Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

Taip, Žydre, mankštos ir dar kartą mankštos... Neužleisk nes po to kai įsisenėja doh.gif Negalėsi rankdarbių daryti jei užleisi.

Dar atkreipk dėmesį ar tau labiau tinka šildantys ar šaldantys tepalai ? Man šaldantys labiau tinka. Naudoju mentolio kristalus iš AZ. + įvairūs ea

Iš eterinių al. sprandui tinka Frankinsensas.


Mergaitės pasidalinkit patirtim, kuris silikonas veido odai labiau patiko Coco silikonas ar Augalinis silikonas? Kuo jie skiriasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redazuka: 13 sausio 2014 - 13:46
Galima įtrynimui dar naudoti kombo sviestą, papildytą eteriniais.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 13, 14:09)
Saule/Guoda, aliejus gramais pasiversti moku, taciau nezinau kaip pasiversti ester de source ir vaska? galvoju, kad dabar turbut buvo 6proc. vasko kartu su esteriu, ar Tu turėjai omenyje kad tiek butu vien vaško
Tiesa, sakiau Tavęs klausiu: kažkada radau Tavo postą kažkurioje senesnėje temoje apie dušo želė. Rašei jog naudoji 40proc bazės (nesuprata, tai šampuno/prausiklio baze?), 5proc medaus, 50proc vandens, d-pantenolio 3proc., bisabololio, rasei, kad galima su BTMS, bet kiek jo? kad jau ir be jo gaunas beveik 100proc. tai zodziu nesupratau  g.gif

Dar apie šitą skrebą - tiesą sakant nesuprantu jo prasmės - pasidarai pilnavertį kremą, primaišai kavos; pasitepi ( tiksliau išsitrini), tada nusplauni ax.gif juk nevaikščiosi kava aplipusi biggrin.gif , o ką - tada vėl kremu tepiesi tik be kavos g.gif
Tada paprasčiau parastai pylinguoti, o tada nusiplovus tepti kremu veidą.
Vaškas + esteris turėtų būti ne mažiau kaip 6 proc. jei esnt tokiems kiekiams atsiskirinėja vanduo - blogai suemulgavo arba dar kaip nors technologiją pažeidei - į neatvėsusį kremą kavą maišei ar pan.

Bazė - ten kalba buvo apie šampūnus iš AZ putoklių ( keliom žinutėm aukščiau turėtų būti tos vadinamos "bazės" sudėtis ( atrodo Consistance 25 %, babasu 6%, coco 3%, kondicionierius - emulsiklis CE 4% ir pieno rūgšties 2%), tai ir yra tie 40 %; viską sumaišai, šildai, kol suvienodėja ir nuskaidrėja. Tada iki 100% pridedi vandens ir aktyvų. Ši sudėtis iš kito forumo (gerai atidirbta ir plačiai naudojama sudėtis).
Iš tiesų, tai tų 40% pagrindu daromi šampūnai(todėl ir rašiua, kad galima naudoti ir BTMS, paskaityk AZ kiek jo rekomenduoja), bet pridėjus priedų, tinkamų odai, galima daryti dušo gelius.

Dabar yra AZ universali bazė (Body cleansing base neutral, Face & Hair certified organic) - nebandžiau, ir nauja - šampūnams; šitą išbandžiau ir patiko

Papildyta:
QUOTE(redazuka @ 2014 01 13, 14:42)
Mergaitės pasidalinkit patirtim, kuris silikonas veido odai labiau patiko Coco silikonas ar Augalinis silikonas? Kuo jie skiriasi?

Silikonus veidui su kažkokiu tikslu nori naudoti ar tiesiog , kad kremas slidesnis būtų?
Aš nenaudoju, tai negaliu patarti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 13 sausio 2014 - 18:31
QUOTE(redazuka @ 2014 01 13, 15:42)
Taip, Žydre, mankštos ir dar kartą mankštos... Neužleisk nes po to kai įsisenėja  doh.gif  Negalėsi rankdarbių daryti jei užleisi.

Dar atkreipk dėmesį ar tau labiau tinka šildantys ar šaldantys tepalai ? Man šaldantys labiau tinka. Naudoju mentolio kristalus iš AZ. + įvairūs ea

Iš eterinių al. sprandui tinka Frankinsensas.
Mergaitės pasidalinkit patirtim, kuris silikonas veido odai labiau patiko Coco silikonas ar Augalinis silikonas? Kuo jie skiriasi?

