Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 16, 16:10)
Labas. Galbūt ką nors galėtumėte patarti ar užvesti ant kelio dėl veido kremo sausai odai, tačiau nesinori ir riebaus, bet žandukai sausi, šerpetojantys, lupasi. Žinau, jog dėsiu sviestmedį, kitus aliejus sausai odai, dar pridėčiau kažką drėkinančio, tik nežinau kas labiau tiktų, turiu skvalano pvz  g.gif tikriausiai darysiu su prolipid. Ačiū!

Skvalanas - riebalas, jis pats nedrėkina, o minkština odą ir (kartu ir ceramidai) padeda atkurti lipidinį barjerą, kuris saugo nuo išsausėjimo; drėkinimui - hialiuronas, drėkinantis kompleksas, d-pantenolis, įvairūs hidrogliceriniai užpilai, inulinas ir pan., skaityk čia http://www.aroma-zon..._hydratants.asp
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 16 sausio 2014 - 16:34
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 01 16, 17:33)
Skvalanas - riebalas,  jis pats nedrėkina, o  minkština odą ir (kartu ir ceramidai) padeda atkurti lipidinį barjerą, kuris saugo  nuo išsausėjimo; drėkinimui - hialiuronas, drėkinantis kompleksas, d-pantenolis, įvairūs hidrogliceriniai užpilai, inulinas ir pan., skaityk čia http://www.aroma-zon..._hydratants.asp

Ačiū Tau, Saule/Guoda!
Na, šiuo metu turiu hialiuroną, d-pantenolio laukiu, agurkų ekstraktą. Gal to pakaks? Dar galiu ir keramidų įdėti kaip supratau. Kaip suprantu aliejinės dalies procentą tuomet galiu palikti nedidelį 18-22proc.?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 16, 17:49)
Ačiū Tau, Saule/Guoda!
Na, šiuo metu turiu hialiuroną, d-pantenolio laukiu, agurkų ekstraktą. Gal to pakaks? Dar galiu ir keramidų įdėti kaip supratau.  Kaip suprantu aliejinės dalies procentą tuomet galiu palikti nedidelį 18-22proc.?

18-22% visai nemažas procentas, jei nenori riebaus, aš veidui daugiau kaip 25 niekad nedarau. Lengvesniam žieminiam su prolipid 20-22 bus kaip tik.
Keramidų būtinai dėk
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 01 16, 18:02)
18-22% visai nemažas procentas, jei nenori riebaus, aš veidui daugiau kaip 25 niekad nedarau. Lengvesniam žieminiam su prolipid 20-22 bus kaip tik.
Keramidų būtinai dėk

Supratau. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tiesa, pamiršau paminėti, kad čia dėl tų sausų šerpetojančių žandų darysiu naktinį. Gal naktiniui nepamenu, nieko įpatingo daugiau dėti nereikia, ko neturiu g.gif
Atsakyti
Merginos, kas jums dantu pastoje suteikia ta toki gaivumo jausma. Na kad ne tik dantys isvalyti, slidus butu, bet ir gaivumas jaustusi?
Atsakyti
citrinos , pipirmėtė
Atsakyti
redazuka ar pirkai svarstykles ? man reikia atsinaujinti tau galvoju kurias cia užsisakyti geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2014 01 17, 23:18)
citrinos , pipirmėtė

Turit omeni ea. Taip?
As naudoju metas ir litsea. Bet man jie kokia puse pastos sunaudojus jau buna dinge. verysad.gif Indelis nedidelis (50ml) ir su pompa, tai neturetu labai greit nusigaruoti g.gif Kai tik padarau, tai tikrai jauciasi, bet po poros sav. tik dantys svarus, o gaivumo nebelieka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2014 01 18, 10:28)
Turit omeni ea. Taip?
As naudoju metas ir litsea. Bet man jie kokia puse pastos sunaudojus jau buna dinge.  verysad.gif Indelis nedidelis (50ml) ir su pompa, tai neturetu labai greit nusigaruoti g.gif Kai tik padarau, tai tikrai jauciasi, bet po poros sav. tik dantys svarus, o gaivumo nebelieka verysad.gif

Turėjau mėtų absoliuto, ilgiau išsilaikydavo. Dabar lašinu šaltmėčių (daugiausia)+ miros+ citrininio arba mėtinio arbatmedžio, labai gerai po lašelį stipresnių EA - čiobrelio ar šalavijo, kažkaip sustiprina ir prailgina gaivumą. Dar man atrodo, kad ilgiau išlieka gaivumas, kai darau su mėtų arba šalavijų hidrolatu
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2014 01 17, 23:22)
redazuka  ar pirkai svarstykles ? man reikia atsinaujinti tau galvoju kurias  cia užsisakyti geriau  g.gif

Ne manęs čia klausiama, bet įkišiu savo trigrašį ax.gif
Gruodžio mėn. užsisakiau tokias svarstykles http://www.buyincoin.../item/1545.html
Atkeliavo greičiau nei tikėjausi, išbandžiau, viskas kuo puikiausiai veikia thumbup.gif
Tik kai pirkau, didesnė nuolaida buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramzetė: 18 sausio 2014 - 20:49
As dabar turiu 0.01 tikslumo. Tai mazesnio tikslumo nenoreciau. Gaminu nedideliais kiekiais, tad man toks tikslmas kaip tik. Kas gamina didesniais kiekiais, gal ir 0.1 tikslumo gerai.
Atsakyti
Nepirkau dar. Nusipirkau vietoj svarstyklių Alembiką (štai toks įvykių posūkis) tai distiliuoju dabar išsijuosus.
Be to dar plaktuvėlis sugedo, reiks pirkti, tai svarstykles vis atidėlioju, bet klausimas vis dar aktualus.

Lietuviai pasiūlė tokius variantus (svarstyklių tikslumas0,01, kaina su PVM):
iki 1200 kg (kažkokios mandros su procentų skaičiavimu) 786 Lt
iki 1 kg 677 Lt
iki 2 kg 744 Lt
čia pigiausi, visi kiti dar brangesni.
Jei ką įdomaus rasit rašykit čia garsiai.
Atsakyti