Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

Man koncervuojant su cosgard per kelis men. nesugenda. 4u.gif Gaminant viska dezinfekuoju ir kremukai saldytuve stovi.
Specialiai nuejau paziureti. Stovi vienas nuo vasaros pradzios, tai jau daugiau nei pusmetis. Pasidariau, nepatiko, tai palikau eksperimentini varianta, paziureti kiek laikysis. Aisku jei naudotusi jis ir pastoviai butu atidarinejamas, gal ir butu kokiu pakitimu, bet dabar toks pats kaip buvo rolleyes.gif

Tuo paciu noriu Astos paklausti. Muilo temoje uzsiminei, kad pas sese stovejo kremas, kol pelesis isimete. Tai per kiek mazdaug laiko jis ten sugedo? ant spinteles buvo laikomas ar saldytuve? Tu berods irgi su cosgard koncervuoji
Papildyta:
Ir gal kas zinosit, jeigu aromaterapiniame recepte parasyta tepti 6lasus ant krutines ir nugaros, tai gaunasi ,kad is viso 6l ar po 6l ten ir ten?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2014 02 13, 22:09)

Ir gal kas zinosit, jeigu aromaterapiniame recepte parasyta tepti 6lasus ant krutines ir nugaros, tai gaunasi ,kad is viso 6l ar po 6l ten ir ten?

Žiūrint kaip parašyta - "6 lašus tepti ant krutines ir nugaros" , ar "po 6 lašus"
4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad atgijos diskusijos thumbup.gif Saule/Guoda, aciu uz niuksiuka mirksiukas.gif

Maciau kalbejot apie Montanovus. Bandziau du 68 ir L. Atvirai pasakius nepatiko nei vienas. 68 sunkus, palieka plevele. L skirtas pieneliams, taciau man gavosi tarsi vandenelis g.gif

Pati pripratau ir naudoju sacharoze, lecitina bei ivairiu alkoholiu derinius. Pamegau Mistryl mistrata -mano riebesnei odai jis super ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 13, 18:19)
Gal ir normalus jis,  neteko naudoti. Pagrindinės sud. dalys - alkoholis ir salicilo rūgštis ( ji kažkaip ribojama yra). Kuo netinka iš AZ naticidas arba cosgard?
Šiaip ekokonservantai pritaikyti neilgam laikymui.
O kam reikia tiek ilgai laikyti kremą? Daug kas gamina visai be konservantų, užtenka rozmarino CO2 ir kelių lašų eterinių, į aliejinę dalį lašinti vit. E ( tik natūralų, nes būna sintetiniai), kaip antioksidantą, jei kremo sudėtis leidžia - naudoti  greipfruto sėklų ekstraktą, dar naudoja sidabro vandenį ( bet jis kaip ir GSE tinka ne su visais komponentais).
Veidui gamini 2-3 savaitėms, paakiams - 1-2savaitėms, tiek šaldytuve išsilaikys be stiprių konservantų, jei švariai pagaminta ( išdezinfekuoti indeliai, šaukšteliai ir t.t.).
Mano su cosgard tikrai kelis mėn. išsilaikė ( darėm pasėlių bandymus vasarą).
Juk dažnai sudėtis nepatinka, sugalvoji, ką pakeisti, patobulinti, pagal metų sezonus skirtingas sudėtis maišai, negi pusę litro sumaišysi veidui kremo ir tepsies pusę metų  biggrin.gif


Tikrai smagu, kad tema gyva, nepaisant, kad tiek pridiskutuota, dar net ketvirtadalio neperskaiciau. Kai mazoji sukasi apie kojas, ne tiek daug laiko gali skirti. Del galiojimo yra toks dalykas, kad nusipirkus naturalu krema, kurio galiojimas 3-4 men ir turis 30ml, pastebejau, visad vos speju sunaudoti. Mat labai sunkiai randu man tinkama, labai labai jautri oda, tai spintelej turiu ju net keleta vienu metu ir kaitalioju. Be to, tenka kartais pakeliauti, tai tasej kremas bus veikiamas tai silto, tai salto oro, etc. Taigi menuo man tikrai mazai. Pabandysiu eksperimentuoti su tuo INCI (Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerine, Sorbic Acid). Laikysiuos visu saugos reikalavimu del jo kiekio gaminy ir ziuresim, kas gausis. Kol kas ipusejau rinktis ingredientus is aroma-zone keliems ju receptams. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2014 02 13, 22:09)
Man koncervuojant su cosgard per kelis men. nesugenda. 4u.gif Gaminant viska dezinfekuoju ir kremukai saldytuve stovi.
Specialiai nuejau paziureti. Stovi vienas nuo vasaros pradzios, tai jau daugiau nei pusmetis. Pasidariau, nepatiko, tai palikau eksperimentini varianta, paziureti kiek laikysis. Aisku jei naudotusi jis ir pastoviai butu atidarinejamas, gal ir butu kokiu pakitimu, bet dabar toks pats kaip buvo rolleyes.gif

