Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 24, 08:33)
Labas rytas. Vakar dariausi kremą vėlai vakare. Matyt galva nebedirbo  doh.gif  kai buvau įdėjusi kremo receptą su 5g emulsinio vaško, sakėt per daug, reiktų apie 1,5g, tai aš supratau, jog ne iš tos skilties parašiau ta 5g  doh.gif ir žodžiu kai dariau kremą, plaku plaku, o jis man nesusiplaka normaliai, toks skystas. Paskui jau kai gulėjau lovoje atėjo nušvietimas, ir supratau savo klaidą. Paskaičiavau kiek reikia pagal mano kiekį ir pridėjau dabar  Olivem1000. Susiplakė lyg ir normaliai, jeigu daugiau nieko nenutiks. Dabar klausimas - tepantis jis taip sunkiai bozojasi, nežinau kaip apibūdinti. Bet paskui susigeria,išsitepa. Ir su anuo kremu man taip buvo. Tai kame čia esmė, ar kažką blogai darau, ar per daug kremo ant veido užtepu?
Esate kalbėjusios apie prolipid141, kur jo yra pirkti, AZ berods tokio neaptikau. Dar su juo nedarysiu, tik šiaip smalsauju.


Jūs pirmiausia išmokit su paprastesniais emulsikliais dirbti, spėsit dar prolipido nusipirkti:)
Šiaip jūsų kremo proporcijos greičiausiai bus nevykusios, jei kremas nesusijungia..o buzojasi dėl to, kad per daug emulsiklio, manau. Šiaip AZ puslapy yra nemažai nesunkių kremo receptų, kur viskas suskaičiuota ir pačiai nieko išradinėti nereikia. Pabandykit pasigaminti pagal nurodymus, kad žinotumėt kaip ir kas turi jungtis, tada jau ir su pačios sukonstruotu receptu viskas paprasčiau vyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 10 24, 08:41)
Jūs pirmiausia išmokit su paprastesniais emulsikliais dirbti, spėsit dar prolipido nusipirkti:)
Šiaip jūsų kremo proporcijos greičiausiai bus nevykusios, jei kremas nesusijungia..o buzojasi dėl to, kad per daug emulsiklio, manau. Šiaip AZ puslapy yra nemažai nesunkių kremo receptų, kur viskas suskaičiuota ir pačiai nieko išradinėti nereikia. Pabandykit pasigaminti pagal nurodymus, kad žinotumėt kaip ir kas turi jungtis, tada jau ir su pačios sukonstruotu receptu viskas paprasčiau vyks smile.gif

kodel proporcijos gali būti nevykusios, jeigu aš ne "iš lempos" skaičiavau, o pagal lentelę dėliojausi. g.gif taip, kad emulsiklio per daug, gal ir teisybė. gal man reikėjo 100g kremo skaičiuoti 3% emulsiklio, o ne 5? apie prolipid as tik paklausiau, neketinu jo pirkti. O man labai rūpi pačiai susikurti receptą, juk ir iš klaidų mokomasi...
Atsakyti
Is dalies Asta teisi. Pabandykit padaryti krema pagal koki recepta is AZ. Ten viskas suskaiciuota. Galit daryti ne veidui, o kunui ar rankom. Taip suprasit kas prie ko ir koks kremas turi gautis.
O is kitos puses ziurint as kol dariau pagal kazkieno receptus, man vis kremai neitikdavo (cia as apie veido kremus) schmoll.gif Kai pasidariau savo viskas ciki piki. Todel ir parasiau, kad galit pabandyti ne veido krema, o ranku ar kuno 4u.gif
Prolipido nera nei LT nei AZ. Yra ukrainoje tikrai. Is JAV jau dinges. O jei labai noresit googlas pades susirasti. 4u.gif Bet su juo dirbti nera lengva. Senose temose yra sneketa.
Olivem 1000 naudojamas 5-10 procentu. Idesit maziau, nei rekomenduoja pardavejas - nesusijungs
Atsakyti
Man geriausiai su prolipid gaunas, kai dedu hialurono. Dabar pagalvojau, kad hialurona dedu praktiskai i visus kremus, taip pat dar seruma su hialuronu darau. Aisku, nededu didziausio rekomenduojamo procento, dedu maziau, negu puse rekomenduojamos dalies. Bet vis tiek pagalvojau, ar nereiketu kartais ir be hialurono kremu panaudoti? Ar nebus per daug?
Atsakyti
Ačiū asta_pasta_prakasta, goccia 4u.gif

