Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(rita9 @ 2014 02 05, 19:33)
Man rankoms nr. 1 kremas su bučių vašku, dar įdedu glicerino, lanolino ir jau tada super riebus gaunasi, super sausom rankoms, nes vienas sviestmedis man visiškai nedrėkina, o atvirkščiai - dar labiau sausina.

Suprantu. taip ir padariau 4u.gif tik vietoj glicerino berods pantenoli dejau.
Atsakyti
Sakykit, ar bičių vašką galima maišyti vien su lecitinu? Turiu omenyje be vaško Nr2.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 07, 18:04)
Sakykit, ar bičių vašką galima maišyti vien su lecitinu? Turiu omenyje be vaško Nr2.

Maišyti, aišku, gali - kaip kremą tik su bičių vašku, t.t.ne mažiau 50% aliejinė dalis, būtinai su kietais sviestais, vaško ne mažiau 6 proc. + lecitino kiek nori (Neaišku, koks tavo lecitinas, jo yra daug rūšių su skirtingais HLB, todėl jo neskaitau kaip emuslsiklio).
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 07, 18:36)
Maišyti,  aišku, gali  - kaip kremą tik su bičių vašku, t.t.ne mažiau 50% aliejinė dalis, būtinai su kietais sviestais, vaško ne mažiau 6 proc. + lecitino kiek nori (Neaišku, koks tavo lecitinas, jo yra daug rūšių su skirtingais HLB, todėl jo neskaitau kaip emuslsiklio).

Esmė tame, kad gamindavausi visai paprasta kūno kremą su turimom užsirašytom proporcijom, jas išlaikydama, bet dabar noriu pasidaryti kitaip, tik jau pasimečiau - jeigu mažiau procentų aliejų (tarkim 50), tuomet bičių vaško reikia 6proc, ar daugiau? jeigu ir be lecitino daryčiau. O Lecitinas iš AZ. O jeigu aliejinė dalis 60 proc? Sviestus visada dedu.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 07, 18:45)
Esmė tame, kad gamindavausi visai paprasta kūno kremą su turimom užsirašytom proporcijom, jas išlaikydama, bet dabar noriu pasidaryti kitaip, tik jau pasimečiau - jeigu mažiau procentų aliejų (tarkim 50), tuomet bičių vaško reikia 6proc, ar daugiau?    jeigu ir be lecitino daryčiau. O Lecitinas iš AZ. O jeigu aliejinė dalis 60 proc? Sviestus visada dedu.

Tiesiog bandyk pati, nes niekas tau tiksliai nepasakys ( juk reikia pilnai išnagrinėti sudėtį , proc. ir .t.t.) 4u.gif

Ir dar kreipiuosi į visas dalyves ( ypač "senesnes" raganas) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ar jau nieko negaminat, ar nusibodo rašyti?
pasigendu receptų, įspūdžių apie pavykusius/nepavykusisu gaminius, apie naujus nusipirktus komponentus ir pan.
Nes dabar jau čia liko tik mokyklėlė pradedantiems kremų gamintojams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 07, 19:05)
Tiesiog bandyk pati, nes niekas tau tiksliai nepasakys (  juk reikia pilnai išnagrinėti sudėtį , proc. ir .t.t.)  4u.gif

Ir dar kreipiuosi į visas dalyves ( ypač "senesnes" raganas) 4u.gif  4u.gif  4u.gif
ar jau nieko negaminat, ar nusibodo rašyti?
pasigendu receptų, įspūdžių apie pavykusius/nepavykusisu gaminius, apie naujus nusipirktus komponentus ir pan.
Nes dabar jau čia liko tik mokyklėlė pradedantiems kremų gamintojams  g.gif

