bei taip žaislinį ND variantą. Margumas - ant ribos, tikrai nepykčiau, jei jo būtų mažiau, į tai ateityje siūlyčiau atkreipti dėmesį.

Pirmas ND buvo su kankorėžiais. Antro bandymai buvo su akmenukais ant medžio ir šakele su smulkiom gėlytėm/uogytėm smile.gif Anuose gal ir ryškesni skirtumai buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikcia: 29 spalio 2013 - 07:47
QUOTE(gotte @ 2013 10 29, 00:12)
say man esi pazadejus atviruka jeigu ka biggrin.gif is viesojo transporto fotkinimo, adresiukas tavo SM paste ax.gif


nepamiršau. bet kadangi paskelbiau, kad visos, kurios iki lapkričio 1 d. įdės foto iš viešojo transporto, gaus po atviruką, tai laukiu TOS dienos, kad prisėsčiau ir vienu metu visoms surašyčiau ir išsiųsčiau. nes jeigu pradėsiu kiekvienai atskirai rašyti, pamiršiu, kuriai jau rašiau biggrin.gif tokia jau aš biggrin.gif

beje, VISOS, kurios flickre sudėjot foto, atsiųskit man į AŽ savo adresus, išskyrus Iks ir gotte, jų adresus turiu. Primenu nikus: lunameja, gladiole, saigha, voveraite.

liko pora dienų, jei dar kuri iki penktadienio įdės, irgi gaus atviruką, kitos dės nemokamai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 29 spalio 2013 - 08:08
QUOTE(Sea Girl @ 2013 10 29, 01:53)
O kaip su sviesa zaidimas? Niekas nieko neprizaide per savaite? As laikiau viena daikta toje pacioje vietoje kelias dienas, nes saule ne kiekkiena diena buvo, arba is ryto buvo, po piet ne ir atvirksciai...
Laukiua laukiau kuri nors pirma ides, bet nesulaukiau biggrin.gif  tai dedu savo irodyma kad namu darbus dariau tongue.gif

Bandysiu ir as siandien, rytas atrodo visai grazus, tai viena nuotrauka jau turiu, tikekimes neapsiniauks ir galesiu dienos begyje daugiau kadru padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 10 29, 01:12)


o man tai vertikalios norėtųsi ir šiek tiek daugiau apačios smile.gif o spalvos ir pati foto nuotaika tai faniai smile.gif


mikcia, aš tai sakyčiau tai zuikienei Taip, bet kažkodėl jaučiu, kad tas vienas mano taip ir tebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2013 10 28, 17:03)
Atitipenu su koliažu: ??? + Delicious

user posted image

Gautoji nuotrauka labai traukia, labai patinka, nešiojaus ją ilgai mintyse, minčių buvo n+k, bet su jų įgyvendinimu sunkokai sekėsi, padarai vienaip, kitaip ir vis ne tas, ko norėta  doh.gif


tai manoji foto mirksiukas.gif Džiaugiuos, kad pačiai Tau ji patiko smile.gif

Koliažą jau vakar vakare pamačiau, bet bandžiau susidėliot įspūdžius. smile.gif
Tiesą pasakius, pati neturėjau tokio aiškaus galutinio pratęsimo varianto, nors kažkoks įsivaizdavimas buvo ... Moters siluetas (dalis silueto) fone, ji kabina paltą(!) -be abejo tilptų tik kažkoks fragmentas . Pirmam plane -tik batų antroji pusė. Bet nežinau, ar pati taip įgyvendinčiau. biggrin.gif Ir ar apskritai tai koliaže žiūrėtųsi. Bet vaizdiniai visgi su žmogum buvo...
Dabar man lyg sunkoka ta dešinioji pusė... gal per daug tas paltas užima kadro... Nors kaip variantas labai įmanomas. Ir jei, Delicious, Tave kankino kūrybinės mintys- džiaugiuos taip pat. smile.gif

Ir šviesa, ir tonai, mano galva, tikrai labai atitinka. smile.gif

Jei dar kas turi nuomonių- labai prašom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 29 spalio 2013 - 10:01
QUOTE(korete @ 2013 10 29, 09:59)
mikcia, aš tai sakyčiau tai zuikienei Taip, bet kažkodėl jaučiu, kad tas vienas mano taip ir tebus  biggrin.gif


jei kas nesuprato, tai aš irgi daviau taip (su pastabomis paraštėse smile.gif). Tad nevienišas Tavasis taip wink.gif

mamagute/delicious, o ten paltas dešinėje? bigsmile.gif Beje, atspėjau, kad pirmoji foto priklauso tam, kam ir priklauso rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 29 spalio 2013 - 10:16
Atnesu viena rytini kadra smile.gif

user posted image

Dar vienas cia , idomu, kuri geriau ziurisi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 11:11)


*mamagute/delicious, o ten paltas dešinėje? bigsmile.gif

**Beje, atspėjau, kad pirmoji foto priklauso tam, kam ir priklauso rolleyes.gif


* na, sakykim, dar lietpaltį galiu įsivaizduot biggrin.gif
** oi, Iks, Tu tikra detektyvė smile.gif
Atsakyti
Aciu Maggie uz maisto tema, kaip tik gaminu dabar pietus, pabandysiu pafotografuoti, tik gaila, kad cia, kur esu dabar, neturime graziu ir tinkamu pasirinkimui indu, ypac siuo metu gaminamam patiekalui, na bet vistiek bandysiu.
O cia dar i maisto temos tema biggrin.gif
http://versliukai.lt...4/galerija/9550

Jurgos flickr labai patiko. O jau katinas jos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 10 24, 10:13)
būčiau Tave kaip nors dramatiškiau nupjovus, tik dalį galvos palikus. atleisk, žiauri aš, žinau, ak biggrin.gif



Žinai, Say, vis iš galvos man neišeina toks makabriškas vaizdelis: aš su nurėžtu viršugalviu, iš ten auga viržiai, o šalia Tu, su pypkute rankose, įsisiautusi į chalatėlį, turbanu iš rankšluosčio ant galvos, laistai jau ... biggrin.gif


Gal kas skaitėt M.Prusto " Prarasto laiko beieškant" ? (perskaičiau Say nuorodą, tai susidomėjimas sukilo)
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 29, 10:34)
Žinai, Say, vis iš galvos man neišeina toks makabriškas vaizdelis: aš su nurėžtu viršugalviu, iš ten auga viržiai, o šalia Tu, su pypkute rankose, įsisiautusi į chalatėlį, turbanu iš rankšluosčio ant galvos,  laistai jau ...  biggrin.gif


Gal kas skaitėt M.Prusto  " Prarasto laiko beieškant" ? (perskaičiau Say nuorodą, tai susidomėjimas sukilo)


geras vaizdelis, fotografiškas biggrin.gif

aš esu skaičius ankstyvoje jaunystėje smile.gif
Atsakyti