Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 26, 21:22)
Plaku be mikserio. ar tai turi labai didele itaka?
as tai galiu pabandyti paprastai kaip rasot, bet man reikia paciai kazkaip suprasti su tuo emulsikliu, nes man kazkas cia neaisku.

man asmeniskai turi itakos ,kitos kaip rase kad ir neturi ax.gif
tai arba temperaturos neatitinka arba emulsikio nepakanka g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 10 26, 21:29)
man asmeniskai turi itakos ,kitos kaip rase kad ir neturi  ax.gif
tai arba temperaturos neatitinka arba emulsikio nepakanka  g.gif

temperaturos turi atitikti, manau: kaitinu viename inde, isimu tada is indo abudu indelius ir vandeni supilu i aliejus.
kazkas cia man nesiseka su vasku. nemoku. pripazistu. as galiu pabandyti tavo pateikta pvz, tikrai, bet man kazkaip reikia suprasti kodel as blogai atsiskaiciuoju ji. nemoku, ar kaip..

Tiesa, kaitinimas alieju vel, ar kremui nekenksmingas? turiu omeny, kai kremas neiseina ir kaitinti dedame dar karta.
Papildyta:
Tiesa, papasakosiu nutikima, ka siandien nugirdau. Nenoriu plestis, stengsiuosi kuo trumpiau ir paprasciau, visgi viesas forumas.
Moteris gaminanti kremus, sau, draugėm, man aiškina, kad pvz: vit.E - konservantas.
Kad kremuose kuo maziau tu priedu, tuo geriau, kam ta ksanto guma, ji juk nereikalinga, ir kiti priedai nereikalingi, nes kuo ju maziau, tuo naturaliau, galima ir be ju apseiti. tai va, is tiesu, kaip nepatyrusi, neturejau ka pasakyti. patylejau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 26 spalio 2013 - 21:28
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 26, 22:33)
temperaturos turi atitikti, manau: kaitinu viename inde, isimu tada is indo abudu indelius ir vandeni supilu i aliejus.


as neisimu is kaitinamoji indo ,dar paplaku krema keleta minuciu ,paskui tik kaip matau kad pradeda susijungti isimu,ir tada plaku po keliu minuciu preidus sulasinu,konservanta eterinius po kiekvieno priedo vis perplaku

vit E ne konservantas jis tik aliejus apsaugo, jau kalbejom 4u.gif

yra visokiu nuomoniu as i jas nesiveliu ax.gif kitos ir nieko nesitepusios gerai jauciasi ,kitos tik alieju tepa ir labai patenkintos ,dar kitos visoki s..... tepa ir nesuka sau galvos biggrin.gif o as gaminsiuosi sau su visokias priedai kurie palaiko drėgme,maitina saugo oda ,del emulsikliu taip sutinku pati stengiuosi naudoti kuo mezesni procenta
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 10 26, 22:45)
as neisimu is kaitinamoji indo ,dar paplaku krema keleta minuciu ,paskui tik kaip matau kad pradeda susijungti isimu,ir tada plaku po keliu minuciu preidus sulasinu,konservanta eterinius po kiekvieno priedo vis perplaku

vit E ne konservantas jis tik aliejus apsaugo, jau kalbejom  4u.gif

yra visokiu nuomoniu as i jas nesiveliu   ax.gif kitos ir nieko nesitepusios gerai jauciasi ,kitos tik alieju tepa ir labai patenkintos ,dar kitos visoki s..... tepa ir nesuka sau galvos  biggrin.gif o as gaminsiuosi sau su visokias priedai kurie palaiko drėgme,maitina saugo oda ,del emulsikliu taip sutinku pati stengiuosi  naudoti  kuo mezesni procenta

Supratau. pasinaudosiu patarimais 4u.gif
O kuriais atvejais vasko procenta reikia rinktis didesni? As kazkaip dabar susidariau ispudi, kad visada daug maz turiu gal deti 5proc., kalbu apie olivem.

Beje, kaip yra su ksantano guma? ja gallima deti su vasku? aisku dar nedaeina man su vasku kaip suprasti tas proporcijas, ko man cia nesigauna, as tik siaip klausiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 26 spalio 2013 - 21:53
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 26, 22:51)
Supratau. pasinaudosiu patarimais  4u.gif
O kuriais atvejais vasko procenta reikia rinktis didesni? As kazkaip dabar susidariau ispudi, kad visada daug maz turiu gal deti 5proc., kalbu apie olivem.

Beje, kaip yra su ksantano guma? ja gallima deti su vasku? aisku dar nedaeina man su vasku kaip suprasti tas proporcijas, ko man cia nesigauna, as tik siaip klausiu.

