Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausia mokykla/progimnazija Kaune

QUOTE(Mamo @ 2016 05 12, 08:10)
Gal kas mokotes Zaliakalnio progimnazijoje, kokie atsiliepimai-zadame eiti i 5 klase? 4u.gif


Musu dukra baige- patenkinti buvome mokykla 4u.gif Aisku mums dar didelis pliusas kad prie pat namu- 2 min pesciomis ax.gif Bet ir tvarka, ir mokymas patiko.
Atsakyti
Turim šiemet būsimą pirmokę ir penktoką, dabartinė mokykla visiškai netenkina nei mokytoja, nei klasė. Kur dar be KTU licėjaus galima leisti abu vaikus? Ir ar labai sunku patekt į KTU licėjų?
Atsakyti
KTU inžinerijos licejus būsimiems pirmokams rengia pamokeles. Patartina jose sudalyvauti, sakoma, kad po tų pamokėlių vaikams lengviau įstoti. Dėl penktokų nežinau. Tiesiog bandykit laikyti testą ir tiek.
Aš kol kas šia mokykla neatsidžiaugiu, vienintelis trūkumas- tai tvarkaraščio dėliojimas ir jo kaitaliojimas net mokslo metų eigoje. Va ir šią savaitę pasikeitęs tvarkaraštis. Ir langų nemažai, net penktokams, tiesa dabar sumažėjo, bet vis tiek liko, ypač kai yra antros užsienio kalbos pamokos.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2016 10 11, 14:32)
KTU inžinerijos licejus būsimiems pirmokams rengia pamokeles. Patartina jose sudalyvauti, sakoma, kad po tų pamokėlių vaikams lengviau įstoti. Dėl penktokų nežinau. Tiesiog bandykit laikyti testą ir tiek.
Aš kol kas šia mokykla neatsidžiaugiu, vienintelis trūkumas- tai tvarkaraščio dėliojimas ir jo kaitaliojimas net mokslo metų eigoje. Va ir šią savaitę pasikeitęs tvarkaraštis. Ir langų nemažai, net penktokams, tiesa dabar sumažėjo, bet vis tiek liko, ypač kai yra antros užsienio kalbos pamokos.

Viskas priklauso nuo mokytojų. Mano vyresnėliui viskas ok, o pirmokas gavo tokią, kad jau pakeitėm mokyklą verysad.gif Riksmas, engimas, nepakantumas, smurtas prieš vaikus. Labai liūdna situacija.

Tiesa kitais metais manau visai neblogos mokytojos. Tik šiaip jokių būrelių po pamokų, pati popamokinė grupė nelabai kokia. Daug dar labai daug šiai mokyklai trūksta.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2016 10 13, 15:27)
Viskas priklauso nuo mokytojų. Mano vyresnėliui viskas ok, o pirmokas gavo tokią, kad jau pakeitėm mokyklą verysad.gif Riksmas, engimas, nepakantumas, smurtas prieš vaikus. Labai liūdna situacija.

Tiesa kitais metais manau visai neblogos mokytojos. Tik šiaip jokių būrelių po pamokų, pati popamokinė grupė nelabai kokia. Daug dar labai daug šiai mokyklai trūksta.

Maniškis irgi sako, kad viskas jam ok. Su klase susigyveno, auklėtoja mūsų superinė. Mokslai irgi gana gerai einasi.... Bet aš tai irgi nemažai trūkumų licėjuje matau. Pirmiausia organizuotumo trūkumas... perpildytos klasės, patalpų trūkumas... juokingas valgyklos dydis tokiam kiekiui mokinių, neįmanoma normaliai pavalgyt, amžinos problemos su tvarkaraščiais... rūbinėse problema, nes dvi klasės turi viena rūbine dalintis... berniukai ar lyja, ar šalta visą laiką kūno kultūrą daro lauke... ir nieko daugiau neveikia per pamoką, kaip tik futbolą žaidžia.... dar dėl Rugsėjo 1... tas orkestras jau visiems per gerklę lenda, metai iš metų tas pats... Nu vienu žodžiu...
Atsakyti
Gal kas galite patarti, norime keisti mokykla ir ieskome stipresnes ir labiau motyvuotos klases Silainiuose, Centre ar Zaliakalnyje busimai tiksliukei septintokei. Dabartine mokykla netenkina nei mokymo lygiu, nei esamu dabartiniu sestoku mikroklimatu.
Galima i az
Atsakyti
Laukiu atsiliepimų apie Senamiesčio progimnaziją ...
Atsakyti
QUOTE(Medute55 @ 2017 02 17, 21:20)
Laukiu atsiliepimų apie Senamiesčio progimnaziją ...


mano trečiokė ten mokinasi ir esame labai tuo patenkinti, kas konkrečiai domina jus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marie: 18 vasario 2017 - 11:04
Nuo rugsėjo turėsiu penktokę. Blaškomės tarp Senamiesčio ir KTU Vaižganto progimnazijos.. Labiau Senamiesčio tiktų, patogiau nuvežti/parvežti, muzikos mokykla.. Įdomu mokymo lygis Senamiestyje, aktualu pagrindinių dalykų mokytojai.. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute55 @ 2017 02 18, 16:15)
Nuo rugsėjo turėsiu penktokę. Blaškomės tarp Senamiesčio ir KTU Vaižganto progimnazijos.. Labiau Senamiesčio tiktų, patogiau nuvežti/parvežti, muzikos mokykla.. Įdomu mokymo lygis Senamiestyje, aktualu pagrindinių dalykų mokytojai.. Ačiū 4u.gif


Ir mane labai domina Senamiesčio progimnazija ax.gif Būsimąją penktokę auginu ;-)
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2017 02 18, 19:19)
Ir mane labai domina Senamiesčio progimnazija  ax.gif Būsimąją penktokę auginu ;-)


dėl mokytojų - dalykininkų tai nieko blogo negirdėjau, bet kad vaikai draugiški, nėra asocialių, išaukėti mandaugus. ( tenka pamatyti kokie yra kituose mokyklose kai nueinam į tarkim burelius ne mokykloje) pvz man gaila butu vien dėl draugiškos ir vieningos klasės išeiti po 4 klasių kažkur į kitą populeresnė ar stipresnė gimnazija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marie: 18 vasario 2017 - 21:01
Į vaiko klasę atėjo du vaikai į penktą klasę iš Senamiesčio progimnazijos, nėra stipriausi klasės vaikai.
Atsakyti