Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(gtn @ 2014 02 15, 15:35)
Siuncia i LT? Ir uz kiek?  4u.gif  4u.gif  smile.gif  smile.gif Aciu  4u.gif


Nelabai galiu atsakyt, gyvenu ne LT ax.gif , bet, manau, parasius uzklausima, galima susitart, nes savininkas pakankamai lankstus 4u.gif
Atsakyti
Labas, ar aromatinius ekstraktus esate bandžiusios kremuose? Patiko/nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 17, 13:08)
Labas, ar aromatinius ekstraktus esate bandžiusios kremuose? Patiko/nepatiko?


Aš nenaudoju. Eteriniais galima kvapus išgauti, plius ir nauda bus.
Aromatinius na nebent kūno kreme kokiam dar pateisinčiau, bet juk tikrai geriau eterinis aliejus nei aromatinis:)
Na bet kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 17, 13:08)
Labas, ar aromatinius ekstraktus esate bandžiusios kremuose? Patiko/nepatiko?

Labai seniai esu bandžiusi žmogui, kuriam dauguma eterinų nepatinka, bet nebenaudoju. Pagrinde naudoju eterinius ( pradžioj žiūriu pagal poveikį, o tik paskui - kvapas, nes aš visus toleruoju), o kai noriu silpnesnių kvapų nauodju arba aliejus su ryškeniais kvapais arba gėlių/augalų/bičių vaškus
Atsakyti
Aš taip pat kaip Saule/Guoda darau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū už nuomones 4u.gif
Atsakyti
Na susinervinau šiandien doh.gif unsure.gif gaminau krema su prolipid,ir aišku jau matau kaip atsiskyrinėja sad.gif dėjau 5proc.plius hialurono ir ksantano. Atrodo,viską dariau gerai:ir vandens vonelėj ilgiau palaikiau (paplakiau),ir atskirai aliejus paplakiau,paskui kaip berods Goccia sakė,įvyniojus į rankšluostuką šiltai paplakiau. Nu nesuprantu. Nepavyksta man su juo susidraugaut sad.gif arba reikia visada dėti 6proc.prolipid,gal tai isgelbes nuo tokiu dalyku?... koks nors dar "zalesnis" ir tinkamas veidui emulsiklis yra?
ai,dar variantas-visa diena nuo suplakimo palaikiau krema ant spinteles netoli virdulio. Gal kazkaip jam ten silta pasidare?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 17 vasario 2014 - 23:01
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 17, 23:57)
Na susinervinau šiandien  doh.gif  unsure.gif gaminau krema su prolipid,ir aišku jau matau kaip atsiskyrinėja sad.gif dėjau 5proc.plius hialurono ir ksantano. Atrodo,viską dariau gerai:ir vandens vonelėj ilgiau palaikiau (paplakiau),ir atskirai aliejus paplakiau,paskui kaip berods Goccia sakė,įvyniojus  į rankšluostuką šiltai paplakiau. Nu nesuprantu. Nepavyksta man su juo susidraugaut sad.gif arba reikia visada dėti 6proc.prolipid,gal tai isgelbes nuo tokiu dalyku?... koks nors dar "zalesnis" ir tinkamas veidui emulsiklis yra?
ai,dar variantas-visa diena nuo suplakimo palaikiau krema ant spinteles netoli virdulio. Gal kazkaip jam ten silta pasidare?

neįsivaizduoju, ką ne taip darai. 5 ar 6 proc tikrai neturi reikšmės, gal kiek skystesnis būna. Primenu - jei nori pasiaiškinti, rašyk sudėtį ir gamybos seką ax.gif
Gal įsisimaginai su hialiuronu ir ksantanu - ir nuo to gali atsiskirti, pagal visus aprašymus prolipid reikia naudoti solo, tada susidaro lamelariniai sluoksniai. Gal dar kokius komponentus įmakalavai kol nebuvo atvėsęs?
Gal tiesiog nebaigi maišyti - ar praeina jis tas fazes kremas - vandenėlis -kremas? Nes šiaip su juo ir paprasta emulsija išeina, o kai lamelarinė teisinga visai kitaip atrodo, jaučiasi, kad sluoksniuojasi (nors sako, kad be mikroskopo neatpažinsi, man dabar jau skiriasi).
Visus savo kremus ( su visais aktyvais, atvėsusius) mažiausiai per naktį laikau šaltai, tik tada dėlioju į indelius, kambario temp. laikyti tikrai netinka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 18 vasario 2014 - 00:02
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 18, 00:51)
neįsivaizduoju, ką ne taip darai. 5 ar 6 proc tikrai neturi reikšmės, gal kiek skystesnis būna. Primenu - jei nori pasiaiškinti, rašyk sudėtį ir gamybos seką  ax.gif
Gal  įsisimaginai su hialiuronu ir ksantanu - ir nuo to gali atsiskirti, pagal visus aprašymus prolipid reikia naudoti  solo, tada susidaro lamelariniai  sluoksniai. Gal dar kokius komponentus įmakalavai  kol nebuvo atvėsęs?
Gal tiesiog nebaigi maišyti - ar praeina jis tas fazes kremas - vandenėlis -kremas? Nes šiaip su juo ir paprasta emulsija išeina, o kai lamelarinė teisinga visai kitaip atrodo, jaučiasi, kad sluoksniuojasi (nors sako, kad be mikroskopo neatpažinsi, man dabar jau skiriasi).
Visus savo kremus ( su visais aktyvais, atvėsusius) mažiausiai per naktį laikau šaltai, tik tada dėlioju į indelius, kambario temp. laikyti tikrai netinka  schmoll.gif