Gaminam gaminam biggrin.gif . Tik senosios raganos turbūt daugiausia naudojamės išbandytais/pamėgtais savo receptų šablonais, atrodo, nebėra ką naujo parašyti rolleyes.gif . Aš užsisakiau Montavus dar du iš aroma - vitos, kai parkeliaus duosiu jiems naują šansą, iki šiol turėjau montanov 68 ir prolipid 141 - nei vienas man nepatiko doh.gif Kai išmėginsiu - pasidalinsiu įspūdžiais, o jei jau yra bandžiusių, būtų įdomu išgirsti kaip sekėsi su jais dirbti ir ar patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2014 02 07, 20:44)
Gaminam gaminam  biggrin.gif . Tik senosios raganos turbūt daugiausia naudojamės išbandytais/pamėgtais savo receptų šablonais, atrodo, nebėra ką naujo parašyti  rolleyes.gif . Aš užsisakiau Montavus dar du iš aroma - vitos, kai parkeliaus duosiu jiems naują šansą, iki šiol turėjau montanov 68 ir prolipid 141 - nei vienas man nepatiko  doh.gif  Kai išmėginsiu - pasidalinsiu įspūdžiais, o jei jau yra bandžiusių, būtų įdomu išgirsti kaip sekėsi su jais dirbti ir ar patiko  bigsmile.gif

Bus labai įdomu, nes mačiau yra du nauji - 202 ir 82; skaičiau skaičiau, bet didelių skirtumų tarp jų nesuradau. Kiek supratau, 82 labai tinka šalčio kremams ir apsauginiams nuo saulės ( labai stabilus temp. perkritimams). Gal daugiau ką apie juos žinai, pasidalink žiniomis (irgi planuoju užsakinėti) ax.gif
O kodėl nepatiko prolipid?
Su montanov 68 man sunkoki kremai, kiek geriau sukombinavus su sacharoze, bet kažkaip neprigijo jis man, o prolipid tai net labai patinka smile.gif , bet visada dar dedu hialiuroną, paskutinį kart su skinlift iš makingcosmetics tiesiog stebuklingą konsistenciją ir pojūčius ant odos sudarė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 07 vasario 2014 - 19:52
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 02 07, 20:50)
Bus labai įdomu, nes mačiau yra du nauji - 202 ir 82; skaičiau skaičiau, bet didelių skirtumų tarp jų nesuradau. Kiek supratau, 82 labai tinka šalčio kremams ir apsauginiams nuo saulės ( labai stabilus temp. perkritimams). Gal daugiau ką apie juos žinai, pasidalink žiniomis (irgi planuoju užsakinėti)  ax.gif
O kodėl nepatiko prolipid?
Su montanov 68  man sunkoki kremai, kiek geriau sukombinavus su sacharoze, bet kažkaip neprigijo jis man,  o prolipid tai net labai patinka  smile.gif , bet visada dar dedu hialiuroną, paskutinį kart su skinlift iš makingcosmetics tiesiog stebuklingą konsistenciją ir pojūčius ant odos sudarė


Aš dariau kremą su montanov 68, tai nepasakyčiau, kad sunkokas, man labai patiko. Tik dėjau ksantano, kad nebūtų skystas. Prolipid irgi patinka, tik kad su juo sunkoka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mairux: 07 vasario 2014 - 19:58
Aš tai dabar eksperimentuoju su AZ emulsikliu " Alyvuogiu apsauga". Nelabai jis man tinka, bet bandau pritaikyti. Traukia, sausina odą, nors pagal visą teoriją turėtų būti visokeriopa apsauga. Iki šiol apsaugai nuo šalčio naudodavau riebius kremus su emulsikliu Nr2 arba sviestų - aliejų mišinius ir jie visai tikdavo.
Panašu, kad teks grįžti prie senų receptų.

