Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

Sveikos damos. Skaitau, mokausi, gaminu. Bet šiuo metu man trūksta laiko ir per mažai dar paskaičiau apie plaukų slinkimą, todėl labai prašau Jūsų pagalbos.
Mano mamai pradėjo labai slinkti plaukai. Noriu jai padėti. Geria ji vitaminus, naudojosi pirktinėmis priemonėmis nuo plaukų slinkimo. Rezultatas nulis.
Žinau kad nuo plaukų slinkimo padeda Ricina, vitaminas B5, rozmarinų eterinis. Galvojau pridėti jai į šampūną eteriniu ir vitamino B5, Gal kokią kaukę su ricinos aliejumi padaryt? Žinau kad dar jojobos aliejus tinka. Gal galit pagelbėt, gaila į mamą žiūrėt, net negalvojau kad taip greit ateis tokia bėda ir būsiu nepasiruošus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kriskol @ 2014 01 28, 14:24)
Sveikos damos. Skaitau, mokausi, gaminu. Bet šiuo metu man trūksta laiko ir per mažai dar paskaičiau apie plaukų slinkimą, todėl labai prašau Jūsų pagalbos.
Mano mamai pradėjo labai slinkti plaukai. Noriu jai padėti. Geria ji vitaminus, naudojosi pirktinėmis priemonėmis nuo plaukų slinkimo. Rezultatas nulis.
Žinau kad nuo plaukų slinkimo padeda Ricina, vitaminas B5, rozmarinų eterinis. Galvojau pridėti jai į šampūną eteriniu ir vitamino B5, Gal kokią kaukę su ricinos aliejumi padaryt? Žinau kad dar jojobos aliejus tinka. Gal galit pagelbėt, gaila į mamą žiūrėt, net negalvojau kad taip greit ateis tokia bėda ir būsiu nepasiruošus  blink.gif

Paskaityk 20temą ( nuo 6 psl., ten daug apie tai diskutavom.
Įdedu savo senos žinutės kopiją:

Prieš 1,5 metų kovojom su plaukų slinkimu pas mano artimą giminaitę (36m.), ji pradžioj kasdien skaičiavo išslinkusius plaukus, o kai skaičius viršyjo 500, nustojo skaičiuoti, irgi juokavo, kad perukus dažnai keis
Tada priruošėm kompleksą priemonių:
1. aliejinės kaukės (po 25 ml. ricinos, varnalėšų fitolis, avokado, kviečių gemalų, 10 ml - garstyčių; tada vit. E1, D-pantenolis; EA- 1ml bay, 2 ml. levandų, 2 ml šalavijų, 2 ml mairūno; 35 ml spirito); laikyti 1-2 val. kas antrą dieną;
2.nuplauti šampūnu iš bazių su EA - kedro, palmaroza, arbatmedis.
3. Į skalavimo vandenį - keli šaukštai obuolių acto , kuriame užpiltos ajerų šaknys, varnalėšų šaknys, apynių spurgos; keli lašai citrinų ir atlasinių kedrų EA;
Taip darė mėnesį ar truputį ilgiau, paskui, aišku , metė(labai keblu, užima daug laiko ir t.t.), bet - plaukai nustojo slinkti, o po 2 mėn. pradėjo labai sparčiai augti, ir iki šiol nebeslenka
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2014 01 27, 22:13)
Norejau paklausti ar iseina pasidaryti krema be vandens fazes, vien is aliejaus? Norejau sunaudoti Olivem1000 emulsikli, nes kremu veidui daugiau nebedarau

Be vandens fazės - ne kremas, o aliejų mišinys, į tokius deda vaškų. Olivem priima tik iki 30% aliejų, įdomu, kas išeitų dedant į 100% aliejų mišinį g.gif
bigsmile.gif visai be aliejų tik su Olivem daro drėkiklius :
8% Olivem 1000
91.1% vandeninė dalis
0.3% ksantanas
0.6% konservantas Cosgard
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 01 28, 21:43)
Be vandens fazės - ne kremas, o aliejų mišinys, į tokius deda vaškų. Olivem priima tik iki 30% aliejų, įdomu, kas išeitų dedant į 100% aliejų mišinį  g.gif
bigsmile.gif  visai be aliejų tik su Olivem daro drėkiklius :
    8% Olivem 1000
    91.1% vandeninė dalis
    0.3% ksantanas
    0.6% konservantas Cosgard


