Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

isikišiu į pokalbį blush2.gif niekada neturėjau tokių bėdų, tai niekada ir nesižymėjau doh.gif gal kas iš patirties -kas geriausia balina pigmentines dėmės? 4u.gif ko nusipirkti? ka gaminti? 4u.gif buvau šiltuose kraštuose pasišildyt, ir tepliojaus saziningai krmeais nuo saules doh.gif ale va atsirado dėmių doh.gif kaip murzina dabar vietom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 11, 12:11)
Beveik  įsižeidžiau dėl "plepesių"  biggrin.gif
Tavo klausimas iš srities - paskaitoje  aiškina apie astrofiziką,  iš auditorijos:" kiek bus  2+2"  4u.gif
O jei rimtai, korneoterapija  viena iš rimčiausių čia aptarinėjamų temų.
Bet kas gali emulsiją išardyti - rūgštiniai ar šarminiai, teigiamo ar neigiamo krūvio aktyvai, todėl reikia skaityti gamintojo aprašymus.
Šiuo atveju apie ceramidus - jei laikaisi technologijos ir įterpi kai emulsija pilnai susiformavusi ir atvėsusi, ceramidai nesuardo. Dar žiūrint kokius naudoji. AZ visi komponentai labai "skysti" - pav. ceramidai augaliniai ir tik 10-25 proc., likusi dalis glicerinas, fitosteroliai - 10-25 proc. likusi dalis avokado aliejus, todėl tokie riebūs.

Mano minėtu atveju - ceramidų koncentracija iki 97 proc., DMS kremuose naudoja ir fitosterolius 97 proc.(tikriausiau neriebūs ir galima naudoti tuos 3 proc.), viskas čia šveicarų gamybos, pas mus kol kas neprekiauja.
ICEsunflower patariu nesusižavėti, nes čia polimerinis emulsiklis, o mes temoje "ekologiškas gyvenimo būdas". Be to tavo pirmieji kremai tikrai atitinka natūralios  reikalavimus ( su vašku, lecitinu, lanolinu, prolipid)

Na jau prašome neįsižeidinėti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na supratau... o be prolipid, koks dar neblogas emulsiklis? Juk ir aš vis noriu ką nors naujo pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 11, 12:19)
Na jau prašome neįsižeidinėti  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na supratau... o be prolipid, koks dar neblogas emulsiklis? Juk ir aš vis noriu ką nors naujo pabandyti.


Man irgi įdomu, kokie dar emulsikliais skaitos natūralūs? Iš AZ visi ir yra natūralūs? O kaip montanovai?
Prolipid patinka, bet erzina, kad sudėtinga su juo. Reiks bandyti dėti ksantana.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2014 02 11, 12:49)
Man irgi įdomu, kokie dar emulsikliais skaitos natūralūs? Iš AZ visi ir yra natūralūs? O kaip montanovai?
Prolipid patinka, bet erzina, kad sudėtinga su juo. Reiks bandyti dėti ksantana.

Dariau su ksantanu ir hialuronu, nežinau, vistiek viršuje po dienos aliejaus lašelį mačiau.
O VE ir MF naudojat veidui, ar tik kūnui?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2014 02 11, 12:15)
isikišiu į pokalbį blush2.gif niekada neturėjau tokių bėdų, tai niekada ir nesižymėjau doh.gif gal kas iš patirties -kas geriausia balina pigmentines dėmės? 4u.gif ko nusipirkti? ka gaminti? 4u.gif  buvau šiltuose kraštuose pasišildyt, ir tepliojaus saziningai krmeais nuo saules doh.gif  ale va atsirado dėmių doh.gif kaip murzina dabar vietom doh.gif

Nemanau, kad labai greit paveiks natūralios priemonės,reikės laukti kol pasikeis odos paviršius.
Rekomenduojami mišiniai : 20ml erškėtrožių al., 10 ml nakvišų, 20 ml simondijų; EA - 1 ml baziliko, 2 ml salierų, 1 ml morkų. Tepti dėmes ne mažiau kaip 3 savaites.
Dar gerai lelijų fitolis ( yra AZ), tinka citrinų, petitgreinų ir petražolių EA. Ir visą laiką naudoti pudrą, geriausiai - birią.
Galima kokį švelnų pilingą pabandyti, kad greičiau kesitųsi ląstelės
Papildyta:
QUOTE(mairux @ 2014 02 11, 12:49)
Man irgi įdomu, kokie dar emulsikliais skaitos natūralūs? Iš AZ visi ir yra natūralūs? O kaip montanovai?
Prolipid patinka, bet erzina, kad sudėtinga su juo. Reiks bandyti dėti ksantana.