Kažkaip neaišku su terminais - su vaškais tavo kremai ar su emulsikliais? g.gif
Olivem - ne vaškas, o emulsiklis. Vaškus mes irgi naudojam - ne tik bičių, bet ir gėlių( tuberozų, rožių), ir alyvuogių, migdolų, simondsijų ir pan., bet jų kitos savybės, emulguoja jie silpnai biggrin.gif
ksantano galima dėti labai mažai, padeda sujungti. Geriausiai jį paskleisti aliejuose, paskui, kai jungi su vandenine dalimi labai lengvai išsimaišo
Vit E - antioksidantas, apsaugo aliejus nuo oksidacijos, konservantai apsaugo nuo grybelių, pelėsių, įvairių bakterijų ir kito "brudo" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 26 spalio 2013 - 22:13
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 26, 23:08)
Kažkaip neaišku su terminais - su vaškais tavo kremai ar su emulsikliais?  g.gif
Olivem - ne vaškas, o emulsiklis. Vaškus mes irgi naudojam  -  ne tk bičių, bet ir gėlių( tuberozų, rožių), ir alyvuogių, migdolų, simondsijų ir pan., bet jų kitos savybės, emulguoja jie silpnai  biggrin.gif

Vit E - antioksidantas, apsaugo aliejus nuo oksidacijos, konservantai apsaugo nuo grybelių, pelėsių, įvairių bakterijų ir kito "brudo"  smile.gif

Emulsikliai pas mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 26, 23:11)
Emulsikliai pas mane  blush2.gif

Tai turėtų su 5% jungtis normaliai, jei aliejinė dalis 20-30% (čia taip standartiškai)

Galiu dar kartą pakartoti - pirmus pusę metų savo kremų gamybos "praktikos"maišiau iš sviestmedžio su aliejais ir vandens - kiek priima; toliau bandžiau su bičių vašku ( išėjo labai sunkūs kremai, bet labai tiko rankoms, ypač žiemą ir kai smarkiai pažeista oda, pavyzdžiui veliant vilną), tik paskui perėjau prie emulsiklių. Galiu pasakyti, kad Olivem 1000 ir vaškas Nr.2 pradžioj tikrai sunkiai susijungs, bent man jie buvo kaprizingi. Iš AZ mažiausiai kaprizingi VE+MF ir vaškas Nr.3

Vaizdingai išsireiškiant - po pradinės mokyklos bandai universiteto , o gal net doktorantūros kursą ( čia apie aliejų skaičiukus), bent man taip atrodo 4u.gif Bandyk nuo paprastesnių dalykų, ir bus tau ypač ekologiški ir nuostabūs kremai ( kaip ta gamintoja aiškino, kur jokių priedų nededa ir "konservuoja" vitaminu E, tik neaišku natūraliu ar sintetiniu, nes visokio yra; o ksantano guma taip pat gana natūralus dalykas - biotechnologijomis išgaunamas cukraus fermentacijos produktas) biggrin.gif

Galiu dar pridėti, kad merginos, kurios tau pataria labai draugiškai nusiteikusios ir kantrios, retai kuriai pradedančiai teko tiek detalių konsultacijų smile.gif , paskaityk ankstesnes temas, pamatysi - ten niekas "pradinukėms" smulkiai abėcėlės neaiškino, viena kita mintis ir viskas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 26 spalio 2013 - 22:38
Sarka - Li mes tirkai ne karta rasem, kad pabandykit paprasta varianta pasidaryti, be jokiu priedu - distiliuotas vanduo, kazkoks aliejus (kuri naudojat virtuveje) ir emulsiklis. Kad matytum, kaip jungiasi. Darykit kokius 50gr. Jusu pasirinkimas ar skirti kelias min. stai tokiam eksperimentui ar ir toliau gadinti produktus 4u.gif Ta krema rankom ,kojom sutepsit.
Kodel rasau 50gr. Nes tyriu itarima, kad kai istraukiat is vandens voneles, aliejine dalis pravesta (nes juk nedidelis kiekis. Gaminant nedideliais kiekiais cia sekundziu reikalas) ir supylus vandenine dali nebenori jungtis. As irgi kaip Zydrem supilu dar neisemus is vandens voneles 4u.gif Tad jei naudojat 5% olivem cia ne emulsiklis kaltas ar jo apskaiciavimas, o gamybos technologija.
Ksantano kremams as nenaudoju.Net tos mazos kruopelytes i aliejus. Nepatinka man ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 27 spalio 2013 - 06:58
Saule/Guoda, Goccia 4u.gif

