Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 08, 13:57)
23proc berods vandens buvo. Suprantu, kad sunkus, bet as jau nesigaudau, jeigu daryciau su 40-50proc alieju, tai kaip tada su tuo biciu vasku?? aisku turbut papaildomai reiktu kokio is mano turimu vasko Nr2? Nu jau pasimeciau...  unsure.gif
gaminau iprastai, i aliejus piliau vandeni.

nesupratau, kas neaišku - jei dedi lanoliną, lecitiną ir bičių vašką , tai aliejų/sviestų turi būti 40- 60 proc.
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 08, 15:00)
nesupratau, kas neaišku - jei dedi lanoliną, lecitiną ir bičių vašką , tai aliejų/sviestų turi būti  40- 60 proc.

o jeigu be lanolino ir lecitino? o koks butu lengvesnis kuno kremas? ar vistiek, su biciu vasku nesigauna lengvi turbut?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 08, 15:14)
o jeigu be lanolino ir lecitino? o koks butu lengvesnis kuno kremas? ar vistiek, su biciu vasku nesigauna lengvi turbut?

4u.gif skaityk iiš pradžių visas tau adresuotas žinutes, buvo apie tai rašyta 4u.gif
skaityk AZ prie bičių vaško ir emulsiklių aprašymus 4u.gif
skaityk AZ receptus kremų ir kūno pienelių 4u.gif
Naudojant vien bičių vašką - ne mažiau 55 proc. sv/al
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 08 vasario 2014 - 14:29

Tokio mėgstamiausio neturiu blush2.gif . Kažkada patiko lecitino ir cukraus esterio derinys, dabar turbūt mylimiausias Gelmakeris. Mano oda mišri - linkusi riebėti ir blizgėti, tokio jausmo, kaip veido odos sausumas nejaučiau nei su oliviem 1000 gamintu kremu, nei su kokiu kitu. Reikia ir man užrašus keltis, nes jau nebepamenu visų. Dabar su prolipidu naudoju, prieš tai dienai kremą su emulsan gaminau - mano odai tiko ir patiko.
Šiaip pritariu Saulei/Guodai, kad geriausia turbūt būtų konstruoti sau emulsiklį ir taip prisitaikyti tinkamiausią variantą. Bet kai pagalvoju, kiek reikėtų laiko, bandymų, tai kol kas ir numoju ranka.
Montanovus rusaitės mačiau maišo tarpusavyje, gal ir aš taip mėginsiu - po vieną išmėginti, o paskui kartu sukomponuoti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,kosmetikos fėjos,
labai noriu išbandyti rankų darbo kremus.Sunkiai sau randu kremą ,kuriuo pasitepus neperštėtų,netrauktų,jau nekalbu apie visokius cheminius priedus ir jų "naudą".Gal kas galėtų pagelbėti?Ar kuri nors gaminate ne tik sau ir savo artimiems,pažįstamiems? Man 40 metų,oda labai sausa,jautri .Po akimis labai išryškėjo raukšlelės.Norėčiau kremo veidui,paakiams,rankų kremo(rankų oda irgi labai sausa,žiemą skeldėja).gal dar paaugliams su akne (veidas,nugara) kažką galima.
dar turiu klausima: ar galima tokius rankų darbo kremus ir kitas priemones siųstis paštu,ar nebijo jie transportavimo?
Jei kas galitėtumėt ir norėtumėt pagelbėt,prašau parašyti į A.Ž.
Atsakyti
Iš amerikietiškų skystų emulsiklių naudoju Plantamuls liquid, tinka šaltuoju būdu sumaišyti akių makijažo valiklius. Su lecitinu, arba ksantanu ar guaru. Per kelias sekundes.
Atsakyti
QUOTE(vaira00 @ 2014 02 08, 19:25)

dar turiu klausima: ar galima tokius rankų darbo kremus ir kitas priemones siųstis paštu,ar nebijo jie transportavimo?