Tuo paciu noriu Astos paklausti. Muilo temoje uzsiminei, kad pas sese stovejo kremas, kol pelesis isimete. Tai per kiek mazdaug laiko jis ten sugedo? ant spinteles buvo laikomas ar saldytuve? Tu berods irgi su cosgard koncervuoji
Papildyta:
Ir gal kas zinosit, jeigu aromaterapiniame recepte parasyta tepti 6lasus ant krutines ir nugaros, tai gaunasi ,kad is viso 6l ar po 6l ten ir ten?



Joa, aš cosgard naudoju..dedu minimaliai jo, kartais net mažesnę dozę, nei minimaliai rekomenduojama. Man pačiai tai kremai tikrai negenda, nors aš juos laikau vonioj, ne šaldytuve. Tiesiog nedidelius darau.
Sesės tai ilgai "užlaikyti" kremai jau buvo, vienas apie metus laiko (plius buvo kabintas šlapiais pirštais ir laikomas laabai šiltoj vonioj), o kitas gal po pusmečio sugedo..
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2014 02 14, 15:06)
Joa, aš cosgard naudoju..dedu minimaliai jo, kartais net mažesnę dozę, nei minimaliai rekomenduojama. Man pačiai tai kremai tikrai negenda, nors aš juos laikau vonioj, ne šaldytuve. Tiesiog nedidelius darau.
Sesės tai ilgai "užlaikyti" kremai jau buvo, vienas apie metus laiko (plius buvo kabintas šlapiais pirštais ir laikomas laabai šiltoj vonioj), o kitas gal po pusmečio sugedo..

Dėl pelėsių noriu papildyti - matyt kai kuriuose namuose yra užsiveisęs, tada ir kremus puola. Vienai draugei mano mašyti kremai pelyja dažnai, o ta dalis kur pas mane lieka - ne ax.gif
O jau švaruolė ji, pedantė - nežmoniška, viska šveičia valo be proto, tik , aišku, su chemikalais... Va man čia ir neaišku pasidarė, ką ta idelia švara duoda g.gif
Papildyta:
QUOTE(korsmop @ 2014 02 14, 13:59)
Pabandysiu eksperimentuoti su tuo INCI (Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerine, Sorbic Acid). Laikysiuos visu saugos reikalavimu del jo kiekio gaminy ir ziuresim, kas gausis. Kol kas ipusejau rinktis ingredientus is aroma-zone keliems ju receptams.  mirksiukas.gif

Paakiams norma - 10-15 ml, veidui 30 ml irgi labai daug. Nesitikėk, kad bus stebuklas, kai pati pradėsi maišyti, reikės nemažai laiko ir bandymų, kol išeis kas nors tinkamo.
Atsakyti
QUOTE(korsmop @ 2014 02 14, 13:59)
Tikrai smagu, kad tema gyva, nepaisant, kad tiek pridiskutuota, dar net ketvirtadalio neperskaiciau. Kai mazoji sukasi apie kojas, ne tiek daug laiko gali skirti. Del galiojimo yra toks dalykas, kad nusipirkus naturalu krema, kurio galiojimas 3-4 men ir turis 30ml, pastebejau, visad vos speju sunaudoti. Mat labai sunkiai randu man tinkama, labai labai jautri oda, tai spintelej turiu ju net keleta vienu metu ir kaitalioju. Be to, tenka kartais pakeliauti, tai tasej kremas bus veikiamas tai silto, tai salto oro, etc. Taigi menuo man tikrai mazai. Pabandysiu eksperimentuoti su tuo INCI (Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerine, Sorbic Acid). Laikysiuos visu saugos reikalavimu del jo kiekio gaminy ir ziuresim, kas gausis. Kol kas ipusejau rinktis ingredientus is aroma-zone keliems ju receptams.  mirksiukas.gif

