Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Mėlynakė_ @ 2013 10 24, 14:59)
Manau, kad tavai foto sumažinus kontrastą spalvų, foto įgautų tokio truputį apsiblausimo ir būtų ryšys su tuo rūku pirmoj foto  g.gif


bandžiau blūrint, ar kažką panašiai... bet pasirinkau kaip pasirinkau smile.gif
Atsakyti
Ačiū, jei kas pakomentuosit mano foto.
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 10 24, 18:12)
Koks išlaikymas?  g.gif

Nežiūrėjau jo.. prie Av tik diafragma reguliuojasi, o išlaikymas, automatinis. Atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai..: 24 spalio 2013 - 20:12
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 10 24, 21:10)
Nežiūrėjau jo.. prie Av tik diafragma reguliuojasi, o išlaikymas, automatinis. Atrodo g.gif


Diafragma ir ISO wink.gif o Išlaikymas automatinis.
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 10 24, 21:12)
Diafragma ir ISO wink.gif o Išlaikymas automatinis.

Na taip, vadinasi neklystu, išlaikymss automatinis, o galiu reguliuoti tik diafragmą, na, iso taipogi, pamiršau apie jį pirmai.

Tai ką ne taip darau, kur bėda? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai..: 24 spalio 2013 - 20:43
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 10 24, 21:43)
Na taip, vadinasi neklystu, išlaikymss automatinis, o galiu reguliuoti tik diafragmą, na, iso taipogi, pamiršau apie jį pirmai.

Tai ką ne taip darau, kur bėda? smile.gif

automatinis tai automatinis, klausimas buvo - koks? koks skaicius?
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 10 24, 19:27)
Ačiū, jei kas pakomentuosit mano foto.

skatinu ir pacia daugiau komentuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2013 10 24, 21:45)
automatinis tai automatinis, klausimas buvo - koks? koks skaicius?

Nežiūrėjau, maniau, kad tai nieko nekeičia, juk ne pati nustatau, aparatas pats turi žinot, kokį skaičių geriau parinkt. Ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai..: 24 spalio 2013 - 20:56
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 10 24, 21:54)
Nežiūrėjau, maniau, kad tai nieko nekeičia, juk ne pati nustatau, aparatas pats turi žinot, kokį skaičių geriau parinkt. Ar ne? g.gif


Jei auto aplamai fotografuosi, tada jooo aparatas pats parinks viską. Jei Av pati pasirenkti difragmą ir ISO, išlaikymas bus pagal tai kokis ISO ir diafragma, jei tamsu, o ISO 100, difragma 3,5. tai išlaikymas bus kelios sekundės, tai žinoma, kad tu gausis susiliejusi (kad nebūtum išlaikymas turėtų būti 1/160 sek.). vadinas reikia kelti ISO arba mažinti difragmos skaičiuką iki tiek, kad išlaikymas pakiltų iki 1/160 sek.
Papildyta:
QUOTE(lunameja @ 2013 10 24, 21:49)
skatinu ir pacia daugiau komentuoti  smile.gif


tiesa pasakius, aš bijau ką nors čia ir sakyti, bijau pasirodyti kvaile, todėl geriau nieko nesakau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 10 24, 22:26)
Jei auto aplamai fotografuosi, tada jooo aparatas pats parinks viską. Jei Av pati pasirenkti difragmą ir ISO, išlaikymas bus pagal tai kokis ISO ir diafragma, jei tamsu, o ISO 100, difragma 3,5. tai išlaikymas bus kelios sekundės, tai žinoma, kad tu gausis susiliejusi (kad nebūtum išlaikymas turėtų būti 1/160 sek.). vadinas reikia kelti ISO arba mažinti difragmos skaičiuką iki tiek, kad išlaikymas pakiltų iki 1/160 sek.
Papildyta:
tiesa pasakius, aš bijau ką nors čia ir sakyti, bijau pasirodyti kvaile, todėl geriau nieko nesakau  g.gif