jei receptai išbandyti/patikrinti laiko, turėtu atlaikyti kelione 4u.gif as mamai i Vokietija siunčiu kaip prisireikia jei, tai gal tik vienas kremukas buvo siek tiek pasileidęs ax.gif


del emulsikliu -paskutini kremuka pasigaminau su prolipidu -2,8g,ryziu ir roziu vasko po 0,5g,hidrolatas 24g ir per neapsiziurejima šliukštelėjau orchideju ekstrakto ir AZ 11g kažkaip nepaskaičiau kad jo rekomenduoja daug maziau nei kad agurku doh.gif ir alieju 10g, +priedai, tai gavosi labai labai fainas kremas,jau gal men tepu bet viskas stabiliai, gražiai laikosi thumbup.gif galvojau gal nuo tokio padidinto kiekio tu orchideju kas darysis veidu bet nieko biggrin.gif jaunėju akyse lotuliukas.gif

dar man labai patinka ICE ir sauso lecitino junginys thumbup.gif be jau senokai gaminau jį,per bandymus viskius nėra kaip visko išbandyti doh.gif

nikomulso gavau 10g nusipirkti tai pirmas bandymas nelabai gavosi doh.gif kremas pasileido po savaites jauciu kad numažinau emulsiklio procenta doh.gif jau nepamenu,bet ant veido labai fainai tepesi ir pan, tik ar sutapimas ar ne pasitepus kremu spuogu atsirasdavo g.gif dar karta kaip gaminsiu paseksiu atidžiau ax.gif

Plantamuls liquid sita labai noreciau isbandyti g.gif riekia pirkima organizuotis biggrin.gif

sampuna naudoju pagal astos recepta tik gerokai pasikeitus pagal save bet kiekviena karta vis keiciu hidrolatus ,aliejus,miltelius tai man labai tinka/patinka nieko ateiti negalvosiu ir nebandysiu naujo ax.gif maziams sumakalavau is tos naujo bazes bet, jie be nuomonės šituo klausimu dar biggrin.gif kad tik butu kuo pasitepti ar tai veida ar tai lūpas nepamiršta tongue.gif
Atsakyti
Saule/Guoda, žinodama savo plaukų polinkį greit riebaluotis, jokių sunkų priedų nenaudojau. Tiksliai dabar jau nepasakysiu pamečiau (tiksliau nusiplovė duše) receptą. Bet buvo minimalios dozės MAM, Bactipur, Provitamino ir eterinių skirtų riebiems plaukams.

Kieti šampūnai pradžioje labai patiko dabar jau atsirado smulkių pleiskanėlių(kaip ir daugumai) jau ir niežti galvos odą . Šie požymiai man atsirado tik po metų kieto šampūno naudojimo. O išsiplovus galvos odą su Base shampoo (be priedų) pleiskaneles iškart dingo. Plaukai slidūs ir net ant ribos tas slidumas vos nepereinantis į apsunkinimą. Na bet naudoju aš jį dar nesenai apie 1-2 mėn. gal ir man išsausės vėliau.
Darysiu iš AZ užsakymą ir esu giliuose apmąstymuose, ką užsisakyti plaukų plovimui nes viskas jau baigiasi.
Saule/Guoda, nesupratau "SCS su trupučiu Sodium lauroyl sarcosinate"- tai čia kieto ar skysto receptas? Kažkaip skysto tokio derinuko nerandu.
Dabar galvoju gal reiks bandyti darytis plaukams:
Base Doucer 20 ml+ Sodium lauryol Sarcozinate 10 ml+ Hidroliatas 70 ml+ priedai.
O tas Base levante g.gif yra riebesnis ar labiau plaunantis nei Base Shampoo ? Gal kas gali palyginti.

Dėl OP emulsiklio mano pastebėjimai tokie, kad jis man sunkiau geriasi į odą net nei kremai su bičių vašku. Nors su bičių vašku taip pat sunkoki.
Taip pat pastebėjau, kad kuo riebesnis kremas su bičių vašku tuo geriau man jis geriasi.

Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2014 02 08, 23:08)
Saule/Guoda,  nesupratau "SCS su trupučiu Sodium lauroyl sarcosinate"- tai čia kieto ar skysto receptas? Kažkaip skysto tokio  derinuko nerandu.

