Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gizzy @ 2013 10 27, 12:01)
Kazkaip reikia pradet labiau pasitiket savim, nes vakar sudejus ta koliaza taip baisu buvo ji cia kelti, nors man paciai ir patiko, bet vis galvoji]au gal cia tik man, gal kitiems pasirodys visiska nesamone...
Tas pats ir su nuotrauku komentavimu, buna, kad noriu pakomentuot, bet baisu nusisneket  blush2.gif

ir man patiko koliazhas. daugiau pasitikiejimo savimi! ir daugiau komentavimo, nes tikrai geras mokslas, tokia "uosle" atsiranda mirksiukas.gif
QUOTE(vienintelė @ 2013 10 27, 17:17)
aš pavėluotai:) pakometavau flickr, bet ir čia pasissakysiu kad gizzy pratesimas man labai gerai žiūrisi ir mangutes koliazas patiko, nors to dobilo šaukšte nebedėčiau. nuotrauka gal ir nedękinga atsiunčiau, bet siūsdama kažkaip galvojau kad parasta bus ka nors su nuvytusiais dobilais sugalvot  ax.gif

as sutinku, nebedeciau dobilo ir sauksto. siaip, mangute, nebloga ideja - tik pateikimas toks skurdokas, galima buvo kazkiek pazaisti su sviesa, kaip vieninteles variante.

nauja tema bus paskelbta ipusejus dienai (17val) smile.gif
Atsakyti
Pamiršau Mangutes koliažą pakomentuoti. Man idėja irgi patiko, bet aš gal ne jogurtą, o kokį pieno butelį Dobilo produkcijos būčiau fotografavusi. Fotogeniškesnis jis man smile.gif Nes tas jogurto indelis man toks nelabai estetiškas gal g.gif
Papildyta:
Mikcia reiktų surašyti diafragmos nustatymus.

Šiaip skirtumai matosi, bet pati idėja net nežianu. Šiaip žaislų rekomenduojama nefotografuoti. Dar mane labai nervina tas kampas, kur tiesiai zuikienei į tarpuausį, kaip žaibas trenkia. Aš susilaikysiu, bet gal senbuvės geriau įvertins, nes aš kol kas tik intuicija galiu kliautis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 28, 13:29)
ir man patiko koliazhas. daugiau pasitikiejimo savimi! ir daugiau komentavimo, nes tikrai geras mokslas, tokia "uosle" atsiranda  mirksiukas.gif

nauja tema bus paskelbta ipusejus dienai (17val)  smile.gif

Dekui 4u.gif

Buvau jau pamirsus, kad dabar bus savaitines temos, tai kol supratau kokia cia tema siandien skelbsi biggrin.gif
Gaila, kad pareitoj taip ir neisejo sudalyvaut, gal ta tema reiktu pakartot pavasari ar vasara, kai daugiau sauletu dienu, nes dabar, bent jau pas mus, istisai lyja..
Papildyta:
Mangute ikelk savo koliaza ir flickre i tema smile.gif Ejau dabar visus perziuret, o tavo neuzmaciau.
Idomu ar dar daug liko neatsiskaiciusiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2013 10 28, 13:25)

Idomu ar dar daug liko neatsiskaiciusiu  ax.gif

Kaip suprantu pagal užsiregistravusias 16 koliažų turėtų būti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlynakė_ @ 2013 10 28, 15:14)
Kaip suprantu pagal užsiregistravusias 16 koliažų turėtų būti  bigsmile.gif

Tai dar nemazai truksta smile.gif
Atsakyti
Atitipenu su koliažu: ??? + Delicious

user posted image

Gautoji nuotrauka labai traukia, labai patinka, nešiojaus ją ilgai mintyse, minčių buvo n+k, bet su jų įgyvendinimu sunkokai sekėsi, padarai vienaip, kitaip ir vis ne tas, ko norėta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlynakė_ @ 2013 10 28, 13:56)
Mikcia reiktų surašyti diafragmos nustatymus.

Šiaip skirtumai matosi, bet pati idėja net nežianu. Šiaip žaislų rekomenduojama nefotografuoti. Dar mane labai nervina tas kampas, kur tiesiai zuikienei į tarpuausį, kaip žaibas trenkia. Aš susilaikysiu, bet gal senbuvės geriau įvertins, nes aš kol kas tik intuicija galiu kliautis  mirksiukas.gif

na, šitie man visai fotogeniški pasirodė smile.gif turiu, kur nėra to kampo, bet vėl gi... ten tapeto sudurimas matosi, tai jau gal "neestetiškai"... o čia pats kampas gal nepadaro kadro neestetiško...
nustatymai
1/60, F4, iso 200
1/15 , F10, iso 400
1/4, F20, iso 800
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikcia: 28 spalio 2013 - 16:19
galvojau galvojau, ogi sugalvojau biggrin.gif
tema, kuri man patinka - is tikruju, rodos, taip lengva, meti raktini zodi ir vsio, bet as stengiuos apgalvot temike, kad butu ir jums idomu, ir man biggrin.gif siandien uztrukau visa diena.

