Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(mamagute @ 2013 10 24, 09:22)
** galbūt ir aš kada nors papulsiu į Tavo rankas smile.gif


papulsi smile.gif


Iks, šimtas balų už atsakymą Mangutei.

briedis, tai skaitai, sakai? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 25 spalio 2013 - 08:08
QUOTE(Iks @ 2013 10 25, 08:14)


džiugu dėl Tavęs.


Ačiū už gerus žodžius 4u.gif Net paraudonavau...

Say visą pavasarį už rankos vedė (ir gal dar mūsų keliai susikirs, jei nepatingėsim) . smile.gif Ir žinai, pradedu įsivaizduot save ir su puse galvos, tik truputį kitoj kompozicijoj. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 25, 08:33)
Say visą pavasarį už rankos vedė (ir gal dar mūsų keliai susikirs, jei nepatingėsim) .  smile.gif Ir žinai, pradedu įsivaizduot save ir su puse galvos, tik  truputį kitoj kompozicijoj.  biggrin.gif


ir man reik nepatingėt..biggrin.gif gera mokinė labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 10 25, 09:40)
gera mokinė labai smile.gif


na negaliu savo gabumų irgi visai nuvertint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 25, 08:14)
Mangute, turiu bendradarbę, kuri nuo pat pirmosios darbo dienos nuolat vaitojo dėl tariamo savo senumo (tai ką man, senutei, besakyti; jums gerai, jūs jaunos, bet va sulauksit mano amžiaus ir t.t.). Ir ką? Ir įteigė, nors tas "jos amžius" ne už kalnų, marių ar klonių, nors milijonas jos vienmečių man niekaip nesusiasocijuotų su pensija ir kitokia gerontologija. Tiesą sakant, man mano be kelių kapeikų 88-erių teta atrodo kur kas mažiau pagyvenusi nei minėtoji kolegė smile.gif Tai va. Iš Tavęs nuolat girdžiu užuominas apie tariamą kvailumą, intelekto stoką, nepritapėliškumą ir kažką panašaus ("aš bijau ką nors čia ir sakyti, bijau pasirodyti kvaile"  doh.gif). Įtikinsi galų gale biggrin.gif , ar to sieki? Nenusivertink, a? Nes... nu... tai... kvaila lotuliukas.gif Kokį toną užduosi, taip ir skambės. Tiki manim?
Beje - gal ir aš turiu vargo dėl proto - nes neišgliaudau jau nevienkartinių Tavo užuominų apie dėmesio stoką, apie kažkur komentarų laukiančias nesulaukiančias foto. Už pažadėtą ačiū nors ir ne pastroješ dačiu biggrin.gif, galvojau, ok, surengsiu išvažiuojamąjį komentarų posėdį Tavajam flickre. Maniau, kad rasiu per kraštus kupančios naujos produkcijos. Bet neradau. Tik tą a la savaitgalinę gėlytę, kuriai iki savaitgalinių reikalavimų trūksta foto porininkių (jų dar bus?). Jei tai suverenus kūrinys, nebūtinai savaitgalinis, tai, atleisk, nelabai ką turiu pasakyti. Gėlytė ir tiek, stiklinę knieti sugriebt, kad neišvirstų, vandeny mirkstantis kotelis atrodo lyg su kokia izoliacija būtų apvyniotas smile.gif


nu jooo.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba, nerandu kur daugiau parašyti, tikiuosi nesupyksit 4u.gif
Turiu nemažai senų fotografijos knygų, galbūt kažkam praverstų? Vilnius.
Atsakyti
Ka, o kelt koliažą man į flickr'o koliažų temą? Supratau, kad Stiklinės foto pratęsiau. Ar laukt ,kol pati prisipažins? smile.gif
Atsakyti
Kelk. mirksiukas.gif Kodėl gi reikėtų laukti?
Atsakyti
aišku smile.gif
Atsakyti
Ačiū labai už taip 4u.gif, kaip keista jog jau įveikiau visus n.d. smartass.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano koliažas žaidimui. Gal jis biški toks su linksma natele gavosti, bet viena iš minčių buvo tokia smile.gif


????/ Mangute

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 10 25, 15:22)
Mano koliažas žaidimui. Gal jis biški toks su linksma natele gavosti, bet viena iš minčių buvo tokia smile.gif
????/ Mangute
http://farm8.staticf...68d9e5e91_z.jpg


A, jėzau! swoon.gif Kaip kvaila! biggrin.gif Per visą pilvą, kurio, kiek pamenu Tavo auto, Tu dar ir neturi hihihi.gif
Nesusinervink tik. Biškį* kiškį pajuokavau biggrin.gif
*(=truputį tongue.gif)
***
Sumanymas visai ok. Kodėl gi ne (o dobilai dar neišmirę?). Įvykdymas gal mažiau patinka, fokusą, matyt, tupdyčiau ant dobilo, ne ant užrašo; ir rinkčiausi kiek platesnę ryškumo zoną, kad iš užrašo neliktų tik kliaksas. Lyg ir norėtųsi, kad tas tamsusis ruožas iš pirmosios foto kur nors, kaip nors atsikartotų, nes dabar jis tarsi įpjauna koliažą. Galbūt būčiau pamėginusi ir kitokį padėliojimą... Bet iš esmės nėra blogai, visai šmaikščiai išsisukai, man tokia nuotrauka, įtariu, būtų kietas nesukramtomas riešutėlis, išsilaužčiau dantis biggrin.gif

***

... Parolimpiniame kaimelyje kol kas negirdėt nė kaip lapas ant šakelės kraunas, tyku ir išmirę. Nežadinsiu kol kas, saldžių sapnų, ale nepramiegokit traukinio vis tik smile.gif Erikamaja sakėsi nesekanti temos, kažin, ar informuota nabagė, kad registracija pasibaigė, paskelbtas prestartas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 25 spalio 2013 - 19:07