Aisku, aciu. Manau pabandysiu pasidaryt, vis tiek nieko is ju daugiau nedarau, paziuresiu kas iseis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 01 28, 21:16)
Paskaityk 20temą ( nuo 6 psl., ten daug apie tai diskutavom.
Įdedu savo senos žinutės kopiją:

Prieš 1,5 metų kovojom su plaukų slinkimu pas mano artimą giminaitę (36m.), ji pradžioj kasdien skaičiavo išslinkusius plaukus, o kai skaičius viršyjo 500, nustojo skaičiuoti, irgi juokavo, kad perukus dažnai keis
Tada priruošėm kompleksą priemonių:
1. aliejinės kaukės (po 25 ml. ricinos, varnalėšų fitolis, avokado, kviečių gemalų, 10 ml - garstyčių; tada vit. E1, D-pantenolis; EA- 1ml bay, 2 ml. levandų, 2 ml šalavijų, 2 ml mairūno; 35 ml spirito); laikyti 1-2 val. kas antrą dieną;
2.nuplauti šampūnu iš bazių su EA - kedro, palmaroza, arbatmedis.
3. Į skalavimo vandenį - keli šaukštai obuolių acto , kuriame užpiltos ajerų šaknys, varnalėšų šaknys, apynių spurgos; keli lašai citrinų ir atlasinių kedrų EA;
Taip darė mėnesį ar truputį ilgiau, paskui, aišku , metė(labai keblu, užima daug laiko ir t.t.), bet - plaukai nustojo slinkti, o po 2 mėn. pradėjo labai sparčiai augti, ir iki šiol nebeslenka

Ačiū einu skaityt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 01 12, 16:59)
Kiek bandžiau su vandeniu - pabaigoj vis tiek spuogiukai iškildavo. Bet kai gerai sumali ir išmaišai, puikiai sulimpa, nereikia nei vandens nei aliejaus. Pradžioj atrodo trapūs, bet atsargiai išėmi iš formelės, Padžiovini parą ( reikia, kad kambaryje sausas oras būtų, lietingu metu vasarą yra man išsipūtę ir subyrėję).
Mačiau ir AZ rašo, kad apie 15 kartų papurkšti vandens, bet man nesigavo su vandeniu niekada  g.gif
Čia kai ir su kremais - kuo daugiau gamini, tuo geriau išeina, o atrodo, kad tos pačios proporcijos ir taip pat maišai  biggrin.gif Mačiau video, naudoja epsom druską ( karčioji druska arba magnezija), ir - žiauru- maišo plikom rankom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  blink.gif neįsivaizduoju, kaip jai negraužia  g.gif , nieko nemalė - bent pas mus parduodama citrinos r. gana stambi , o taip kaip jai susispaudžios papurškus, susispaudžia dar geriau sumalus be jokio vandens ar riebalo  4u.gif
Sekmės, parašyk, jei ką naujo atrasi

Bandžiau du variantus, t.y. su vandeniu ir be (pagal Uoga Uoga receptą).

Su vandeniu:
4 š. sodos
2 š. citrinų rūgšties
1 š. jūros druskos
šaltalankio al. spalvai keli lašai
0,5 š. ožkos pieno miltelių
eterinio aliejaus keli lašai

Su vandeniu man patiko. Tik reikia nepadauginti vandens. Aš citrinos rūgšties nemaliau, stamboka, bet vaizdas neblogas gavosi. Pliusas, kad labai lengva formuoti burbulus, jie stabilesni, ne taip byra. Tarsi sudrėkęs smėlis. Nebuvo jokių spuogiukų. thumbup.gif

Tada bandžiau be vandens pagal Uoga uoga receptą:
3 š. sodos
1 š. citrinų rūgšties
0,5 š. jūros druskos
0,5 š. kokoso aliejaus
šiek tiek ramunėlių žiedų
3 l. eterinio aliejaus