na ne, 1/160 biski per ziauriai. Jei ji ten nejuda, tai islaikymo 1/20 turetu uztekti, ziurint kaip stipriai nejuda ir kokio dydzio ji ten save fotkina biggrin.gif.
Na bet kokiu atveju reikia eksperimentuot su islaikymu.
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 24, 13:12)
pasirodo gi, kad neatspėjau 4u.gif

aha neatspejai smile.gif patiko man tavo pratesimas, gal ir geriau butu jei lauke butum fotkinus, bet man ir taip graziai ziuisi smile.gif
koliazo su savo nuotrauka vis dar nemaciau, bet ir pati dar gautos nuotraukos nepratesiau ax.gif Galvojau gavojau, o dabar kai jau gal ir turiu ideja, tai orai siaubingi doh.gif O ir nesinori iki paskutines dienos laukt... Ir savaitinej temoj per tas apsinaiukusias ir lietingas dienas neina sudalyvaut doh.gif
Atsakyti
Vetra127, taip smile.gif

mamagute, iš pirmo žvilgsnio tasai šviesos antonimiškumas tru(i)kdė, galop akis kažkaip apsiprato. Noriu pasakyti, kad gerokai ūgtelėjai pastaruoju metu. Neatpažinti smile.gif Eini, ieškai ir grįžti tikrai ne tuščiomis rankomis. Sprendimai vis įdomesni, sudėtingesni, kabini kaskart giliau; džiugu dėl Tavęs. Smalsu būtų pamatyti, ką, kaip ir kiek mūsų dramaturgė būtų supjausčiusi, bandžiau įsivaizduot teoriškai, bet gal vaizduotė nusekusi, nepasivaideno kažkoks įtaigesnis "pooperacinis" variantas rolleyes.gif

Mangute, turiu bendradarbę, kuri nuo pat pirmosios darbo dienos nuolat vaitojo dėl tariamo savo senumo (tai ką man, senutei, besakyti; jums gerai, jūs jaunos, bet va sulauksit mano amžiaus ir t.t.). Ir ką? Ir įteigė, nors tas "jos amžius" ne už kalnų, marių ar klonių, nors milijonas jos vienmečių man niekaip nesusiasocijuotų su pensija ir kitokia gerontologija. Tiesą sakant, man mano be kelių kapeikų 88-erių teta atrodo kur kas mažiau pagyvenusi nei minėtoji kolegė smile.gif Tai va. Iš Tavęs nuolat girdžiu užuominas apie tariamą kvailumą, intelekto stoką, nepritapėliškumą ir kažką panašaus ("aš bijau ką nors čia ir sakyti, bijau pasirodyti kvaile" doh.gif). Įtikinsi galų gale biggrin.gif , ar to sieki? Nenusivertink, a? Nes... nu... tai... kvaila lotuliukas.gif Kokį toną užduosi, taip ir skambės. Tiki manim?
Beje - gal ir aš turiu vargo dėl proto - nes neišgliaudau jau nevienkartinių Tavo užuominų apie dėmesio stoką, apie kažkur komentarų laukiančias nesulaukiančias foto. Už pažadėtą ačiū nors ir ne pastroješ dačiu biggrin.gif, galvojau, ok, surengsiu išvažiuojamąjį komentarų posėdį Tavajam flickre. Maniau, kad rasiu per kraštus kupančios naujos produkcijos. Bet neradau. Tik tą a la savaitgalinę gėlytę, kuriai iki savaitgalinių reikalavimų trūksta foto porininkių (jų dar bus?). Jei tai suverenus kūrinys, nebūtinai savaitgalinis, tai, atleisk, nelabai ką turiu pasakyti. Gėlytė ir tiek, stiklinę knieti sugriebt, kad neišvirstų, vandeny mirkstantis kotelis atrodo lyg su kokia izoliacija būtų apvyniotas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 25 spalio 2013 - 07:48