zodziu, pasimokykime fotografuoti maista smile.gif menu nereikia (pradedantiesiems) - svarbu (beveik kaip visada) estetika, kompozicija, "skonis", teisingas wb biggrin.gif tos, pramokusios, galetu pateikti kazkaip idomiau, imantriau mirksiukas.gif dvigumas uzdavinys gaunasi - is pradziu reikia kaip ir pagaminti biggrin.gif bet ko gero dauguma is musu maista gamina, tad neturetu buti problema. butu faina, jei tai ne butu tik populiarieji sausainiai (ypac kalediniai, imbieriniai hehe) ar cupcakes'ai, o ir kokia sriubyte (pvz barsciai) su duonos rieke; visciukas tabaka ir t.t.

pati labai megstu pasigrozet jurgos darbais, va cia tai skanumeliai --> http://www.flickr.co...os/savaitgalis/ gal ir jus sekate koki maisto fotografa? man labai patinka pasizvalgyti po tokias foto hehe.

Tema - Maistas

pastaba - fiksuojam "gatava" patiekala - NE jo ruosimo procesa su visokiais patraukliais ranksuostukais, isbarstytais miltais ant stalo ir baltais skruostais musu vaiku (ne ne ne). noriu gero restorano lygio foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 28, 17:09)
Tema - Maistas
pastaba - fiksuojam "gatava" patiekala - NE jo ruosimo procesa su visokiais patraukliais ranksuostukais, isbarstytais miltais ant stalo ir baltais skruostais musu vaiku (ne ne ne). noriu gero restorano lygio foto smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Mikcia, atleisk, visai nepamenu, koks buvo pirmasis 2ND bandymas... O visai norėčiau, nes linkusi vertinti, kiek tiriamasis (smile.gif) pats iš savęs paaugo, ką jam, būtent jam, davė tasai kartojimas, perdarymas ir pan. Šiaip aš visai linkusi užskaityti šitą žaibu trenktą zuikienę smile.gif Pakankamai tvarkinga, skirtumai, nors ir nepribloškiantys, bet yra. Susidaro įspūdis, kad užduotį supratai, į šio ND esmę kaip ir įsikirtai. Vis tik norėtųsi keliais punkteliais šviesiau. Akys, imu manyti, laikui bėgant atbuko, prisipažįstu, kad to "žaibo kirčio" iki Mėlynakės pasisakymo nelabai ir pastebėjau. Ai, nežinau, man regis, būna/buvo/bus ir baisesnių kataklizmų, šitokį ištoleruot man neproblema, kaip ir tiek bei taip žaislinį ND variantą. Margumas - ant ribos, tikrai nepykčiau, jei jo būtų mažiau, į tai ateityje siūlyčiau atkreipti dėmesį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 28 spalio 2013 - 21:31
Sveiki,

Renkuosi iki Kalėdų dovaną ir labai norėčiau hibridinio(sisteminio) fotoaparato, šiuo metu į akį labai krito Samsung NX2000 tik nežinau ar verta pirkti nes labai sunku rasti objektyvą, bet dar bandau susirasti jam 50-200mm į komplektą, būtent žirgų iš toli fotografavimui, lenktynėse, konkūre ir panašiai, momento pagavime ir gražių spalvų ryškių ir kokybiškų nuotraukų norėtųsi. Gal kas turit ar bandėt Samsung NX seriją ir gal galit papasakot įspūdžius, o gal dar ką man galėtumėte pasiūlyti iš panašių variantų iki 2000lt bent su 2 objektyvais. Didelio nenoriu, todėl kapstausi tarp sisteminių.
Atsakyti
Labas

Aciu uz sveikinimus po mano auto flickr, bet atnesu ji cia (o gal kas dar ir nematet), noriu kritikos, nes ideja turejau labai aiskia ir ejau link jos igyvendinimo, bet dabar galvoju, gal kvadrata kirpti, gal spalvas prislopinti.... net nezinau, bet rodos, kad noriu kazka pakeisti, bet pati nezinau net ka...gal apskritai perdaryt reiktu g.gif tai isspardykit man sikna, please biggrin.gif

user posted image

ps labai atsiprasau, kad nenufoktinau savo analizes, kai ten kazkada zadejau.. doh.gif blush2.gif bet analize veja analize ir bozito...zaliuoju nuo uzduociu ir darbu doh.gif unsure.gif

say man esi pazadejus atviruka jeigu ka biggrin.gif is viesojo transporto fotkinimo, adresiukas tavo SM paste ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 29 spalio 2013 - 00:25