Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

Ne, ne, temperatūros neturi, tiesą sakant, ir neturėjo. 4u.gif
Rašydama apie vonią, turėjau minty, kad įleisiu vandens šiek tiek, ištirpinsiu ea kaip tai padaryti rekomenduoja KN, tada įkelsiu keliom minutėm pasėdėti, kol apiprausiu.
Vakar apipurškiau, spuogelius ištepiau puiklapių al.+ravintsarų ea, ir po kelių bemiegių naktų, pagaliau visą naktį ramiai išmiegojo clap.gif
Atsakyti
Šarka-Li As dedu ea ir vit E sumaisius su skystu al. Alantoina, pantenoli ir koncervanta sumaisius su vandenine dalim, kuria bandysiu iterpti. Kiek priima, tiek priima.
Bet man tokie "kremai" vistiek laaabai riebus, nes tai labiau alieju ir sviestu misinys nei iprastas kremas. Kodel butent toki varianta nori probleminei odai? Ta oda ne is riebiuju?

Ramzete as butent taip su vonia irgi dariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2014 01 11, 19:08)
Šarka-Li As dedu ea ir vit E sumaisius su skystu al. Alantoina, pantenoli ir koncervanta sumaisius su vandenine dalim, kuria bandysiu iterpti. Kiek priima, tiek priima.
Bet man tokie "kremai" vistiek laaabai riebus, nes tai labiau alieju ir sviestu misinys nei iprastas kremas. Kodel butent toki varianta nori probleminei odai? Ta oda ne is riebiuju?

Na ta oda ir riebi vietomis, ir yra inkstiru, ir sausa vietom, ir raudona - serpetojanti, jautri. visokia zodziu doh.gif galvoju daryti is ersketuogiu, lazdyno riesutu, puiklapiu, sviestmedzio, arbuzu al., desiu dar levandu ir hamamelio vandenis, alantoina, cinko oksida, alavijo geli, vitamina e, ekokonservanta ir greipfruktu ea.
paklausiau, galvoju gal tokiu atveju geriau daryti saltuoju budu, bet siaip jau susideliojau recepta su prolipid, tai turbut taip ir darysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 11 sausio 2014 - 18:20
Sveikos, merginos wink.gif

Sugalvojau pasigaminti vonios burbulus. Radau Aloniuko blog'e receptą.
Receptas:
soda 4valgomieji šaukštai (60ml)
citrinos rūgštis 2valgomieji šauktšai (30ml)
smulki jūros druska 1valgomasis šaukštas (15ml)
alyvuogių aliejus 1valgomasis šaukštas (15ml)
braškių ekstraktas 20lašų (aš naudojau eterinius aliejus)

Tada dar paskaičiau internete čia. Abu receptai pagal sudėtis panašūs. Skirtumas tas, kad mano nurodytame puslapyje rašoma, kad reikia formuojat rutuliukus apipurkšti vandeniu, o Aloniukas rekomenduoja to nedaryti. Taigi aš kelis padariau pagal Aloniuko receptą, t.y. be vandens apipurškimų ir porą rutuliukų su vandeniu. Rezultatas toks, kad visi rutuliukai sukietėjo, nors tie su vandeniu ilgiau džiūvo. Tačiau visuose burbuluose matosi tokie nelygumai, lyg koreliai. Na išorė manęs netenkina, nelabai išvaizdūs, per dideli tie koreliai. Tikrai ne tokie gražūs kaip pirktiniai arba nurodytame puslapyje nuotraukose esantys rutuliukai.
Apie vonios burbulus bandžiau senesnėse jūsų temose SM ieškoti info, bet deja atsakymo neradau.

Pasidalinkite savo patirtimi. Ką aš ne taip darau? Kaip galima pagaminti tokius štai gražius, nekorėtus burbulus? Kitos naudoja krakmolą. Bet ar jis tikrai pagerintų situaciją? user posted image

user posted image
user posted image

Gal kuri turite žinių, įgūdžių, kaip galima išgauti pereinančių spalvų vonios burbulus, pvz. kaip tie balti-rusvi tarsi šokoladiniai arba tie antroje foto?
user posted image
user posted image

Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Kurią knygą rekomenduotumėte įsigyti, ar Aromaterapija nuo A-Ž, ar Kurt Schnaubelt Naujoji aromaterapija?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 12, 11:56)
Kurią knygą rekomenduotumėte įsigyti, ar Aromaterapija nuo A-Ž, ar Kurt Schnaubelt Naujoji aromaterapija?

kvapų namų išleista 4u.gif



zuvyte nieko negaliu patarti nes neturiu vonios ir nemegstu/negaliu joje gulėti verysad.gif vaiku turint tai didelis minusas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 12 sausio 2014 - 12:32
Berods radau internete, kitokį gaminimo būdą. Reiks jį išbandyti - vonios burbulai.
Atsakyti
Ačiū Žydre 4u.gif
Dar paklausiu: jeigu veido šveitiklyje su kava ant dugno (po išbandymo) atsiradęs vanduo, ar tai blogai, ar nieko tokio?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 12, 14:14)
Ačiū Žydre  4u.gif 
Dar paklausiu: jeigu veido šveitiklyje su kava ant dugno (po išbandymo) atsiradęs vanduo, ar tai blogai, ar nieko tokio?

