Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(vienintelė @ 2013 10 27, 20:57)
nu nevaryk jau su tuo citramonu:) suprantu kad nuotrauka nelengva, o bet tačiau gavau ne lengvesne tai kad nenurašyk jau taip  blush2.gif


Aš ir nenurašau, juolab, nevarau, prašau skaityti teisingai smile.gif Beje, man visos nelengvos atrodė, iš tų, kurias jau parodė. Ir, man regis, kokią begausiu foto per antruosius koliažus, be vaistinėlės neapsieisiu biggrin.gif O kai nurimsiu, gal ir įveiksiu. Arba tik nurimsiu rolleyes.gif (o ir pati dar neaišku, kokią dovanėlę būsimam koliažo porininkui paruošiu cool.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 spalio 2013 - 21:14
QUOTE(Iks @ 2013 10 27, 21:07)
Aš ir nenurašau, juolab, nevarau, prašau skaityti teisingai smile.gif Beje, man visos nelengvos atrodė, iš tų, kurias jau parodė. Ir, man regis, kokią begausiu foto per antruosius koliažus, be vaistinėlės neapsieisiu biggrin.gif O kai nurimsiu, gal ir įveiksiu. Arba tik nurimsiu  rolleyes.gif (o ir pati dar neaišku, kokią dovanėlę  būsimam koliažo porininkui paruošiu cool.gif)

aš juk nepiktai mirksiukas.gif , faktas kai reikia sugalvot jos visos pasidaro nelengvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 27, 22:07)
Aš ir nenurašau, prašau skaityti teisingai smile.gif Beje, man visos nelengvos atrodė, iš tų, kurias jau parodė. Ir, man regis, kokią begausiu foto per antruosius koliažus, be vaistinėlės neapsieisiu biggrin.gif O kai nurimsiu, gal ir įveiksiu. Arba tik nurimsiu  rolleyes.gif


o man visai smagu tas koliažas, visą laiką sukosi galvoje mintys smile.gif
Atsakyti
Radau pas tėvuką senieną... Keliu kritikai smile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlynakė_: 27 spalio 2013 - 21:49
Man labai patiko gizzy koliazo ideja, tie laiptai tokia gyvybe igavo. Ir kaip iskart prasme pasikeicia. Vieni tie laiptai man kazkaip neigiamai ziurejosi, tokie salti, rudeniski. Nors kaip foto man tikrai grazu. O koliaze visai kitaip. Jaukus tokie tapo smile.gif o gizzy foto pirma mintis - zvejo dukra biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, įkeliu vieną vasaros foto. Labai noriu išgirsti nuomones 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 26, 18:20)
reikia perskaityti VISĄ sakinį ir viskas aišku.  smile.gif


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlynakė_ @ 2013 10 27, 22:48)
Radau pas tėvuką senieną... Keliu kritikai smile.gif

user posted image


apačios daugiau palikčiau... dešinės vos vos mažėliau. Ir viršaus kiek daugiau, kad nebūtų taip užspaustas, jei jau visą fotografuoji. Fokuso norėtųsi į patį laikroduką. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlynakė_ @ 2013 10 27, 21:48)
Radau pas tėvuką senieną... Keliu kritikai smile.gif



Antrojoje kompozicija man labiau patinka, bet mano akimis žiūrint per tamsu, per daug monotoniškos spalvos ir antrojoje fokusas pabėgęs 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktorija09: 28 spalio 2013 - 11:34
2 ND trečias bandymas
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Dekui visoms uz padrasinima smile.gif

QUOTE(Iks @ 2013 10 27, 17:41)

Dekui uz toki issamu komentara ir uz padrasinima 4u.gif Tavo komentarus skaityt vienas malonumas rolleyes.gif Kaip pavydziu tau tokios iskalbos ax.gif

QUOTE(vienintelė @ 2013 10 27, 22:22)
faktas kai reikia sugalvot jos visos pasidaro nelengvos smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Mangute @ 2013 10 27, 22:41)
o man visai smagu tas koliažas, visą laiką sukosi galvoje mintys smile.gif

Smagu labai is tikruju, fainas zaidimas, privercia galvot, ieskot smile.gif Pirma karta dalyvavau ir labai dziaugiuosi, kad pasiryzau, nes anksciau bijodavau, atrodydavo tikrai nesugebeciau sugalvot pratesimo..

QUOTE(Mėlynakė_ @ 2013 10 27, 22:48)
Radau pas tėvuką senieną... Keliu kritikai smile.gif

Pirmiausiai tai man formatai krito i akis, cia ne standartiniai taip? JB nezinau ar toks patinka, nors cia gal skonio reikalas smile.gif Antra man geriau ziurisi, bet gal erdves vos daugiau noretusi, ypac is virsaus.

QUOTE(Mėlynakė_ @ 2013 10 27, 23:30)
Man labai patiko gizzy koliazo ideja, tie laiptai tokia gyvybe igavo. Ir kaip iskart prasme pasikeicia. Vieni tie laiptai man kazkaip neigiamai ziurejosi, tokie salti, rudeniski. Nors kaip foto man tikrai grazu. O koliaze visai kitaip. Jaukus tokie tapo smile.gif o gizzy foto pirma mintis - zvejo dukra biggrin.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Nu bet tikrai, kaip nepamačiau, kad fotmatas išsikraipė doh.gif uždėjau tuos rėmėlius baltus, tai matyt ir nugrybavau. Orginaliai va taip:

user posted image

Juodai balta tai man ne kaip žiūrėjosi, norėjosi sendinimo tai biški temperatūra spalvos pakeičiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlynakė_: 28 spalio 2013 - 11:48