Labas rytas. Taigi 100proc dariau taip:
Spanguoliu al. 9
Lazdyno 6
puiklapiu 3
medetku 3
prolipid 5
H2O 60,2
MSM 3
BACTI-PUR 1
keramidai 1
arrow-root 2
bisabololis 1
pantenolis 4
vit E, EA, konservantas po 0,6. Dariau nedaug, 40g.
Hialurono tai tikrai dejau ant to is AN saukstelio galiuko (lopeteles galiuko), na bet taip neblogai, gal padauginau? Ir ksantano panasiai....
Ir atrodo, idejau sildyti i vandens vonele abudu kartu, istirpo aliejine dalis (vaskas), paplakiau aliejine atskirai, tada supyliau vandeni, paplakiau mikseriuku krema kai dar jis vandens voneleje (~2-3min), tada isemiau ir siek tiek apgaubusi ranksluosciu plakiau ranka, darydama "astuoniuke" ir visaip kaip. tos fazes kremas-vandenelis-kremas si karta nepasidare... nors man dazniausiai taip nepasidaro, gal tik karta koki yra buve g.gif tai va, plakiau plakiau, kokia valanda gal, ir paskui padejau ant spinteles , uzdengiu pop. ranksluosciu induka kuriame plakiau, ir palikau, vis prieidama pasiziuriu, pamaisau. aisku prie virdulio. vyras sako, kad gal tas negerai g.gif na zodziu nesuprantu, ko as nemoku, ir abydna, ir pikta, ir issiaiskinti noriu. o gal tikrai, kokie priedai netinka?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 18, 10:28)
Ir atrodo, idejau sildyti i vandens vonele abudu kartu, istirpo aliejine dalis (vaskas), paplakiau aliejine atskirai, tada supyliau vandeni, paplakiau mikseriuku krema kai dar jis vandens voneleje (~2-3min), tada isemiau ir siek tiek apgaubusi ranksluosciu plakiau ranka, darydama "astuoniuke" ir visaip kaip...

Normalus receptas, santykio r.r. nežiūriu, bet emulgavimuisi jis neturi reikšmės. O kada aktyvus įmaišai? reikia juos įterpti tik kai emulsija pilnai susiformavusi ir pravėsusi iki 40C.
Įtariu, kad per mažai šildai pradžioj, emulsiklis ne visai ištirpsta. dar svarbu karštus aliejus/emulsiklį vienus be vand. dalies su mikseriu gerokai paplakti, tada susiformuoja emulsiklio-aliejų dalelės - vezikulos ( nežinau kaip lietuviškai vadinti), tik tada su vandenine dalim jungti. Išėmus iš vonios nešildau niekad, bet mano stiklinėlės storos, ilgokai šiluma laiko. O aktyvus maišau tik kai matau gerą emulsiją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 18 vasario 2014 - 11:01
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 18, 10:28)
.
Ir atrodo, idejau sildyti i vandens vonele abudu kartu, istirpo aliejine dalis (vaskas), paplakiau aliejine atskirai, tada supyliau vandeni, paplakiau mikseriuku krema kai dar jis vandens voneleje (~2-3min), tada isemiau ir siek tiek apgaubusi ranksluosciu plakiau ranka, darydama "astuoniuke" ir visaip kaip. tos fazes kremas-vandenelis-kremas si karta nepasidare... nors man dazniausiai taip nepasidaro, gal tik karta koki yra buve  g.gif tai va, plakiau plakiau, kokia valanda gal, ir paskui padejau ant spinteles , uzdengiu pop. ranksluosciu induka kuriame plakiau, ir palikau, vis prieidama pasiziuriu, pamaisau. aisku prie virdulio. vyras sako, kad gal tas negerai  g.gif  na zodziu nesuprantu, ko as nemoku, ir abydna, ir pikta, ir issiaiskinti noriu. o gal tikrai, kokie priedai netinka?

nezinau, kaip kitos merginos, bet krema su prolipidu as plaku mikseriuku labai stipriai apie 30sekundziu.
kaip suprasti ta palikau? nesusiemulgavusi iki galo krema palikai? Ta prasme tam maisymo etape? ar jau visa padaryta krema palikai ant spinteles?
Maisymo etape as nepalieku, o padarytas kremas buna kad ir pastovi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 18 vasario 2014 - 12:30
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 18, 10:29)
O kada aktyvus įmaišai? reikia  juos įterpti tik kai emulsija pilnai  susiformavusi ir pravėsusi iki 40C.
Išėmus iš vonios nešildau niekad, bet mano stiklinėlės storos, ilgokai šiluma laiko. O aktyvus maišau tik kai matau gerą emulsiją

Kartu dar aš pasiteirausiu dėl gaminimo su Prolipid141 subtilybių. Man įdomu, kada jūs įmaišote aktyvus, kurie tirpinami vandenyje, bet turi būti įterpiami prie 40 C? Ar vėliau emulsija neatsiskiria, kai vėliau įmaišoma pvz. dalyje vandens ištirpinti šilko peptidai, ožkos pieno milteliai?
Atsakyti