Formavosi gan sunkiai, nes labai byrėjo. Nesulaukus kitos dienos, nutariau pajudinti vieną burbulą...Ir subyrėjo į miltelius. Nežinojau, ką daryti, todėl susėmiau masę, apipurškiau vandeniu, formavau vėl ir tada jau gavosi. Bet su mažučiais spuogeliais. biggrin.gif

Aš imu galvoti, ar tie spuogeliai nebus dėl kokosų aliejaus. Skaičiau, kad viena mergina gamino su kokosų al. ir jai net labai labai daug tų spuogelių buvo, nors išvaizda labai originali ir graži.

p.s. tik bėda, kad neturiu burbulų formos, tai juos formavau kitoje formelėje sad.gif
Gal žinote be AZ, kur galima įsigyti internetu formą burbulams? Labai patiko tas plastmasinis burbulas, kurį naudojo video.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 29 sausio 2014 - 16:41
QUOTE(zuvyte26 @ 2014 01 29, 17:34)
Bandžiau du variantus, t.y. su vandeniu ir be (pagal Uoga Uoga receptą).

Su vandeniu man patiko. Tik reikia nepadauginti vandens. Aš citrinos rūgšties nemaliau, stamboka, bet vaizdas neblogas gavosi. Pliusas, kad labai lengva formuoti burbulus, jie stabilesni, ne taip byra. Tarsi sudrėkęs smėlis. Nebuvo jokių spuogiukų.  thumbup.gif

Tada bandžiau be vandens pagal Uoga uoga receptą:

Nežinojau, ką daryti, todėl susėmiau masę, apipurškiau vandeniu, formavau vėl ir tada jau gavosi. Bet su mažučiais spuogeliais.  biggrin.gif

Aš imu galvoti, ar tie spuogeliai nebus dėl kokosų aliejaus. Skaičiau, kad viena mergina gamino su kokosų al. ir jai net labai labai daug tų spuogelių buvo, nors išvaizda labai originali ir graži.

p.s. tik bėda, kad neturiu burbulų formos, tai juos formavau kitoje formelėje sad.gif
Gal žinote be AZ, kur galima įsigyti internetu formą burbulams? Labai patiko tas plastmasinis burbulas, kurį naudojo video.

Aš niekad aliejų nedėdavau, kartą spuogeliai susidarė , kai primaišiau eterinio, o kitus kartus - nuo vandens, matyt neišeina man jo tolygiai išmaišyti , tiesa, aš vandeniu papurkšdavau, kaip AZ video parodyta. Kadangi aš malu, tai mano masė be aliejų ir vandens sukimba ( kaip tu rašei apie variantą su vandeniu) kaip šlapias smėlis ir po kokių 12-15 val jau būna smarkiai kieta, nebesubyra.

Anksčiau buvau pritaikiusi kalėdinį burbulą - reikia perpjauti tinkamo dydžio plastikinį burbulą į dvi dalis, dar kitur mažiems burbuliukams rekomenduoja naudoti perpjautus teniso kamuoliukus. Irgi bandžiau - tik reikia kietesnius pirkti (jie būna kelių rūšių).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 29 sausio 2014 - 16:53
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 01 29, 16:51)


Anksčiau buvau pritaikiusi kalėdinį burbulą - reikia perpjauti tinkamo dydžio plastikinį burbulą į dvi dalis, dar kitur mažiems burbuliukams rekomenduoja naudoti perpjautus teniso kamuoliukus. Irgi bandžiau - tik reikia kietesnius pirkti (jie būna kelių rūšių).

http://www.dekostudi...niai-zaisliukai gal mažiausias 4 cm tiktu g.gif

gera mintis su burbulais Saule thumbup.gif kaip tik reikia atsiimti prekes ir tos pardes reiks vietoj apziureti ta burbuliuka nes pas mane rankdarbiams tai maziausias 8 cm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2014 01 29, 18:11)
http://www.dekostudi...niai-zaisliukai  gal mažiausias 4 cm tiktu  g.gif

gera mintis su burbulais Saule  thumbup.gif  kaip tik reikia atsiimti prekes ir tos pardes reiks vietoj apziureti ta burbuliuka nes pas mane rankdarbiams tai maziausias 8 cm  biggrin.gif


