Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nekalba, 14 tema

Tai zinant pavadinima ir tipa, galima al UK pvz gal kokia Peppa Pig rasti, kas man maziau kliuna, nei tos zoses princees blush2.gif is UK tai tarpininkiu yra, galima parsiusti, va su rusais sudetingiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 12 19, 20:33)
su rusais sudetingiau g.gif
Kaune yra, kas oficialiai prekiauja rusiška literatūra. Galiu užklausti, ar užsakytų tokių knygelių. g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif butu super
Atsakyti
o kuris žaislas nelaviną vaiko? ax.gif biggrin.gif
mano vaikui labai patinka dėlionės, mes turim delioje kur nusitrina ''juoduliukas'' ir pasirodo pvz avis. Reikia trinti iš širdies ir stipriai. Kad sušiltų. gal tokių yra LT? ilgiau laikosi biggrin.gif biggrin.gif Kriiste, Alchemie manau jums tikru darbui rolleyes.gif va tokia http://www.amazon.co...s/dp/B000296MBK

Mes savo vaikui nužiūrėjom tokį dalyką http://www.leomark.c...n-Projector/168 dabar mastom pirkti ar ne ax.gif Man rodos geras dalykas, nes galima net ir ant sienos šviesti ir žiūrėti skaitrės, ypač kai ne vien tik paveiksliukai bet ir raidės ir skaičiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vlymae: 19 gruodžio 2013 - 22:22
QUOTE(vlymae @ 2013 12 19, 22:09)
o kuris žaislas nelaviną vaiko? ax.gif  biggrin.gif 
Visi lavina arba ne. Žiūrint, kaip juos naudosi. biggrin.gif Mašinėlės nieko nelavins, jei vaikas tik stumdys chaotiškai po grindis. Bet, jei su vaiku kas nors žais, kalbės ir skatins vaiką kalbėti "mašinytė raudona, geltona; važiuoja lėtai, greitai; į kairę, į dešinę, policijos mašina, krovininė mašina; šaunuolis vairuotojas - įveikė kliūtį!" ir t.t., bus didelė nauda.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2013 12 20, 00:38)
Visi lavina arba ne. Žiūrint, kaip juos naudosi.  biggrin.gif  Mašinėlės nieko nelavins, jei vaikas tik stumdys chaotiškai po grindis. Bet, jei su vaiku kas nors žais, kalbės ir skatins vaiką kalbėti "mašinytė raudona, geltona; važiuoja lėtai, greitai; į kairę, į dešinę, policijos mašina, krovininė mašina; šaunuolis vairuotojas - įveikė kliūtį!" ir t.t., bus didelė nauda.

padėti ant spintos aukštai nelavina turbūt lotuliukas.gif ne, nors lavina bigsmile.gif juk vaikas prašo paduoti! Mano vaikas pasiima mašinelę, dažu ir dažo, o vėliau eina plauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vlymae @ 2013 12 19, 22:45)
padėti ant spintos aukštai nelavina turbūt  lotuliukas.gif ne, nors lavina bigsmile.gif  juk vaikas prašo paduoti!
Jei prašo paduoti, tai lavina. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2013 12 19, 22:49)
Jei prašo paduoti, tai lavina.  biggrin.gif

lotuliukas.gif jo, ypac jei vyksta derybos del jos bigsmile.gif
Atsakyti
oi, prajuokinot:)) Einu nelavinančias mašinėles sudėti ant spintos:)
Atsakyti
Manau, kad tiesiog yra labiau lavinantys, ir maziau lavinantys, plius tevai, lavinantys, arba ne. Minksti zaislai gal maziau, nes jiems sugyvinti jau reikia daug pagalbos is salies, t.y. nekalbanciam vaikui suaugusiojo zaidimo, dar visokios barbes..na bet aisku nurenginejimas, aprenginejimas labai lavina..nors maniske pvz. visus zaislus nurengia ir paguldo miegoti biggrin.gif o siaip pvz. vaiku fantazija tokius zaislus sugalvoja wub.gif pas mus mediniai pagaliukai, kaladeles patys geriausi zaislai, net mano vaikystes leles, kurias turi maziau ziadziamos, nei tie pagaliukai biggrin.gif
Atsakyti
Na parasiau tau logopedei rusei. Gal atsakys ... ax.gif
Del tu spalvojimu stebuklingu bigsmile.gif
Atsakyti
Lauksim detektyvo tesinio lotuliukas.gif
Atsakyti