nezinau g.gif nesu darius veidui su kava o kunui kaip darausi tai su aliejais,druska,eterinias tokia kose susimakaluoju
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2014 01 12, 12:39)
Tačiau visuose burbuluose matosi tokie nelygumai, lyg koreliai. Na išorė manęs netenkina, nelabai išvaizdūs, per dideli tie koreliai. Tikrai ne tokie gražūs kaip pirktiniai arba nurodytame puslapyje nuotraukose esantys rutuliukai.
Apie vonios burbulus bandžiau senesnėse jūsų temose SM ieškoti info, bet deja atsakymo neradau.

Esmė - proporcijos, susmulkinimas ir labai geras permaišymas sudėtinių dalių. Kai kur rekomeduoja 4 dalys sodos+ 2 dalys citrinos r. + 1 dalis užpildo ( pieno milteliai, krakmolas, druska, magnezija, molis, žolelės ir pan.) + EA arba aromatai. Kitur - 2 d. sodos + 1 d. citrinos r. + 1 d. užpildų. Kelis kartus į užpildą maišiau putoklių miltelinių truputį ( iš AZ - SCI , SLSA), labai tinka. Spalvai esu maišiusi urukum, kurkumą, dar kažkokias raudonas žoleles ( anksčiau buvo AZ), tikriausiai galima maišyti oksidus, jų labai mažai reikės.
Citrinos r. + sodą reikia kartu labai gerai susmulkinti (aš maldavau kavamale, tik labai jai kenkia), masė išeina jau savaime limpanti, tada įmaišai užpildą, kvapus, eterinius, spalvas. Esu dariusi tik dvispalvius - į vieną pusę burbulinių žirklių vieną spalvą - į kitą - kitokią ir suspaudi. Spausti reikia labai labai smarkiai tongue.gif manau, kad margi išeitų taip pat dedant po šaukštelį skirtingų spalvų.
Aliejų ar sviestų nenaudojau, nuo vandens ( jei purški)išeina kaip spuogiukai paskui ant paviršiaus arba iškorėjimai, manau, kad čia neteisinga rekomendacija.
Dabar jau senokai maišiau, nes pati vonioj nesimaudau, o vaikai pamėgo vonios putas 4u.gif , bet išeidavo gana gražūs burbulai.
Pažiūrėk AZ - ten daug vonios burbulų receptų ir turėtų būti geri 4u.gif
Dar prisiminiau - viską daryk su pirštinėmis - baisiai graužia rankas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 12 sausio 2014 - 15:53
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 01 12, 15:35)
Aliejų ar sviestų nenaudojau, nuo vandens ( jei purški)išeina kaip spuogiukai paskui ant paviršiaus arba iškorėjimai, manau, kad čia neteisinga rekomendacija.

Tame video (delfi) mergina gamina su vandeniu, bet bent iš pradžių tai dailiai susiformuoja burbulai. Reiks pabandyti įvairiais metodais. Man tas burbulo korėtumas gavosi ir be vandens. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2014 01 12, 17:08)
Tame video (delfi) mergina gamina su vandeniu, bet bent iš pradžių tai dailiai susiformuoja burbulai. Reiks pabandyti įvairiais metodais. Man tas burbulo korėtumas gavosi ir be vandens. sad.gif

Kiek bandžiau su vandeniu - pabaigoj vis tiek spuogiukai iškildavo. Bet kai gerai sumali ir išmaišai, puikiai sulimpa, nereikia nei vandens nei aliejaus. Pradžioj atrodo trapūs, bet atsargiai išėmi iš formelės, Padžiovini parą ( reikia, kad kambaryje sausas oras būtų, lietingu metu vasarą yra man išsipūtę ir subyrėję).
Mačiau ir AZ rašo, kad apie 15 kartų papurkšti vandens, bet man nesigavo su vandeniu niekada g.gif
Čia kai ir su kremais - kuo daugiau gamini, tuo geriau išeina, o atrodo, kad tos pačios proporcijos ir taip pat maišai biggrin.gif Mačiau video, naudoja epsom druską ( karčioji druska arba magnezija), ir - žiauru- maišo plikom rankom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! blink.gif neįsivaizduoju, kaip jai negraužia g.gif , nieko nemalė - bent pas mus parduodama citrinos r. gana stambi , o taip kaip jai susispaudžios papurškus, susispaudžia dar geriau sumalus be jokio vandens ar riebalo 4u.gif
Sekmės, parašyk, jei ką naujo atrasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 12 sausio 2014 - 17:13