Taip pat noriu reabilituoti AZ naująją šampūno bazę. Kuo ilgiau naudoju, tuo labiau patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2014 02 07, 21:07)
Aš tai dabar eksperimentuoju su AZ emulsikliu " Alyvuogiu apsauga". Nelabai jis man tinka, bet bandau pritaikyti. Traukia, sausina odą, nors pagal visą teoriją turėtų būti visokeriopa apsauga.
Taip pat noriu reabilituoti AZ naująją šampūno bazę. Kuo ilgiau naudoju, tuo labiau patinka  thumbup.gif

OP ir man sunkiai pasiduoda, šiemet kai šalčiai buvo trumpai, net ir nemaišiau su ja. O sausumo pojūtis tikrai nuo šio emulsiklio yra, ir nėra kaip įmaišyti daugiau drėkiklių g.gif , reikia labai kruopščiai aliejus sau tinkamus paskaičiuoti, tada neblogai.
O aš jau pradedu kritiką šampūno bazei, nors pirma išgyriau - naudoju kelinta savaitė, papildomai įmaišyta honequatas, D-pantenolis, LS( kaip jie patys rekomenduoja), ir ką - pradėjo plaukus gadinti (šiandien išplovus buvo kaip pakulos, išgelbėjo mano kondicionierius su visokiom gėrybėm). Jei be kondicionieriaus plauti, tai šlapi tiesiog neiššukuojami, kai išdžiūsta - normaliai, gal pirmą kartą šukuojant būna pasivėlę. bet matyt labai stipriai išplauna ne tik nešvarumus ir dulkes, bet visas plaukus padengiančias plėveles, reikės nenaudoti pastoviai, dabar grįšiu prie savo muilo biggrin.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
dar parašysiu apie dalyvių aktyvumą - kažkas klausė , kodėl neatsidaro kažkurios temos rusiškuose forumuose. o gi todėl, kad reikia būti aktyviems: parašei 20 žinučių su savo mintimis atvirose temose, tada įsileis ir toliau, nebedalyvauji, ir vėl uždaro. Aišku, čia jau man juokinga ir perdėtai atrodo, nes ką gali naujas žmogus labai daug parašyti be savęs pristatymo ir klausimų apie iškilusius neaiškumus.
Bet pas mus jau pasidarė nebeįdomu, nes merginos nerašo, o tik tyliai pasiskaito, kuo toliau tuo mažiau naujų žinučių schmoll.gif . Taip ir visai numirs temelė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 07 vasario 2014 - 20:36
Saule/Guoda, o jus čia apie naująją šampūno bazę rašot? Nes man su priedais jinai per sunki, o be visai gerai. Aš nebandžiau kitų bazių nei Base Doucer, nei Base Levante. Gal galit palyginti. O kokie jūsų plaukai? Mano tai riebūs, o galvos oda jautri.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2014 02 07, 21:59)
Saule/Guoda, o jus čia apie naująją šampūno bazę rašot? Nes man su priedais jinai per sunki, o be visai gerai. Aš nebandžiau kitų bazių nei Base Doucer, nei Base Levante. Gal galit palyginti. O kokie jūsų plaukai? Mano tai riebūs, o galvos oda jautri.

Taip, apie tą naują.Priedus dėjau pagal AZ psl. prie šitos bazės nurodytus receptus. Plaukai mano rieboki, anksčiau plaudavau kas antrą dieną, dabar - 2 kartus per savaitę, galvos oda normali. Šiandien ryte ploviau, dabar kai plaukai sausi, tai jei pakankamai slidūs ir blizga, ir tikrai neriebūs ( tikriausiai jau per daug neriebūs), bet mane glumina tas "pakuliškumas", kai būna tik išplovus, tikrai čia negeras požymis.
Iš jau paruoštų naudojimui tik 2 pas juos yra - Base lavante ( nesu bandžiusi) ir šita(base shampooing neutre - šampūninė).
O kiti - putokliai, kuriuos reikai maišyti. Iki šiol dariau iš jų, nes šeimoj ne visiems patinka mano šampūninis muilas. Karts nuo karto ir pati išsiplaudavau su tokiais šampūnais. Visgi geriausiai tiko iš to nelabai geriečio SCS su trupučiu Sodium lauroyl sarcosinate ir kitų gėrybių. Buvau apsidžiaugusi, kad naujovė bus gerai, bet , atrodo, labai išsausina plaukus. Reikės pabandyti įmaišyti kažko slidumui.
O kokius priedus esi išbandžiusi ir apsunkimo plaukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 07 vasario 2014 - 21:55