Sveikos,
aš esu bandžiusi su tais burbulais visko - ir rankdarbių, ir pjausčiau kalėdinius smile.gif iš principo - galima. man patogiau buvo su rankdabių (berods dekupažui jie skirti) burbulu, jie turi tokį kantuką ir gana gerai suspaudžia, nes užsidaro. bėda tik jeigu ilgiau naudoji tam reikalui, tai palužta, nes labai jau plonas plastikas.
va dabar nusipirkau tą metalinį iš AZ, vadinamas žnyples, tai jau kaip "prižnaibysiu" burbulų, tai mažai nepasirodys biggrin.gif tik tiek, kad jos mažutės. ale dar geriau - gali įsimesti kelis šnypštukus į vonią smile.gif
o į temą - aš citrinos rugštį grūstuvėlėje sutrinu, nes neturiu kavamalės, tai neįsivaizduoju kaip kitaip ją sumalt. ir vandens nepurškiu schmoll.gif nebent labai jau byra.
Atsakyti
Na ką, vakar nepavyko muilas, kremas irgi doh.gif irgi bandau paklausti, ar gerai suprantu: dariau su 5proc prolipid (turiu nuojautą, kad jis man dar plius pakišo koją, nes paskutinius du kartus prieš tai darydavau su 6proc kaip Saulė/Guoda berods rašė. ). taip pat galvoju, kad dar per trumpai paplakiau vandens vonelėje, nes man jis pradeda ATSISKIRTI. Nebuvo kremo-vandens-kremo fazes. Taip pat vandenyje (kai jis jau buvo garu vonelėje) tirpdžiau cinką, MSM ir arrow pudrą, gal tai turėjo įtakos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 30 sausio 2014 - 15:33
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 30, 16:31)
Na ką, vakar nepavyko muilas, kremas irgi  doh.gif  irgi bandau paklausti, ar gerai suprantu: dariau su 5proc prolipid (turiu nuojautą, kad jis man dar plius pakišo koją, nes paskutinius du kartus prieš tai darydavau su 6proc kaip Saulė/Guoda berods rašė. ). taip pat galvoju, kad dar per trumpai paplakiau vandens vonelėje, nes man jis pradeda ATSISKIRTI. Nebuvo kremo-vandens-kremo fazes. Taip pat vandenyje (kai jis jau buvo garu vonelėje) tirpdžiau cinką, MSM ir arrow pudrą, gal tai turėjo įtakos?  g.gif

Cinkas netirpsta, jis tik tolygiai pasisikirsto. Rašiau vasarą (kai dariau su UV filtrais), kad prolipid su cinku sunkiai jungiasi, bet šiap taio suemulgavo.
Dėl MSM nežinau, tokius priedus visada įterpiu pabaigoj ištirpdžius atskirtame vandeninės dalies lašelyje. O kitus trūkumus apti vardyji - per trumpai plakei, per mažas proc ( prie 5proc prolipid reikia dėti ksantano, hialiurono r. ar kokio kito tirštiklio)
O kas muilui? parašyk muilo temoj
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 01 30, 19:48)
Cinkas netirpsta, jis tik tolygiai pasisikirsto. Rašiau vasarą (kai dariau su UV filtrais), kad prolipid su cinku sunkiai jungiasi, bet  šiap taio suemulgavo.
Dėl MSM nežinau, tokius priedus visada įterpiu pabaigoj ištirpdžius atskirtame vandeninės dalies lašelyje. O kitus trūkumus apti vardyji - per trumpai plakei, per mažas proc ( prie 5proc prolipid  reikia dėti ksantano, hialiurono r. ar kokio kito tirštiklio)
O kas muilui? parašyk muilo temoj

Su priedais supratau. Tarkim jeigu 5proc prolipid, o ksantano kiek, 1proc galima? Ir tada ar aliejaus misini pilti i vandeni su ksantanu, ar vandeni su ksantanu ant alieju? Bet kai naudoju 6proc prolipid, man kremas toks gana kietokos konsistencijos buna.
Atsakyti