Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nekalba, 14 tema

Vaikas vaikui nelygu. iasku, kai vaikui, nera dideliu pastangu, kad pakartotu, gal tik geriau isiklausyti i tariamus garsus ir juos pabandyti istarti, o kai vaikas nesupranta pvz. nei reiksmes zodzio, nes jis turi savo reiskme, savo kalboje, nei jam sekasi suderinti tariamus garsus su girdimais doh.gif tai nu vidine saviverte tada rekia, eikit jus visi, as moku, kaip moku doh.gif
mano dukra kalbanti puikiai, net nepratebi, kad ja pataisau, pakartoja teisingai, bet kai reikia RRRR istarti, o jai dar neiseina, po poros sykiu ji kategoriskai atsisako praktikuotis, nors ir zaidimo foma (tiesa pasakius tokiam amžiuje, ar kiek didesniam negalejimas padaryti, taip, kaip reikia, nervai, emocijos gali labai dauzti..as esu paleidusi smuika i siena doh.gif laimei buvo prastas ir maziukas ir nieko nenutiko, bet ir paleidau, nes jis neskambejo, kad ir kaip gerai grotum)
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2014 02 09, 18:09)
disc testas iki penkių metų. atlieka ne komisija, o viena psichologė, 45 minutės, 12 užduočių.
Papildyta:
andrikea, o dabar nesupykit, bet pas jus jei tik tokios problemos, (nes kur išmokyti taisyklingai kalbėti kalbantį vaiką, o kur išvis išmokyti kalbėti nekalbantį), tai tikrai naudokit tuos mano aukščiau surašytus patarimus - džiaugtis, netaisyti, o tik atkartoti taisyklingai, dar susiraskit liežuvio mankštelės pratimus, ar aš galėsiu atkartoti, kur esu surašiusi, tik vakarop - ir pamatysit, net rūks jūsų pažanga 4u.gif viskas bus gerai. Nereikia pult į isteriją 4u.gif Turite daug, kaip sako, visą tortą, trūksta tik papuošimų wink.gif
tikrai nepykstu,ir puikiai suprantu ką norėjote pasakyti mirksiukas.gif tik,žinote,kiekvienam savo bėdos didžiausios atrodo,kol neatsiranda didesnių blush2.gif


QUOTE(Alchemie @ 2014 02 10, 15:01)
Vaikas vaikui nelygu. iasku, kai vaikui, nera dideliu pastangu, kad pakartotu, gal tik geriau isiklausyti i tariamus garsus ir juos pabandyti istarti, o kai vaikas nesupranta pvz. nei reiksmes zodzio, nes jis turi savo reiskme, savo kalboje, nei jam sekasi suderinti tariamus garsus su girdimais doh.gif tai nu vidine saviverte tada rekia, eikit jus visi, as moku, kaip moku doh.gif
mano dukra kalbanti puikiai, net nepratebi, kad ja pataisau, pakartoja teisingai, bet kai reikia RRRR istarti, o jai dar neiseina, po poros sykiu ji kategoriskai atsisako praktikuotis, nors ir zaidimo foma
štai mūsų variantas verysad.gif
mes ir žaidžiam su raidelėm,sukarpytos sudėtos į ąsotėlį,traukiam ir sakom žodį iš tos raidės...
Atsakyti
Stripuli...as irgi taip maniau, va tik sutvarkyti sakinio sistema, vaikas kalbantis, suderinti gimines ir visos bedos baigsis...o, bet taciau...nors ir kartojantis, nors ir pazanga buvo...turiu, ka turiu po 10 metu...daliai vaiku, pradejusiu kalbeti veliau, nereikia net namu mokymo...tiesiog visa puokste uzsleptu dalyku islenda pries mokykla
Atsakyti
Mamos gal galetumete rekomeduoti logopedini darzeli Kaune? g.gif
Reikia rimtesnio logopedo, kuris padetu vaikui su kalbos raidos sutrikimu 4u.gif
Kiek zinau ju Kaune yra bent keli, kuris butu geresnis? 4u.gif
Atsakyti
Ar turite popierius, kurie leistu Jums stotis i eiles tokiam darzelyje? Be ju, deja dabar niekaip verysad.gif kiek pamenu, turi buti surasyti didelis spec.pporeikiai, kad vaikas gautu toki darzeli verysad.gif Gal Kaune kiek kitaip, bet Vilniuje tai tikrai taip, ir man rodos tai referuoja musu naujasis "gerasis" svietimo istatymas doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FejaNiekadejaa @ 2014 02 10, 20:00)
Mamos gal galetumete rekomeduoti logopedini darzeli Kaune? g.gif
Reikia rimtesnio logopedo, kuris padetu vaikui su kalbos raidos sutrikimu  4u.gif
Kiek zinau ju Kaune yra bent keli, kuris butu geresnis? 4u.gif
http://www.snekutis..../...=txt&id=131
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2014 02 10, 21:51)
Ar turite popierius, kurie leistu Jums stotis i eiles tokiam darzelyje? Be ju, deja dabar niekaip verysad.gif kiek pamenu, turi buti surasyti didelis spec.pporeikiai, kad vaikas gautu toki darzeli verysad.gif Gal Kaune kiek kitaip, bet Vilniuje tai tikrai taip, ir man rodos tai referuoja musu naujasis "gerasis" svietimo istatymas doh.gif  verysad.gif


Turesim viska ka reikes. 4u.gif

QUOTE(klopedija @ 2014 02 10, 22:04)


Aciu 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif turim ir mes tokia beda, lankom logopede darzely ir tikimes geriausio...
Atsakyti
Sūneliui beveik 3,5 m., aiškia pasako vos kelis žodžius, visa kitą - savo kalba. Supranta praktiškai viską, kas jam sakoma, labai aktyvus. Ką daryti ir kur kreiptis? O gal dar palaukti?
Atsakyti
Kadangi vaikui jau virš trejų, kreipkitės į poliklinikos logopedus. Gal galit rasti kokį privatų. Laukti tikrai nebėra kur. Jei kalbos sprogimo nebuvo iki šiol, greičiausiai be pagalbos iš šalies ir nebebus. Arba manau, tikrai nenorėsite taip rizikuoti savo vaiko ateitim, belaukdama... Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
na mums 8 metai siemet keliavom pirmon klaasen...mergina nekalbejio iki pereitos vasaros o paskui staigus bum....ir sneka....tiesa vedziojiom privaciaia(poliklynika nelabai pasitikejiom....} blush2.gif dirbom daug patys....
Atsakyti
Kokia kalbos kokybe? 4u.gif ka darete, kai vaikui suejo 7 ar jai dabar 8 ir baigineja pirma klase, ar nuejo i mokykla 8?
Atsakyti