Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nekalba, 14 tema

QUOTE(Ainytė @ 2013 12 08, 09:17)
Laba diena,

Noreciau jusu rekomendacijos. Gal kas galite rekomenduoti gera privatu logopeda Vilniuje? Norim pirmiausia kreiptis privaciai ir pasiaiskinti ar turim labai rimtu bedu. Dekui.

Pora zinuciu i virsu duoti kontaktai J. Repsienes, Aguonu gatveje, nepatingekit paskaityti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainytė @ 2013 12 08, 08:17)
Laba diena,

Noreciau jusu rekomendacijos. Gal kas galite rekomenduoti gera privatu logopeda Vilniuje? Norim pirmiausia kreiptis privaciai ir pasiaiskinti ar turim labai rimtu bedu. Dekui.

Galiu rekomenduoti gera logopede is Pasilaiciu.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2013 12 08, 14:14)
Galiu rekomenduoti gera logopede is Pasilaiciu.

Gal galetumete kontaktis i AZ atsiusti, buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2013 12 08, 10:43)
Kiek metu jusu mergaitei?
Pacioj pradzioj visi vaikai taip pradeda sneketi, manau, kad po metu jusu mergaite jau gerokai geriau snekes. Ji juk kartoja, bando tarti zodzius, o maniskis net nebando, nebent mama, tete pasako jei klausia.

2metai ir 9men, vakar buvo seneliai tai sake kad daugiau kalba smile.gif na ta prasme aiskiau tai net smagiau kazkaip smile.gif
bandysim muzikuotis, knygutes skaitysim wub.gif ir bandysim i PPT uzeit pasidomet, ir aisku paciu darzeliu(logopediniu)
Atsakyti
Paziurekit www.ziburelis.lt, ten yra ideju, pratimu, kaip lavinti vaiko kalba
Atsakyti
QUOTE(vaidalius @ 2013 12 08, 13:49)
2metai ir 9men, vakar buvo seneliai tai sake kad daugiau kalba smile.gif na ta prasme aiskiau tai net smagiau kazkaip  smile.gif
bandysim muzikuotis, knygutes skaitysim  wub.gif  ir bandysim i PPT uzeit pasidomet, ir aisku paciu darzeliu(logopediniu)

Tai dar mazute, nematau reikalo pergyventi, nebent nenoretu kartoti zodziu.
Atsakyti
Nu apie tris metus vaiko kalbai verteju jau nereiketu, gerai, kad rupinates ir bandote ta kalba islavinti 4u.gif
Atsakyti
tai man taip daug kas sako, bet man neramu... mano vyresnele anksti pradejo kalbet tai man kazkaip net nemoku paaiskinti... o dar prisideda komplikuotas gimdymas kurio metu dukryte priduso, ir pirma savo gimimo nakti vos neuzduso paspringdama gleivemis kuriu gerai neisvale.... verysad.gif jei tik buciau miegojusi tuo metu tai jau dukrytes netureciau, nes dukryte jokio garselio neisleido tik rankytem sumosykavo... gerai kad dabar vaikuciu nevynioja kaip anksciau, nes butu ir rankytem nesumojavus...Atsiprasau kad as cia taip liudnai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalius @ 2013 12 08, 21:38)
tai man taip daug kas sako, bet man neramu... mano vyresnele anksti pradejo kalbet tai man kazkaip net nemoku paaiskinti... o dar prisideda komplikuotas gimdymas kurio metu dukryte priduso, ir pirma savo gimimo nakti vos neuzduso paspringdama gleivemis kuriu gerai neisvale.... verysad.gif  jei tik buciau miegojusi tuo metu tai jau dukrytes netureciau, nes dukryte jokio garselio neisleido tik rankytem sumosykavo... gerai kad dabar vaikuciu nevynioja kaip anksciau, nes butu ir rankytem nesumojavus...Atsiprasau kad as cia taip liudnai  unsure.gif

Mano vyresnele irgi anksti pradejo kalbeti, o mazius jau trimetis nemato reikalo kalbeti normalia zmoniu kalba. Jis daug kalba, neuzsiciaupdamas, bet zodziai-tiapu tiapu, brrr,niamu ir panasiai... Todel sunerimau ir pradejau samdyti logopede, irgi sumasciau,kad gali buti kaltas gimdymas, galvyte ilgai buvo prispausta, nes mane paliko likimo valiai ir kad neisnesiotukas.
Atsakyti
Taip gimdymas greitas, sunkus ilgas, pridusimas labai gali tureti neurologisku pasekmiu kalbai...klausimas kiek tai galima istirti ir rasti paskemes. Pvz. mano buvo labai greitas gimdymas, bet as sunaus bedas sieju su galvos traumomis verysad.gif nes jo pvz. fonemine klausa tokia idomiai slubuojanti, pvz. anglu kalba ismoko is klausos ir kalba be akcento, lietuvisku zodziu kartais nepagauna is skambejimo? pvz. draugas klausia, ar supykai, jis tik is trecio karto suprato zodi supykai, nes pradzioje buvo lyg susmukai, susirgai doh.gif gal, kad ilgi zodziai lietuviu kalbos, nezinau..bet zosiu keistai taip. dabar po pakartotino tyrimo, delto, kad pablogejo IQ testo rezultatai, visose srityse siulo tirtis MR, bet kadangi paauglyste, pastebeti ji dar...siaip liudna, nes nuo 11 metu rezultatai neturetu kisti, o jo gana ryskiai pakrito..baisu, kad nebutu ko nors rimto verysad.gif jma dabar bus 14...as cia biski isiliejau blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2013 12 09, 00:09)
Mano vyresnele irgi anksti pradejo kalbeti, o mazius jau trimetis nemato reikalo kalbeti normalia zmoniu kalba. Jis daug kalba, neuzsiciaupdamas, bet zodziai-tiapu tiapu, brrr,niamu ir panasiai... Todel sunerimau ir  pradejau samdyti logopede, irgi sumasciau,kad gali buti kaltas gimdymas, galvyte ilgai buvo prispausta, nes mane paliko likimo valiai ir kad neisnesiotukas.

Pas mus analogiska situacija -3,5 metai ir irgi savo kalba sneka pagrinde. Mes supranttam ka sako ir nera jokio noro tarti zodzius. Tiesog pabando, neiseina ir neimanoma priprasyt. Dviskiemeniu zodziu daug pasako, o su triskiemieniais niekaip. Amziaus riba kritine, labai neramina, kad progreso nera.
O po darbo su logopede situacija gereja?
Atsakyti
QUOTE(Ainytė @ 2013 12 09, 04:34)
Pas mus analogiska situacija -3,5 metai ir irgi savo kalba sneka pagrinde. Mes supranttam ka sako ir nera jokio noro tarti zodzius. Tiesog pabando, neiseina ir neimanoma priprasyt. Dviskiemeniu zodziu daug pasako, o su triskiemieniais niekaip. Amziaus riba kritine, labai neramina, kad progreso nera.
  O po darbo su logopede situacija gereja?

Na va, pasirodo pas musu vaikus vienodos bedos... Pradejus dirbti su logopede, pamazu judam i prieki, atsiranda nauju zodziu, bando tarti pats nors ir neistaria kai kuriu raidziu.
Atsakyti