Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 14, 19:51)
Aš bandžiau tik montanov 68, vienas nepatiko, bet paskui maišiau su sacharoze. žiemai buvo nieko. Kitų nežinau. O kas šitas per žvėris Mistryl mistrata? parašyk plačiau
Papildyta:
Labai abstrakčius klausimus užduodi. Abstraktus atsakymas - taip, galima.
O koks proc. aliejinės dalies ? Ir dar - kas  vienam riebu, o kitam gali būti kaip tik  biggrin.gif


Mystryl Myristate (atsiprasau uz klaidas anam poste blush2.gif ) augalines kilmes tikstiklis. Jis sudarytas is 90% C14- riebalu rugs. myristino ir likusi dalis myristylo alkoholis. HLB 8,5. Jis labai lengvas ir tinka riebesnei, pabertai odai.

Veido kremams ji derinu su, kaip minejau, sacharoze, lecitinu, cetearylo alkoholiu, na ir visais kt. priedais 4u.gif

o, kad kremai nebutu riebus su sacharoze ir lecitimu, tiesiog reiketupabandyti keisti ju santyki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2014 02 14, 21:42)
Mystryl Myristate (atsiprasau uz klaidas anam poste blush2.gif ) augalines kilmes tikstiklis. Jis sudarytas is 90% C14- riebalu rugs. myristino ir likusi dalis myristylo alkoholis. HLB 8,5. Jis labai lengvas ir tinka riebesnei, pabertai odai.

Veido kremams ji derinu su, kaip minejau, sacharoze, lecitinu, cetearylo alkoholiu, na ir visais kt. priedais 4u.gif

o, kad kremai nebutu riebus su sacharoze ir lecitimu, tiesiog reiketupabandyti keisti ju santyki 4u.gif

nemaniau, kad klaida, tiesiog apie jį nieko nežinau smile.gif O kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 14, 21:45)
nemaniau, kad klaida, tiesiog apie jį nieko nežinau  smile.gif O kur pirkai?


perku pas vokiecius, tik nezinau ar cia korektiska skelbti tokia nuoroda g.gif
Atsakyti
Saule/Guoda biggrin.gif 4u.gif 20proc 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2014 02 14, 22:06)
perku pas vokiecius, tik nezinau ar cia korektiska skelbti tokia nuoroda g.gif

Šiaip tai rašom parduotuves, juk čia ne reklama (parduotuvės pavadinimą tikriausiai galima nurodyti)
Pradžioj temos yra sąrašas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 14, 22:27)
Saule/Guoda  biggrin.gif  4u.gif  20proc  4u.gif

Procentas normalus žieminiam kremui, tada svarbi rieb. rūgščių sudėtis, priedai, lecitino rūšis ir proc.
pati maišiu žieminį veido su Prolipid 23 proc. neseniai (man nebūdinga daugiau 15 naudoti), o kremas atrodo visai neriebus
Atsakyti
http://www.aliacura.de/ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2014 02 14, 22:38)

Ačiū, paskaičiau kol kas paviršutiniškai.
Kaip supratau - tai yra myristyl alcohol ir myristic r.rūgšties mišinys, tirpus 38-42 C, tai labai žemoj temp, panašiai kaip sviestas
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2014 02 14, 22:38)

Siuncia i LT? Ir uz kiek? 4u.gif 4u.gif smile.gif smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2014 02 14, 12:06)
Joa, aš cosgard naudoju..dedu minimaliai jo, kartais net mažesnę dozę, nei minimaliai rekomenduojama. Man pačiai tai kremai tikrai negenda, nors aš juos laikau vonioj, ne šaldytuve. Tiesiog nedidelius darau.
Sesės tai ilgai "užlaikyti" kremai jau buvo, vienas apie metus laiko (plius buvo kabintas šlapiais pirštais ir laikomas laabai šiltoj vonioj), o kitas gal po pusmečio sugedo..


Mat kaip, geros naujienos. Kol kas bandysiu pagal AZ receptus su cosgard ir kt. ju recepturose siulomais konservantais ir ziuresim, kaip mano aplinkoj laikysis. Vadinasi, buto/namo salygos tiek pat svarbios... vienur pelys greit, kitur nieko, kaip pas tavo sese....
Papildyta:
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 14, 12:19)
Dėl pelėsių noriu papildyti - matyt kai kuriuose namuose yra užsiveisęs, tada ir kremus puola. Vienai draugei  mano mašyti kremai pelyja dažnai, o ta dalis kur pas mane lieka - ne  ax.gif
O jau švaruolė ji, pedantė - nežmoniška, viska šveičia valo be proto, tik , aišku, su chemikalais... Va man čia ir neaišku pasidarė, ką ta idelia švara duoda  g.gif
Papildyta:

Paakiams norma - 10-15 ml, veidui 30 ml irgi labai daug. Nesitikėk, kad bus stebuklas, kai pati pradėsi maišyti, reikės nemažai laiko ir bandymų, kol išeis kas nors tinkamo.