pirmus kremukus maisykit labai mazais kiekiais, nes prisitaikyti irgi reikes laiko wink.gif o ismesti gi irgi nenoresit wink.gif
As iki siol veidui darau po 20gr ir tai naudoju kokius 1.5-2men. (kazkaip skalsus labai man tie naminiai kremai) biggrin.gif darau du - vienas dienai, kitas nakciai. Po maziau jau nemokeciau suplakti biggrin.gif
Nors su prolipidu, tai geriau kokius 50gr daryti, tada geriau jungiasi. O su kitais emulsikliais ir mazi kiekiai man gerai jungiasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 14, 15:19)
Dėl pelėsių noriu papildyti - matyt kai kuriuose namuose yra užsiveisęs, tada ir kremus puola. Vienai draugei  mano mašyti kremai pelyja dažnai, o ta dalis kur pas mane lieka - ne  ax.gif
O jau švaruolė ji, pedantė - nežmoniška, viska šveičia valo be proto, tik , aišku, su chemikalais... Va man čia ir neaišku pasidarė, ką ta idelia švara duoda  g.gif
Papildyta:


Pas mane namuose pelėsis įsiveisęs, bet kremai man nepelija..bet gal kad nedideli kiekiai ir gaminami g.gif kažkaip viską greit sunaudoju - jei koks kremas ir netinka, tai sutepu kūną, rankas. Neišlaikau ilgai g.gif

Gal jūsų draugė kokiais šlapiais pirštais kabina kremus? velnias žino g.gif
Atsakyti
Neįsivaizduoju, kokį kiekį paakių kremo reiktų daryti, kad jį per vieną savaitę sunaudočiau... 2ml?
Atsakyti
QUOTE(Pimkie @ 2014 02 14, 18:02)
Neįsivaizduoju, kokį kiekį paakių kremo reiktų daryti, kad jį per vieną savaitę sunaudočiau... 2ml?

Aha paakiu kremas man irgi siaubingai ilgai naudojasi. Net atsibosta biggrin.gif
Atsakyti
Kaip manote, kadangi kremas su lecitinu ir sukraus esteriu gavosi riebokas, ar riebiai odai galima tokio pasidaryti, pridėjus tam skirtų gėrybių?
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2014 02 14, 16:59)
Gal jūsų draugė kokiais šlapiais pirštais kabina kremus? velnias žino  g.gif

Vat ir keista, kad namie pelėsio pas ją nėra(bent nesimato ir ji sako, kad vonioj niekad ir nebūna, be to namas naujas), o kremuose užsiveisia. Aišku, ima su pirštu, bet aš apžiūrėjau - tas pelėsis auga pakraščiuose, visai ne tose vietose, kur pirštu kabina.
Na aš irgi perdaug nesitaikau, būna, kad ir drėgnu pirštu pakabinu biggrin.gif , o pelėsių nepasitaikė.
Svarbiausia, kad ji labai vertina mano kremus ir nepasako, kad taip atsitiko, nuima paviršių ir vėl tepasi.... g.gif . Dabar jau griežtai prigrasinau, kad jokiu būdu nebenaudotų, jei tik pamato pelėsį
Papildyta:
QUOTE(Pimkie @ 2014 02 14, 18:02)
Neįsivaizduoju, kokį kiekį paakių kremo reiktų daryti, kad jį per vieną savaitę sunaudočiau... 2ml?

Galima ir 12-20 ml sumaišyti, bet kai nusibosta sutepti kūną ar pan.
Papildyta:
QUOTE(Butybė @ 2014 02 14, 11:27)
Maciau kalbejot apie Montanovus. Bandziau du 68 ir L. Atvirai pasakius nepatiko nei vienas. 68 sunkus, palieka plevele. L skirtas pieneliams, taciau man gavosi tarsi vandenelis  g.gif
Pati pripratau ir naudoju sacharoze, lecitina bei ivairiu alkoholiu derinius. Pamegau Mistryl mistrata -mano riebesnei odai jis super ax.gif

Aš bandžiau tik montanov 68, vienas nepatiko, bet paskui maišiau su sacharoze. žiemai buvo nieko. Kitų nežinau. O kas šitas per žvėris Mistryl mistrata? parašyk plačiau
Papildyta:
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 14, 18:16)
Kaip manote, kadangi kremas su lecitinu ir sukraus esteriu gavosi riebokas, ar riebiai odai galima tokio pasidaryti, pridėjus tam skirtų gėrybių?


Labai abstrakčius klausimus užduodi. Abstraktus atsakymas - taip, galima.
O koks proc. aliejinės dalies ? Ir dar - kas vienam riebu, o kitam gali būti kaip tik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 14 vasario 2014 - 18:53