Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Mangute @ 2013 10 22, 09:41)
sveikos,

Ar mano postai matomi?  g.gif


Kuria prasme ir kurie?
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 22, 10:45)
Kuria prasme ir kurie?


nu tai vadinas matosi smile.gif aj tiek to, poto sakys vėl bumbu biggrin.gif svarbu, kad neužbaninot manęs biggrin.gif

klausyk, tai buvai Vaitkaus parodoj?
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 10 22, 09:51)
nu tai vadinas matosi smile.gif aj tiek to, poto sakys vėl bumbu  biggrin.gif svarbu, kad neužbaninot manęs  biggrin.gif

klausyk, tai buvai Vaitkaus parodoj?


Pasakei A, sakyk ir B. Negi versi mane dabar po puslapius laigyti ir ieškoti, gal ką ypatingo būsiu pražiopsojusi smile.gif
Ne, nebuvau. O dar tebevyksta?
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 22, 10:57)
Pasakei A, sakyk ir B. Negi versi mane dabar po puslapius laigyti ir ieškoti, gal ką ypatingo būsiu pražiopsojusi smile.gif
Ne, nebuvau. O dar tebevyksta?


nenaršyk nieko įdomaus nėra smile.gif nežinau žinok ar tebevyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 10 21, 20:12)
Dabar beliko sulaukti nuosprendio is merginu kurios uzduoda savaitgalines temas ax.gif
Maggie , ku kuuu...  biggrin.gif 

savaitgalines man patko tuom, kad mazai laiko - kas nores, tas spes. bet kita vertus, ir man noretusi dalyvauti, o visai laiko ner. tad darome savaitines. nuo 5tadienio iki 5tadienio? ar nuo sekmadienio? smile.gif tad "mokomes sviesos" dar vyksta, iki sekm. manau skelbsiu tema pirmadieni, kaip tik gaunasi grazios 7 dienos. ar Jums tinka, ponios?
QUOTE(robobebras @ 2013 10 18, 19:04)
eisi i diskana? biggrin.gif

nea, cia namai ir ju ruosa taip mane skraidino biggrin.gif kartais tiek nedaug reikia iki pilnos laimes.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 22, 11:30)
savaitgalines man patko tuom, kad mazai laiko - kas nores, tas spes. bet kita vertus, ir man noretusi dalyvauti, o visai laiko ner. tad darome savaitines. nuo 5tadienio iki 5tadienio? ar nuo sekmadienio? smile.gif tad "mokomes sviesos" dar vyksta, iki sekm. manau skelbsiu tema pirmadieni, kaip tik gaunasi grazios 7 dienos. ar Jums tinka, ponios?

Tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 22, 10:30)
savaitgalines man patko tuom, kad mazai laiko - kas nores, tas spes. bet kita vertus, ir man noretusi dalyvauti, o visai laiko ner. tad darome savaitines. nuo 5tadienio iki 5tadienio? ar nuo sekmadienio? smile.gif tad "mokomes sviesos" dar vyksta, iki sekm. manau skelbsiu tema pirmadieni, kaip tik gaunasi grazios 7 dienos. ar Jums tinka, ponios?


Man tinka smile.gif
______________
Kur Say? unsure.gif

_________________
Mangute, o vis tik nuėjau pasidairyti po kelis psl. atgalios, bet likau taip ir nesupratusi, kodėl pasijutai beveik užbaninta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 22 spalio 2013 - 11:33
QUOTE(Maggie @ 2013 10 22, 11:30)
savaitgalines man patko tuom, kad mazai laiko - kas nores, tas spes. bet kita vertus, ir man noretusi dalyvauti, o visai laiko ner. tad darome savaitines. nuo 5tadienio iki 5tadienio? ar nuo sekmadienio? smile.gif tad "mokomes sviesos" dar vyksta, iki sekm. manau skelbsiu tema pirmadieni, kaip tik gaunasi grazios 7 dienos. ar Jums tinka, ponios?


o aš kaip tik siūlyčiau nuo penktadienio iki penktadienio.. nes jeigu yra laiko - ar taip, ar kitaip per savaitgalį pasidarysi, o jeigu netyčia būtų kokių nenumatytų gyvenime įvykių, tai dar turėtum 5 darbo dienas savo minčių įgyvendinimui.. nes dabar nuo pirmadienio iki penktadienio visi galvos, kad va, dar turiu daug laiko, o poto netikėtai sužino, kad savaitgalį pasikeitė planai, ir viskas vėl šuniui ant uodegos smile.gif tai va, tokia ir būtų mintis - tema kaip ir savaitgalinė skaitosi, bet tiems, kurie nespėjo, negalėjo ir tt - terminas pratesiamas iki penktadienio vakaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 10 22, 13:13)
o aš kaip tik siūlyčiau nuo penktadienio iki penktadienio.. nes jeigu yra laiko - ar taip, ar kitaip per savaitgalį pasidarysi, o jeigu netyčia būtų kokių nenumatytų gyvenime įvykių, tai dar turėtum 5 darbo dienas savo minčių įgyvendinimui.. nes dabar nuo pirmadienio iki penktadienio visi galvos, kad va, dar turiu daug laiko, o poto netikėtai sužino, kad savaitgalį pasikeitė planai, ir viskas vėl šuniui ant uodegos smile.gif tai va, tokia ir būtų mintis - tema kaip ir savaitgalinė skaitosi, bet tiems, kurie nespėjo, negalėjo ir tt - terminas pratesiamas iki penktadienio vakaro smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 10 22, 13:13)
o aš kaip tik siūlyčiau nuo penktadienio iki penktadienio.. nes jeigu yra laiko - ar taip, ar kitaip per savaitgalį pasidarysi, o jeigu netyčia būtų kokių nenumatytų gyvenime įvykių, tai dar turėtum 5 darbo dienas savo minčių įgyvendinimui.. nes dabar nuo pirmadienio iki penktadienio visi galvos, kad va, dar turiu daug laiko, o poto netikėtai sužino, kad savaitgalį pasikeitė planai, ir viskas vėl šuniui ant uodegos smile.gif tai va, tokia ir būtų mintis - tema kaip ir savaitgalinė skaitosi, bet tiems, kurie nespėjo, negalėjo ir tt - terminas pratesiamas iki penktadienio vakaro smile.gif

neee. terminas yra nuo pirmadienio iki sekmadienio - 7 dienos.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 22, 12:41)
neee. terminas yra nuo pirmadienio iki sekmadienio - 7 dienos.


Man, darbo dienomis prie girnelių prirakintai, nuo pirmadienio iki sekmadienio patogiau. Darbo dienomis galiu pamąstyt apie temą, o savaitgalį, jei primąsčiau ką įdomesnio, gal ir realizuoti. Bet kaip bus, taip man tiks smile.gif, juolab, kad iš manęs tokia ir dalyvautoja... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 22 spalio 2013 - 12:51
Kai labai nori- padarai ir per dvi dienas smile.gif Man tinka ir savaitgalinės, ir savaitinės, ir mėnesinės temos... Ir nuo penktadienio iki penktadienio. Ir nuo pirmadienio iki sekmadienio. Ir visi kiti terminai. smile.gif
Atsakyti