Ideali svara nelabai ka duoda, nekokius rezultatus, turiu omeny, namuose isnaikinti visas imanomas pasiekti bakterijas ir dar su sintetiniais plovikliais... mano pazistamu pazistamas vaikas egzema tokioj super svarioj pirktiniais plovikliais aplinkoj serga, labai sunkia forma... taigi klausimas lieka atviras.
Papildyta:
QUOTE(korsmop @ 2014 02 15, 12:56)
Mat kaip, geros naujienos. Kol kas bandysiu pagal AZ receptus su cosgard ir kt. ju recepturose siulomais konservantais ir ziuresim, kaip mano aplinkoj laikysis. Vadinasi, buto/namo salygos tiek pat svarbios... vienur pelys greit, kitur nieko, kaip pas tavo sese....
Papildyta:
Ideali svara nelabai ka duoda, nekokius rezultatus, turiu omeny, namuose isnaikinti visas imanomas pasiekti bakterijas ir dar su sintetiniais plovikliais... mano pazistamu pazistamas vaikas egzema tokioj super svarioj pirktiniais plovikliais aplinkoj serga, labai sunkia forma... taigi klausimas lieka atviras.


Taip, bus daug eksperimentu, kok pasieksiu tai, kas mane tenkins. Aciu, Saule del patarimo del kiekiu.

Dar vienas klausimus, merginos. Turiu kol kas namie tik eteriniu alieju ir rice bran oil (ryziu aliejaus), kuri pirkau paskaicius, kad tinkamas jautriai odai, ir kakavos sviesto nerafinuoto, ekologisko, nes dieviniu jo kvapa. Pasigaminau kunui sviesta, pakaitinus ir sumaisius juos abu lygiom dalim, esu patenkinta, bent odos nepersti ir nuima sausuma ir tempima po vonios, bet noretusi, kad lengviau gertusi (zinoma, tepu ant dregnos odos), bei jauciu pasitepus, kad kazko siek tiek truksta. Gal kokiu patarimu turite? g.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš apie kremo kiekius:
pati verdu po kokius 50ml veidui, bet pilu į buteliuką su pompele (dalį) - taip nereikia pirštų kaišioti. Tepu tuo kremu ir kaklą bei dekolte, taip greičiau išsinaudoja smile.gif
Galima išpilstyti į kelis mažus indukus, tuomet ir pirštą kišant netaip ilgai naudosis iš vieno indelio.

Kitą dalį kremo atpilu (tik su E ir konservantu) ir sunaudoju kaukių gamybai, kai spa dienas pasidarau...

O apie pelėsį tai iš uogienių naudojimo pastebėjimai - jeigu kas nors kabina šaukštu ir vėl kiša atgal šaukštą iš burnos, tai tame stiklainiukyje greitai rūgimas arba pelėsis apsigyvena. O jei padaboju ir pati visiems įdedu uogienę su švariu šaukštu, tai ir po kelių mėnesių uogienė kaip šviežutėlė.

Atsakyti
Aušra,o žieminį kremą taip pat indelyje su pompele laikai? Nes man riebesnius kremus pompelės nepaveža, tik tie beoriai, bet jie brangoki. Kokia pompele naudoji ?
Atsakyti
Na man normaliai ir žieminiams (darau ir su 30proc aliejaus kartais), pompelė skirta kremui, pavyzdžiui tokia
http://www.naturally...Cream-Pump.html
iš A-Zone tokia turi tikti http://www.aroma-zon...creme-20410.asp
arba iš aliuminio kremo pompelė.
Turėjau tipo mentholatum kremą (toks tirštas), tai aliuminio pompelė pumpavo, bet kremas nenubėgdavo žemyn ant dugno, tai laikas nuo laiko krėsti buteliuką reikėjo...

Šiaip man tiršti kremai tik su OliveProtection gaunasi, jau tuos kabinu pirštu iš mažo induko.
Atsakyti