Tai vistiek man neaišku. Aš aliejus ir vandenį, t.p ir aktyvus dėjau pagal lentelę, o lentelėje rūgštys poli ir mono buvo beveik lygios. Olivem į 100proc. skalę rašiau 1.5. Tai dabar su tuo vašku man visai visai paliko neaišku... na bandysiu dar skaičiuotis.
Aš suprantu, kad pagal AZ man būtų daug papraščiau, bet kažko vistiek neturėsiu, ir vėl neaišku kas gausis. Ir šiaip, labiau traukia pačiai sugalvoti. Tik va ta vieta, kad susikaičiuota mano būna ne iš galvos, o pagal lentelę - man neaiški. Čia nesupratimas apie vašką man pakišo koją. Aiškinsiuos. g.gif lotuliukas.gif Ačiū už pagalbą, visoms visoms, kas padedat 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na ir dar blush2.gif

Kai prie 100% įvedu 5proc. emulsiklio, tai ant 30g kremo man gaunasi 1,5g Olivem1000. Vadinasi, turėtų būti kaip ir gerai. Bet, kadangi aš prie 100% iš pradžių įvedžiau 1,5 tai ant 30g kremo man gavosi 0,44g emulsiklio. Buvo per mažai. Kai vėl priedėjau kiek trūko iki 1,5g (t.y.1,06g), ir sudėjau kremą su vašku vėl atgal kaitinti, tai turbūt jo jau buvo mažiau, nes pasvėriau ir to kremo sumoje nebuvo 30g. Nesuprantu žodžiu doh.gif Beje, AN rašo, kad Olivem naudojamas nuo 3-8% kremuose, tai ko aš čia nepagaunu? Gal man tikrai reikėjo imti jo mažiau, kad to buzojimosi nebūtų? Bet kaip žinot, kiek? unsure.gif
Atsakyti
Tas alieju rugsciu skaiciavimas kremo jungimesi neturi itakos. Ar bus daugiau kazkuriu ar apylygiai niekas nepasikeis. Skaiciuojam jas del savo odos.
Kremo jungimuisi itakos turi aliejines, vandenines dalies kiekis, emulsiklis ir jo kiekis ir priedai. Kremas negali sugerti begalybes priedu 4u.gif
Jusu atveju 0.44 gr emulsiklio tikrai buvo per mazai.
Nepamirskit kad yra kremo iseiga (lieka ant irankiu kuriais maiset, ant indelio) be to kuo ilgiau kaitinat, tuo daugiau vandenines dalies nusigaruoja. Todel jums ir nebebuvo 30gr.
As olivem turiu is AZ, tai ten ir ziuriu, kiek rekomenduoja. 4u.gif

As jau tikrai buvau rasius, kad imat recepta. Ne konkreciai visus priedus begat pirkti, o proporcija pasiimat. Aliejines dalies, vandenines, emulsiklio ir kiek priedu ir jei kazko neturit pakeiciat turimu. Tik receptus ziurekit kokie siulomi su jusu turimu emulsikliu. Bandot maisyti. Gaunasi kremas. Puiku. Tada ziurit patinka odai ar ne. Nepatinka ieskot ka reiketu keisti
Ir is viso pirmiausia nereiketu pulti veido kremu daryti. Pasidarykit ranku. Ten jei net kazkas nesigaus, vistiek sutepsit 4u.gif
Rugsciu skaiciavimu uzsiimsit, kai suprasit ko jums reikia ir kaip susidelioti savo recepta. Cia bus kitas laiptelis. Visi, kai mokosi kazko naujo, pradeda nuo pradziu mirksiukas.gif NESKUBEK IR BUSI PIRMAS mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 24 spalio 2013 - 12:45
QUOTE(goccia @ 2013 10 24, 13:44)
Tas alieju rugsciu skaiciavimas kremo jungimesi neturi itakos. Ar bus daugiau kazkuriu ar apylygiai niekas nepasikeis. Skaiciuojam jas del savo odos.
Kremo jungimuisi itakos turi aliejines, vandenines dalies kiekis, emulsiklis ir jo kiekis ir priedai. Kremas negali sugerti begalybes priedu 4u.gif
Jusu atveju 0.44 gr emulsiklio tikrai buvo per mazai.
Nepamirskit kad yra kremo iseiga (lieka ant irankiu kuriais maiset, ant indelio) be to kuo ilgiau kaitinat, tuo daugiau vandenines dalies nusigaruoja. Todel jums ir nebebuvo 30gr.
As olivem turiu is AZ, tai ten ir ziuriu, kiek rekomenduoja. 4u.gif