Taip, teisingai pasakėte, Saule/Guoda, aš tikrai labai įkyri ir tą suprantu. Aišku čia dar neišgirdau (nepaskaičiau) pikto komentaro, kad užknisau blush2.gif iš esmės tai tikrai labai už tai dėkoju, labai labai, nes viską pati puikiai suprantu. Labai jus visas gerbiu, nes man tikrai daug padedat, o galėtumėt sakyti - eik ir skaityk, gal kur rasi atsakymą. O gal esu tokia įkyri iki tol, kol kažkas nepraspirs į užpakalį? g.gif blush2.gif biggrin.gif Žodžiu, dar kartą tariu ačiū ir prašau labai nepykti. Gal reikia man pačiai bandyti atkapstyti, nes žiūriu kad man gerokai ir nedaeina. Nors vakar jau gal prašviesėjo, juk yra pvz AZ , tarkim su Olivem, kokios konsistenc. noriu kremo. Bet ten raso daugiau apie 30proc. alieju, kiek reikia olivem, o kaip žinoti kiek proc dėti jo 15б 18, 20 proc? 6proc? Ir teisingai sakote dėl to pačio proceso. Taisysiuos 4u.gif tik mano dubeniukas sunkesnis, iš virtuvės toks mažuliukas, tai vieną kartą kai bandžiau vienoje vietoje aliejus supilti, išsijungė bepilant svarstyklės, turbūt joms atsibodo laukti. Turbūt tikrai bandysiu visai paprastą varianta pasigaminti.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 27, 08:24)
Nors vakar jau gal prašviesėjo, juk yra pvz AZ , tarkim su Olivem, kokios konsistenc. noriu kremo. Bet ten raso daugiau apie 30proc. alieju, kiek reikia olivem, o kaip žinoti kiek proc dėti jo 15б 18, 20 proc? 6proc? Ir teisingai sakote dėl to pačio proceso.

Neatidžiai skaitai ax.gif
AZ prie kiekvieno emulsiklio yra lentelė, kur nurodo santykį aliejinės dalies ir emulsiklio, o dar toliau yra su nuotraukomis pavyzdžiai ( ten nurodyta pilna sudėtis - aliejai, vanduo, emulsiklis), tikrai yra ir su 10, 20 procentų, Olivem yra visai be aliejinės dalies biggrin.gif

Pagaminti gerą kremą ( puikios konsistecijos, gerai įsisgerinatį, tinkamos savo odai sudėties) nelengva, pradžioj aš tyliai sekiau forumą ir stebėdavausi, kai merginos rašydavo, kad joms viska gerai susijungė, o man arba atsiskirdavo ar dar kokia nesąmonė išeidavo. Paskui pajauti kažkaip tą susijungimo momentą, žinai, ko reikia pridėti, jei bando atsiskirti, bet turi nemažai laiko praeiti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 27 spalio 2013 - 09:27
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 27, 10:14)
Paskui pajauti kažkaip tą susijungimo momentą, žinai, ko reikia pridėti, jei bando atsiskirti, bet turi  nemažai laiko praeiti  4u.gif

drinks_cheers.gif būtent pamenu man pirmas bandymas su virtuvei naudoto aliejaus labai pavyko bet,kaip jau bandžiau normaliai tai pora kartu is eiles niekas nesigavo nors atrode kad viska darau taip pat biggrin.gif skaityti domėtis reikia bet to neužtenka ,reikia ir gaminti nuo paprastu kremu pradeti 4u.gif

kaunietėms biggrin.gif ar atsirastu norinciu darbo diena sudalyvauti paskaitoje apie kvepalus jei taip mars i fb biggrin.gif cia daugiau nieko nerašom ax.gif


labas rytas vos ne su kava išgėriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 27, 10:14)
Neatidžiai  skaitai  ax.gif
AZ prie kiekvieno emulsiklio yra lentelė, kur nurodo santykį aliejinės dalies ir emulsiklio, o dar toliau yra su nuotraukomis pavyzdžiai ( ten nurodyta pilna sudėtis - aliejai, vanduo, emulsiklis), tikrai yra ir su 10, 20 procentų, Olivem yra visai be aliejinės dalies  biggrin.gif

Pagaminti gerą kremą ( puikios konsistecijos, gerai įsisgerinatį, tinkamos savo odai sudėties) nelengva, pradžioj aš tyliai sekiau forumą ir  stebėdavausi, kai merginos rašydavo, kad joms viska gerai susijungė, o man arba atsiskirdavo ar dar kokia nesąmonė išeidavo. Paskui pajauti kažkaip tą susijungimo momentą, žinai, ko reikia pridėti, jei bando atsiskirti, bet turi  nemažai laiko praeiti  4u.gif

Atsiprašau blush2.gif 4u.gif

Turbut dabar supratau. taip, yra pavyzdys ir 10, ir 20,30proc. Reikia ziūrėti į abi lenteles. Tikiu, kad čia neišmokstama per mėsesį 4u.gif aš irgi nežinau, arba vėl gi - nedaskaičiau ir neatsimenu, kodėl gali atsiskirti vanduo.
Man turbūt vakar neatsakėte niekas (jeigu nesunku) į klausimą - ar galima šildyti kelis kartus kremą jeigu jis nesigavo, ir pvz bandžiau pridėti emulsiklio ar aliejų? Ar tai nepakenkia kremui?
Atsakyti