Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 10 24, 10:13)

*šviesos sprendimai labai nesutampa su originalu...

** būčiau Tave kaip nors dramatiškiau nupjovus, tik dalį galvos palikus. atleisk, žiauri aš, žinau, ak biggrin.gif


* teks iš naujo apsvarstyti ... Minty turėjai, kad būtų lauke fotografuota? Nes aišku, kokia šviesa yra apskritai lauke būnant ir kokia krintanti į patalpą...Apie tai nepagalvojau, turiu pripažinti.

** galbūt ir aš kada nors papulsiu į Tavo rankas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 24 spalio 2013 - 09:27
Sveikutes, atsiprasau kad ilindau i jusu tema, bet nezinau kieno paprasyti pagalbos, manau kad jus tikrai zinosite, kokia programele ir kaip ja parsisiusti, kad galeciau suformatuoti,ar kaip cia pavadinti, nuotraukas, esme tame, kad turiu daug nuotrauku, o jas visas padaryti kainuos nemazai pinigeliu, tad noreciau, kelis kadrus sudeti i viena, tik nezinau, kaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa223 @ 2013 10 24, 11:24)
Sveikutes, atsiprasau kad ilindau i jusu tema, bet nezinau kieno paprasyti pagalbos,

Atsisiųskit picasa ir darykit koliažus.
Atsakyti
QUOTE(S..K.. @ 2013 10 24, 11:52)
Atsisiųskit picasa ir darykit koliažus.

aciu 4u.gif
Atsakyti
Ką darau ne taip: imu fotiką, režimas Av, dedu ant nejudančio pagrindo, nustatau taimerį, sufokusuoju daiktą, nuspaudžiu mygtuką, tada bėgu į to daikto vietą (fokusas veide kad būtų) ir nekrutu - pykšt ir nieko - visa nuotrauka išplaukus. Kartojau n kartų, tikrai nejudu. Bet neišeina. Kas ne taip 4u.gif (50mm, f1,8)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai..: 24 spalio 2013 - 11:27
labas 4u.gif

pritariu Say, man iskart pamacius Mamagute nuotrauka norejosi panaikinti tas juodas vietas, apkarpyti veida, gal jo kampa tik koki palikti.
o siaip Mamagute saunuole tikrai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 24, 10:06)
Spėju, kad pirmoji foto gizzy ...




pasirodo gi, kad neatspėjau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sbo @ 2013 10 24, 12:29)


norejosi panaikinti tas juodas vietas, apkarpyti veida, gal jo kampa tik koki palikti.



ei, nieko gi nebūtų likę biggrin.gif
ačiū už pastabas smile.gif
Atsakyti
mamagute man labai patiko, gal tik kaip daugumai spalviškai norėtųsi, kad labiau derėtų. Manau, kad tavai foto sumažinus kontrastą spalvų, foto įgautų tokio truputį apsiblausimo ir būtų ryšys su tuo rūku pirmoj foto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 10 24, 12:26)
Ką darau ne taip: imu fotiką, režimas Av, dedu ant nejudančio pagrindo, nustatau taimerį, sufokusuoju daiktą, nuspaudžiu mygtuką, tada bėgu į to daikto vietą (fokusas veide kad būtų) ir nekrutu - pykšt ir nieko - visa nuotrauka išplaukus. Kartojau n kartų, tikrai nejudu. Bet neišeina. Kas ne taip 4u.gif  (50mm, f1,8)


Koks išlaikymas? g.gif
Atsakyti
5 n.d. antras bandymas:

auto

user posted image

incandescent:

user posted image

custom:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vetra127 @ 2013 10 24, 18:18)
5 n.d. antras bandymas:



[


balta( nors vietomis labai arti išdegimo ribos). TAIP
Atsakyti
Užskaitau. smile.gif
Atsakyti