As jau tikrai buvau rasius, kad imat recepta. Ne konkreciai visus priedus begat pirkti, o proporcija pasiimat. Aliejines dalies, vandenines, emulsiklio ir kiek priedu ir jei kazko neturit pakeiciat turimu. Tik receptus ziurekit kokie siulomi su jusu turimu emulsikliu. Bandot maisyti. Gaunasi kremas. Puiku. Tada ziurit patinka odai ar ne. Nepatinka ieskot ka reiketu keisti
Ir is viso pirmiausia nereiketu pulti veido kremu daryti. Pasidarykit ranku. Ten jei net kazkas nesigaus, vistiek sutepsit 4u.gif
Rugsciu skaiciavimu uzsiimsit, kai suprasit ko jums reikia ir kaip susidelioti savo recepta. Cia bus kitas laiptelis. Visi, kai mokosi kazko naujo, pradeda nuo pradziu mirksiukas.gif NESKUBEK IR BUSI PIRMAS mirksiukas.gif

4u.gif suprantu,.. viską suprantu. na bet ką daryti, kad man kaip š...i (atsiprašau už išsireškimą) įsireikia čia ir dabar doh.gif dabar vistiek man kirba mintis ką galėjau padaryti kitaip su emulsikliu. Vienu žodžiu vistiek nesupratau..
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 24, 13:53)
4u.gif  suprantu,.. viską suprantu. na bet ką daryti, kad man kaip š...i (atsiprašau už išsireškimą) įsireikia čia ir dabar  doh.gif dabar vistiek man kirba mintis ką galėjau padaryti kitaip su emulsikliu. Vienu žodžiu vistiek nesupratau..

Viskas su tavim gerai, niekas negimsta profesoriais, kaip jau merginos ir sakė. Pamažu... 4u.gif
Jei perdarai kemą, iš naujo šildai, neblogai truputį atstatyt nugaravusį hidrolatą; galima kad ir distiliuotu vcandeniu, ar hidroliatu, nesvarbu, apie 5 proc. bent jau.
O kad "bozojasi" - čia tu niekuo dėta. Daugelis mums prieinamų ir mūsų naudojamų emulsiklių taip daro, tai truputį nuo viso recepto ir odos priklauso, bet didžiąja dalimi emulsiklis tiesiog taip tepasi. Prolipidas, NikkomulsasLC tokio efekto neturi. Olivem ir man "tepasi baltai", aš tik kitaip sau įvardiju. Gal tas tepliojimasis mažėja paderinant su cetilo alkoholiu, mažinant Olivem ir pridedant jam kažką į kompaniją, kad visgi laikytųsi emulsija. Bet galvos dabar neguldysiu, seniai jau ką begaminau su Olivemu.
Prolipidas jau turės naujus šeimininkus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 24 spalio 2013 - 13:49
O kur galima nusipirkti NikkomulsoLC?
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 10 24, 13:24)

Prolipidas jau turės naujus šeimininkus  4u.gif


Kokius gi?
Atsakyti
Agne/Ramute pries tai buvo parasius,kad turi atliekamo, tai turbut cia noreta pasakyti, kad nebeturi 4u.gif
Nikomulsas rusijoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 24 spalio 2013 - 15:07