Silicone vegetal realiai yra gelis iš vandens ir raudonųjų chondrus crispus dumblių. Kažkada buvau nusipirkusi džiovintų šitų dumblių ir dariusi gėliukus, nes būtent girdėjau, kad jis atlieka drėkiklio funkciją. Ypač kai kalbama apie plaukus. Deja, kvapas irgi buvo "dumblinas". Pagal išvaizdą nuotraukoje panašiai ir atrodė. Kaip rašo šio "silikono" aprašyme, tai jis sustiprina odos hidrolipidinę apsaugą ir ypač įdomus plaukų priežiūros priemonėse, kur vaidina kondicionieriaus vaidmenį. Nuo koko silikono skiriasi tuo, kad jis neriebus, nes vandens pagrindu, o coco silikonas yra aliejinis darinys išgautas iš to pačio kokoso aliejaus (kaip suprantu, tai išskirta tam tikra kokoaliejaus dalis).
Atsakyti
Niekad negaminau kremų su silikonais, sugalvojau pabandyti, gal su jais bus lengvesni kremai. Taip pat galvojau padaryti plaukų galiukams serumą.
Ačiū, kad paprotinot, dabar jau supratau skirtumą tarp silikonų. Galvojau, kad abu neriebūs. O Coco silikonas lengvesnis už Caprilį ar ne? Abu iš kokosų ir aliejingi ?
Naujasis AZ emulsiklis Emulminute taip pat su Silikonais arba Magnio stearatu derinamas. Žodžiu gundausi išbandyti kažką naujo. Teoriškai svarstau kuris čia smagesnis odai būtų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redazuka: 14 sausio 2014 - 09:39
QUOTE(redazuka @ 2014 01 14, 10:36)
Niekad negaminau kremų su silikonais, sugalvojau pabandyti, gal su jais bus lengvesni kremai. Taip pat galvojau padaryti plaukų galiukams serumą.
Ačiū, kad paprotinot, dabar jau supratau skirtumą tarp silikonų. Galvojau, kad abu neriebūs. O Coco silikonas lengvesnis už Caprilį ar ne? Abu iš kokosų ir aliejingi ?
Naujasis AZ emulsiklis Emulminute taip pat su Silikonais arba Magnio stearatu derinamas. Žodžiu gundausi išbandyti kažką naujo. Teoriškai svarstau kuris čia smagesnis odai būtų

Coco silikono į kremus nebandžiau, naudojau tik priemonėse plaukams ( kondicionieriui), nelabai patiko - apsunkina plaukus, nors dėjau labai mažą proc., nuo augalinio silikono tokio pat proc. kondicionieriuje visai nepajutau poveikio, tikriausiai jo daug reikia, tai dabar abiejų nenaudoju.
Caprylį kremuose naudoju, bet kažkokio ypatingo kremo pasikeitimo nepajutau, paskutiniu metu nedėjau į kremus, maišiau vien iš aliejų /sviestų, ir kremai man tokie pat atrodo (pagal įsigėrimą, konsistenciją ir pojūtį ant odos), o naudos tikriausiai daugiau.
Dicaprylio neišbandžiau, jo aprašyme kaip tik nurodoma, kad priduoda lengvumo kremams.
O kuo netinka iki šiol maišyti tavo kremai? Kokius emulsiklius ir aktyvus naudojai? Labai daug nuo jų priklauso. Paskutinį žieminį veidui su Prolipid 23% aliejinės dalies ir pirmą kartą panaudojau vieną komponentą iš amerikoniškų atsisiųstųjų, tai kremas visai kitoks - tirštas, atrodo, kad labai riebus, o pasiskirsto ir susigeria puikiai, tikrai nesitikėjau tokio poveikio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 14 sausio 2014 - 10:27
Net labai patiko man (ir ne tik man ax.gif ) ligšioliniai mano kremai, tik va sesei nenutaikiau dar receptūros. Nepasakyčiau, kad jos oda labai riebi būtų, bet jai mano kremai su emulsikliu Nr. 2 ar Prolipidu (su įvairiais ea ir bazinais variantais) per "sunkūs". Tai ir galvoju, koki čia greičiau besigerentį kremą dar sumeistrautį. ar papildomą priedą įdėti. Tiesa Cetyl alkoholį taip pat naudojau į jos kremus. Šiek tiek pagerina situaciją, bet dar ne tobula.
Taip pat " mokslinis" interesas veikia, norisi išbandyti visokias naujoves.

O koks tas amerikoniškas priedas ?