Taip , skystas. receptas buvo čia įdėtas, turbūt Astos receptas ir yra, tik aš vandens dabar daugiau dedu, nes jis visiškai sutirštėja kai pastovi, o aliejų mažiau, EA pagal save maišau ( laimą ir citriną). Ir nuo tokio kiekio CS neniežti galvos oda. Toks:
12 g Coco sulfate
12 g sci (aš naudoju skystą Sodium lauryl sarcosinate)
4 ml yangu aliejus
2 ml avokado al.
2 ml lazdyno r. al.
0,9 g BMTS
25 ml dilgėlių nuoviras
5 ml rozmarinų hidro
5 ml glycerin vegetal
18 l lactic acid
9 l B5
3 l ryžių proteinai
6 l vit. E
10 l bact pur
4 l rozmarinų ea
10 l pelargonijos ea
5 l cosgard
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 08 vasario 2014 - 23:22
As irgi sita Astos sampuna emiau kazkada kaip pagrinda. Dabar paziurejus i tikraji recepta net nebepanasus. Pas mane irgi padidintas skysciu kiekis, alieju maziau, ir visa kita pagal save sudeliota. Sau kol kas nieko geriau nesu atradus. mirksiukas.gif Plaunu ir as ir vyras kelis metus, nei vienam odos nedirgina, nesauseja.
Atsakyti
ICE sunflower ir gel maker EMU turiu vasarą pabandžiau, bet kažkaip nepadarė įspūdžio.
Jie abu su polimerais, nėra "žalieji" arba gamtinės kilmės.
Gal tiek kiti minėti iš Theherbarie ir gamtiniai,

Parašysiu savo pamąstymus dėl emulsiklių - mano nuomone reikia stengti naudoti gamtinės kilmės emulsiklius, o dar geriau - maišyti DMS kremus pagal naują madą, t.y. atitinkančius dermos struktūrą tokiems kremams reikia: aliejų su nesočiosiomis r.r., fitosterolių, ceramidų, lecitino/fosfolipono(šito daikto dar Lietuvoj neregėjau ax.gif ).
Taip ir komponuoja sau kremą su natūraliais emulsikliais.
O iš turimų paruoštų - Prolipid tikrai geras, turi jis jis ne tik emulguojančių savybių, bet ir atitinka reikalavimus, kurie keliami DMS kremams

Prieš kelis metus šioje temoje žiaurūs mūšiai vyko dėl komponentų, kai kurios dalyvės net pasitraukė. Juk pradinė įdėja - kremų gamyba tik iš natūralių medžiagų, o šitie visokie emuliai ir kai kurie komponentai - gryna sintetika
kremų iš natūralių medžiagų gamyba hau būtų tikras išsūkis, nes suplakti iš paruoštų emulsiklių palyginus lengva.
Gal kas daugiau apie DMS skaitėt, pasidalinkit mintimis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 09 vasario 2014 - 10:46
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 09, 11:45)
ICE sunflower ir gel maker EMU turiu vasarą pabandžiau, bet kažkaip nepadarė įspūdžio.
Jie abu su polimerais, nėra "žalieji" arba gamtinės kilmės.
Gal tiek kiti minėti iš Theherbarie ir gamtiniai,

Parašysiu savo pamąstymus dėl emulsiklių - mano nuomone reikia stengti naudoti gamtinės kilmės emulsiklius, o dar geriau - maišyti DMS kremus pagal naują madą, t.y. atitinkančius dermos struktūrą tokiems kremams reikia: aliejų su nesočiosiomis r.r., fitosterolių, ceramidų, lecitino/fosfolipono(šito daikto dar Lietuvoj neregėjau  ax.gif ).
Taip ir komponuoja sau kremą su natūraliais emulsikliais.
O iš turimų paruoštų - Prolipid tikrai geras, turi jis jis ne tik emulguojančių savybių, bet ir atitinka reikalavimus, kurie keliami DMS kremams

Prieš kelis metus šioje temoje žiaurūs mūšiai vyko dėl komponentų, kai kurios dalyvės net pasitraukė. Juk pradinė įdėja - kremų gamyba tik iš natūralių medžiagų, o šitie visokie emuliai ir kai kurie komponentai - gryna sintetika
kremų iš natūralių medžiagų gamyba hau būtų tikras išsūkis, nes suplakti iš paruoštų emulsiklių palyginus lengva.
Gal kas daugiau apie DMS skaitėt, pasidalinkit mintimis  4u.gif


O kurie dar emulsikliai naturalus? Ir kas tie DMS kremai, kur butu galima apie juos daugiau pasiskaityti?
Atsakyti