Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nekalba, 14 tema

užpuolė depresija skaitant jūsų žinutes... Jei jau vaikas vaikystėje turi problemą - jis nurašomas! O aš tikiuosi, svajojų ir auginų vaiką kuris bus užaugęs profesorius arba lakūnas arba... ir geras žmogus! tongue.gif Pagal seimo leidžiamus įstatymus visi seimo nariai yra psichiniai ligoniai biggrin.gif
O tas vaikų statymas į rėmus ir lyginimas .... Mane varo iš proto! Mano vyro pusbrolis turi sunkią ir retą ligą. Nuo pat pirmos mano vaiko gimimo minutės, iš vyro pusės giminės jį lyginamas su pusbrolių! O ypač vyro mama... kiekvieną kartą ją noriu gun_bandana.gif
Kas gulėjos- lankė užėmimus VRC ar vaiko pasikeitė? pagerėjo jam?
kaleda - vaikai pati jautriausia tema, čia storos odos neužsiauginsi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vlymae: 30 gruodžio 2013 - 01:30
QUOTE(kaleda @ 2013 12 29, 15:42)
Sakiau, kad esat protinga moteris. Aš pagalvosiu apie tai ką` patarėt. 4u.gif  Tas patarimas kitais atvejais yra labai veiksmingas.
Įdomu - apie Steponavičių, to nežinojau.

Steponavičius tiesiog išskirtinio durnumo dėdulė (kalbant apie jo pareigas švietime). O žmoną su neįgaliu vaiku jis paliko. Tai kas jam rūpi aišku, kas bus po to... Tik mergytė ne protinių bėdų turi, kaip supratau, o augimo... Kažkoks sindromas, kai vaiko galūnės neauga.
Atsakyti
Taip beda ten "nedidele" itelekto ar elgesio prikisimu turbut nebus, bus maza coliuke, kas merginai gal ir ner blogai..as kursioke turejau tokia mazute. smaikscia, linksma ir protinga..esme, kad visdelto atsirades kitoje situacijoje, t.y. tursamas vaika kitoki pradedi galvoti apie kitus auginancius kitokius vaikus...jei pvz ten butu Dauno sindromas...gal niekas nieko ir nezinotu schmoll.gif neesme..esme istatymas verysad.gif as tikiu, kad gal dar kazkaip kazkas pasikeis per mums likusius 3 metus verysad.gif
Atsakyti
O įdomu, ar dėl tokio įstatymo nebūtų įmanoma paduot Lietuvos į Europos žmogaus teisių teismą? Nes teisės pažeidžiamos nepaprastai akivaizdžiai g.gif

Turbūt senesnėse ES šalyse tokių nesąmonių nerastume? Reiks draugės paklaust, kuri Anglijoj teisininke dirba, ar tokie dalykai ten galimi...
Atsakyti
As turiu ta istatyma issaugojusi. Klausiausi diskusijos del jo, kad ten paciame istatyme priestaravimai...plius keletas straipsniu..na is delfio, bet...
http://www.delfi.lt/...e.d?id=62274881
Atsakyti
Merginos,

su artejanciais! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Linkiu jums ir jusu vaikuciams kantrybes islaukti viso kas geriausia musu laukia kitais metais! Jie tikrai prades kalbeti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
Keletas logopedes patarimu, kuriuos gavom siandien.
Nekalbiukams valyti dantukus su elektriniu sepeteliu.
Yra sukurta programele lietuviskai AAC LT, bet reikalinga Android operacine programa. Igarsinta lietuviskai, galima ikelti savo paveiksleli...Skatina vaika kartoti.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2013 12 31, 11:37)
Sveikos
Keletas logopedes patarimu, kuriuos gavom siandien.
Nekalbiukams valyti dantukus su elektriniu sepeteliu.
Yra sukurta programele lietuviskai AAC LT,  bet reikalinga Android operacine programa. Igarsinta lietuviskai, galima ikelti savo paveiksleli...Skatina vaika kartoti.



Idomu, ka duoda elektrinis ... ?
Atsakyti
Man atrodo, kad vibracija kazkiek masazuoja gomuri, gal liezuvi, t.y. gerina tonusa
Atsakyti
QUOTE(Darlingkrbe @ 2013 12 31, 14:23)
Idomu, ka duoda elektrinis ... ?

Alchemie parase ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2013 12 31, 10:37)
Yra sukurta programele lietuviskai AAC LT,  bet reikalinga Android operacine programa. Igarsinta lietuviskai, galima ikelti savo paveiksleli...Skatina vaika kartoti.
Sudominote, pagooglinau, bet ne kažką aptikau. g.gif Gal galite sukonkretint? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2013 12 31, 16:22)
Sudominote, pagooglinau, bet ne kažką aptikau.  g.gif  Gal galite sukonkretint?  mirksiukas.gif

sako per google play tik aptinkama, yra naudojanciu, skundziasi, ne iki galo "atidirbta", na bet veikia, ir analogu nera, tai vistiek super
Atsakyti