Dėl Caprilio, Saule/ Guoda, 100 proc. sutinku drinks_cheers.gif .
Dabar AZ atsirado dar toks Dry Touch, bet irgi turiu įtarimą, kad bus kažkas panašaus į Caprilį (mažiau naudos, o lengvumas ne superinis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redazuka: 14 sausio 2014 - 11:24
Ačiū, Saule/Guoda, pasižymiu. Gerai, kad pasakei, būčiau nesusipratus kas tiek 40proc. smile.gif man tai asmeniskai kartais sunku suprasti AZ receptus, arba reikia vis ka nors tureti, ko as neturiu doh.gif reikes kada labiau apie juos pasidometi/paskaityti ir pabandyti ka nors pasidaryti.
Klausykite, o vat kam būna ant nosies inkštirai, kad ir man jų yra, tai ar kremo pagalba, pridėjus jų valymą skatinančių priemonių (įsivaizduoju tai būtų koks greipfruktų ea, arba geriau - imbiero ea,), dar koks tam tinkamas hidrolatas ir aliejai, ar padėtų juos pravalyti, kaip manote? ar kažko kito reikėtų nei aš galvoju apie kremą?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 14, 12:30)
Ačiū, Saule/Guoda, pasižymiu. Gerai, kad pasakei, būčiau nesusipratus kas tiek 40proc.  smile.gif  man tai asmeniskai kartais sunku suprasti AZ receptus, arba reikia vis ka nors tureti, ko as neturiu  doh.gif reikes kada labiau apie juos pasidometi/paskaityti ir pabandyti ka nors pasidaryti.
Klausykite, o vat kam būna ant nosies inkštirai, kad ir man jų yra, tai ar kremo pagalba, pridėjus jų valymą skatinančių priemonių (įsivaizduoju tai būtų koks greipfruktų ea, arba geriau - imbiero ea,), dar koks tam tinkamas hidrolatas ir aliejai, ar padėtų juos pravalyti, kaip manote? ar kažko kito reikėtų nei aš galvoju apie kremą?

Apie inkštirų odos ant nosies valymą buvo kažkada anksčiau kalbėta, tai geriausia pirma juos pašalinti, o paskui naudoti priemones, kad jie nesusidarytų.
labai paprasta ir efektinga priemonė - paprastą želatiną (vieno arbatinio šauktelio per akis, tik proporcijų su vandeniu neatsimenu) užmerkti vandenyje, tada pašildžius ištirpinti, dar šiltą užtepti ant nosies , palaukti kol išdžius ir nuplėšti su visais inkštirais, tikrai labai efektyvu 4u.gif
Tokiai odai gerai ir rūgštinis pilingas ( poras - kraterius nušlifuoja, ne tokie gilūs lieka, tai mažaiu sebumo riebalų užsilaiko)
Papildyta:
QUOTE(redazuka @ 2014 01 14, 12:23)
Net labai patiko man (ir ne tik man ax.gif ) ligšioliniai mano kremai, tik va sesei nenutaikiau dar receptūros. Nepasakyčiau, kad jos oda labai riebi būtų, bet jai mano kremai su emulsikliu Nr. 2 ar Prolipidu (su įvairiais ea ir bazinais variantais) per "sunkūs". Tai ir galvoju, koki čia greičiau besigerentį kremą dar sumeistrautį. ar papildomą priedą įdėti. Tiesa Cetyl alkoholį taip pat naudojau į jos kremus. Šiek tiek pagerina situaciją, bet dar ne tobula.
Taip pat " mokslinis" interesas veikia, norisi išbandyti visokias naujoves.

O koks tas amerikoniškas priedas ?

Dėl Caprilio, Saule/ Guoda,  100 proc. sutinku  drinks_cheers.gif .
Dabar AZ atsirado dar toks Dry Touch, bet irgi turiu įtarimą, kad bus kažkas panašaus į Caprilį (mažiau naudos, o lengvumas ne superinis)

Aš vasarą dariau su Prolipid/10% aliejų ( be sviestų), tai pasižymėjau, kad net per liesas kremas išėjo( nors nesu mėgėja riebių kremų), tik dar daug dėjau drėkinančių aktyvų ir šilko, perlų ir kitokių miltelių
Sesei gal tikrai pabandyk su nauju AZ emulsikliu. Man dar labai sumažina riebumo pojūtį visokie milteliai - perlų, silica, mikrosferos, arow root, bambuko ir pan. Irgi galvoju apie Dry touch, nelabai ko tikuosi, bet pabandysiu g.gif
Tas komponentas - SkinLift DPHP iš Making cosmetiks; inventorizuodama savo lentynas radau, greit jau galiojimas bagsis, o dar nebuvau panaudojusi. Bet tikrai labai patinka - ir odai poveikis jaučiasi ir kremo konsisitencija kitokia ir labai puiki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 14 sausio 2014 - 13:09
Noriu paklausti, gal žinote, ar makiažo nuvalymui aliejų kompozicija ricinos, jojobos, migdolų labai skirtusi nuo pvz abrikosų, jojobos, migdolų? Neturiu ricinos aliejaus, o darysiu veido prausiklį, noriu kad nuvalytų makiažą kartu.
Atsakyti
Beje, niekaip neperprantu forumo terra-aromatica - atrodo, užsiregitravusi, forumo antraštes išsiverčiu ir skaitau, o į pati kažkurios tempos vidų įeiti neleidžia. Visai nebemoku elgtis su kompu verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Labas. Galbūt ką nors galėtumėte patarti ar užvesti ant kelio dėl veido kremo sausai odai, tačiau nesinori ir riebaus, bet žandukai sausi, šerpetojantys, lupasi. Žinau, jog dėsiu sviestmedį, kitus aliejus sausai odai, dar pridėčiau kažką drėkinančio, tik nežinau kas labiau tiktų, turiu skvalano pvz g.gif tikriausiai darysiu su prolipid. Ačiū!
Atsakyti