AZ kaip ir natūralūs, tik kai kurie nerekomenduojami kremuose, tinkamesni nuplaunamose priemonės ( vaškas 3 - su potassium stearate, t.y. naudotas šarmas, yra muilo sudedamosios, būtų tas pats kaip į kremą įmaišyti truputį muilo, panašiai olive sweetnes - potassium hydroxide; vaškas 1 - su polisorbatu, kurio HLB labai didelis, atrodo apie 14-15, o cetearyl alcohol anddaug kam komedogeniškas) ir t.t. tikrai geri VE, vaškas 2, cukraus esteris, olive protection, gal emulsan.
Iš montanovų man žinomi 68, 82 ir 202 - "žalieji", kitų nežinau. Reikia skaityti gamintojo ir pardavėjo psl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 11 vasario 2014 - 13:30
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 11, 13:28)
Nemanau, kad labai greit paveiks natūralios priemonės,reikės laukti kol pasikeis odos paviršius.
Rekomenduojami mišiniai : 20ml erškėtrožių al., 10 ml nakvišų, 20 ml simondijų; EA -  1 ml baziliko, 2 ml salierų, 1 ml morkų. Tepti dėmes ne mažiau kaip 3 savaites.
Dar gerai lelijų fitolis ( yra AZ), tinka citrinų, petitgreinų ir petražolių EA. Ir visą laiką naudoti pudrą, geriausiai - birią.
Galima kokį švelnų pilingą pabandyti, kad greičiau kesitųsi ląstelės


aciu labai 4u.gif uzsisaugoju 4u.gif
zinau, kad cia ilgas procesas, bet kazka reik daryt 4u.gif unsure.gif na, jau citrinu sultim ir petrazoliu trinu lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 11, 13:35)
Dariau su ksantanu ir hialuronu, nežinau, vistiek viršuje po dienos aliejaus lašelį mačiau.
O VE ir MF naudojat veidui, ar tik kūnui?

ksantanas ir hialiuronas( kaip papildoma savybė) tik tirštikliai, emulsijų nesudaro
Papildyta:
QUOTE(bonda @ 2014 02 11, 14:31)
aciu labai 4u.gif uzsisaugoju 4u.gif
zinau, kad cia ilgas procesas, bet kazka reik daryt 4u.gif  unsure.gif  na, jau citrinu sultim ir petrazoliu trinu lotuliukas.gif  biggrin.gif

tik būtinai po rūgščių sulčių ar patepimų aliejais pudruoti veidą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 11 vasario 2014 - 13:34
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 11, 13:34)

tik būtinai po rūgščių sulčių ar patepimų aliejais pudruoti veidą

gerai, kad ne veide 4u.gif rankoje 4u.gif tai kol saltas sezonas -dar dar, bet kai trumpom reiks rengtis unsure.gif doh.gif ale gal kaip nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 11, 14:34)
ksantanas ir hialiuronas( kaip papildoma savybė) tik tirštikliai, emulsijų nesudaro

Turėjau omenyje, kad naudojau prolipid + ksantanas + hialuronas.

O kur yra pirkti tų montanovų, aroma vitoj? Žiūrėjau ten ir prolipid mačiau. Kooperuojatės kartais pirkimus ar atskirai perkat?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 11, 14:56)
Turėjau omenyje, kad naudojau prolipid + ksantanas + hialuronas.


Reiškia pažeidei technologiją maišydama emulsiją, nes hial. arba ksantanas tik sutirtšinimui. aliejus turėjo surišti prolipid
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2014 02 11, 13:39)
gerai, kad ne veide 4u.gif  rankoje 4u.gif  tai kol saltas sezonas -dar dar, bet kai trumpom reiks rengtis unsure.gif  doh.gif ale gal kaip nors 4u.gif

bent jau man nuo pečių/ rankų tokie saules nubučiuoti plemai po žiemos dingo bet,as tada buvau per daug nusvilusi ir oda kazkaip negražiai luposi doh.gif po tos vasaros stengiuosi kuo maziau saulėja buti visada po skeciu ir pan (aišku juokinga kitiems kad as balta kaip sūris ir dar po skečiu biggrin.gif )
o kaip nestuke.gif buvau tai kol braškiu prisiskyniau taip veida saule nukando kad vienoj veido pusei buvo labai didele demė doh.gif gal per 2-3 metus ji tik dingo arba nesimato g.gif bet jau bus treti metai kaip, tik pasirodo saulute niekada neišeinu nepasitepus apsauginiu kremu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 11 vasario 2014 - 16:02
Atėjau reabilituoti AZ šampūno bazės smile.gif
Šiandien ploviau galvą su gryna ( bandymui) be kondicionieriaus, ir puikus rezultatas - daug mažiau nusausino plaukus negu pagal jų duotus receptus sumaišyta su Foaming base Consistency, nebebuvo to "pakulų" efekto. Nereikėjo jokių priedų. Reiškia, jei ką papildomai maišyti, tai minimaliai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 11 vasario 2014 - 18:23