Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 10 21, 18:19)
Vetra127, taip (vakar supratau, kad tau tik dirbtine sviesa belikusi)

Ačiū už taip smile.gif Tiesa, man buvo belikus dirbtinė šviesa,tačiau perdarau visą n.d smile.gif
Atsakyti
Aš savaitgaliniam ND vieną foto padariau apie 10 val šeštadienį ir kaip užsiniaukė taip iki šiandien tas pats biggrin.gif

Kaži kada jau man ND galės vertinti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlynakė_ @ 2013 10 21, 17:46)
Aš savaitgaliniam ND vieną foto padariau apie 10 val šeštadienį ir kaip užsiniaukė taip iki šiandien tas pats  biggrin.gif

Kaži kada jau man ND galės vertinti?  biggrin.gif


Dabar jau viska gali, ir vertinti, ir dalyvauti visur, kur tik panoresi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 21, 13:49)
Parolimpiečių dėmesiui:
Registracija į žaidynes baigiama šiandien (2013-10-21) 23 val. 59 min. wink.gif
(Kristalines, q-q ax.gif  - lyg ir norėjai dalyvauti...).
Nuo rytdienos (2013-10-22) iki lapkričio 5 d. imtinai (2 savaites) ruošiame foto žaidimui. Kadangi akcija skiriama žmonėms su poreikiais, šis punktas gerokai adaptuotas smile.gif Jei per 2 savaites liksite nieko nepešę, jei archyvuose nerasite nieko nerodyto, drąsiai neškite kad ir visiems jau matytą variantą. Galim juk žaisti ir atviromis kortomis, a?
Foto siunčiate Iks į el.paštą (flickr ). Foto turi būti vertikalios (600×900) arba kvadratai (600×600, 900×900). Siųsdamos foto nurodykite savąjį nick'ą smile.gif.
Lapkričio 6 d. foto bus sumaišytos ir išdalintos visiems dalyviams.
Dėmesio! Terminas karališkas tiesiogine to žodžio prasme - iki trijų karalių (2014-01-06) smile.gif Bet per daug nesnauskite, išsimiegosite ant laurų biggrin.gif Jei kas pramiegos ir neatsiskaitys, lai derasi su savo sąžine smile.gif
Jei turite pasiūlymų ar pageidavimų, rėžkit DABAR arba... nutilkite amžiams hihihi.gif

(iš tarnybos negaliu įmesti nuorodos į flickrą, atsiprašau smile.gif)



sveiki visi ir sveikos visos smile.gif paskutiniu metu retokai čia beapsilankau, vis su laisvu laiku bėdos (miegu po 3-4val per parą, jeigu sugebėčiau - nemiegočiau visai), taigi nelabai įsikirtau, kas čia per žaidimas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 10 21, 18:20)
sveiki visi ir sveikos visos smile.gif paskutiniu metu retokai čia beapsilankau, vis su laisvu laiku bėdos (miegu po 3-4val per parą, jeigu sugebėčiau - nemiegočiau visai), taigi nelabai įsikirtau, kas čia per žaidimas? smile.gif


Trumpai: tarkim, dalyvauji žaidime, siunti į bendrą katilą kokią nors savo foto, kiti dalyvaujantys irgi siunčia. Tada tos foto sumaišomos ir burtų keliu tu gauni kurio nors dalyvio foto, kurią turi iki sutarto laiko pratęsti - sulipdyti koliažą. Tuo tarpu kitas dalyvis mėgina pratęsti tavąją foto ir t.t. ir pan. Sulipdo/-ai - rodosi/-aisi, kaip pavyko ir t.t. Nežinau, ar aiškiau liko, nes galva pakulinė šiandien smile.gif

Minėtoji nuoroda flickre smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 21 spalio 2013 - 19:00
QUOTE(sbo @ 2013 10 21, 11:38)
Labas 4u.gif
AS LABAI NET UZ bigsmile.gif  Jau seniai galvojau, kaip gerai butu, kad tai butu savaitines temos, nes savaitgaliais isvis neturiu laiko, net prie kompo retai kada prisedu...

Dabar beliko sulaukti nuosprendio is merginu kurios uzduoda savaitgalines temas ax.gif
Maggie , ku kuuu... biggrin.gif

Aciu visoms pasisakiusioms 4u.gif smagu kad yra bendraminciu drinks_cheers.gif

O as vis dar negaliu nuotrauku uzkrauti i kompiuteri, tai nezinau kaip cia bus su koliazu zaidimu...ar spesiu ka issiusti unsure.gif itariu kad problema kazkur paciame kompiuteryje, visrusas ar kitas koks velnias, teks vezti taisyti...
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 21, 16:06)
Atsiprašau, Kristalines, buvau Tave pražiopsojusi smile.gif Matai, kaip rūpinuos rolleyes.gif
Kad ir kaip priešinaus, man ši diena kažko varo depresiją. O dar kai prarijo ką tik rašytą nemenką tekstą - visai pribaigė, trauksiu kitur laimės ieškoti biggrin.gif

ačiū, kad rupiniesi wub.gif




Fainai koliažų žaidimas vyksta, šaunuolės jūs bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 10 21, 20:12)
O as vis dar negaliu nuotrauku uzkrauti i kompiuteri, tai nezinau kaip cia bus su koliazu zaidimu...ar spesiu ka issiusti unsure.gif  itariu kad problema kazkur paciame kompiuteryje, visrusas ar kitas koks velnias, teks vezti taisyti...

O be EOS utility irgi neišeina perkelt nuotraukų į kompą? Aš be programos visada įkelinėju.
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 10 21, 19:12)
O as vis dar negaliu nuotrauku uzkrauti i kompiuteri, tai nezinau kaip cia bus su koliazu zaidimu...ar spesiu ka issiusti unsure.gif  itariu kad problema kazkur paciame kompiuteryje, visrusas ar kitas koks velnias, teks vezti taisyti...

O tau butina jas per ta utility krauti? Juk yra ir kitu budu. Ar as cia kazko labai nesuprantu? smile.gif

Iks, aciu uz info, meginsiu nepamirsti deadline nuotraukai suruosti ax.gif Nuotrauku zanrui yra kokiu nors apribojimu, ar visiska laisve pingvinams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 10 21, 21:00)
O tau butina jas per ta utility krauti? Juk yra ir kitu budu. Ar as cia kazko labai nesuprantu?  smile.gif

Iks, aciu uz info, meginsiu nepamirsti deadline nuotraukai suruosti  ax.gif Nuotrauku zanrui yra kokiu nors apribojimu, ar visiska laisve pingvinams?  g.gif


Jurzole, nera apribojimu, laisve.
Atsakyti
QUOTE(S..K.. @ 2013 10 21, 20:59)
O be EOS utility irgi neišeina perkelt nuotraukų į kompą? Aš be programos visada įkelinėju.



QUOTE(Jurzole @ 2013 10 21, 21:00)
O tau butina jas per ta utility krauti? Juk yra ir kitu budu. Ar as cia kazko labai nesuprantu?  smile.gif


doh.gif
As visa gyvenima (nuo tada kai fotografuoju skaitmeniniu canon) keliau eos utility programa ir net nepagalvojau kad yra kitu budu blush2.gif Blondine nieko nepadarysi biggrin.gif doh.gif Aciu mergaites isikeliau... 4u.gif kazkaip kitaip, ne taip patogiai, man ten sunumeravo nuotraukas ne taip kaip ipratus, bet svarbiausia pasirodo iskelt galiu blush2.gif
Atsakyti
sveikos,

Ar mano postai matomi? g.gif
Atsakyti