Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(zydrem @ 2014 01 08, 15:31)
tai aišku kad galima keisti  ax.gif as valikliams/prausikliams  audoju nr 1
o del cukraus tai bandyk  mirksiukas.gif  bet jei liksi paskui raudonais plemais galesi tik save kaltinti  biggrin.gif

ne ne, gal tuomet cukraus nebandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 08, 14:41)
ne ne, gal tuomet cukraus nebandysiu  biggrin.gif

taigi viska tik ant savs reikia bandyti mirksiukas.gif o veido šveitikli ir kitus gaminius gamink pagal AZ ar kitus pvz ax.gif nebutinai turi viskas pagal recepta buti gali keisti rinktis pagal ka turi, kas tau tinka

del raudonumo tai as čia tik seip parašiau ,nesu bandžius tai negaliu ir nieko teigti ax.gif bent jau man tai plemai buna net nuo molio kaukiu nors ir neleidžiu molui padžiūti ant veido ,nors ir aliejaus dedu i ji bet vis tiek nuplovus veida ji išmeta raudonais plemai doh.gif aišku neilgam bet...
Atsakyti
Mergaites, dar kartelį apie plakiklius noriu paklausti.

Iki šiol turėjau Bomann pieno palakiklį ir visai buvau patenkinta, bet štai sugedo jis man ir dar kartą tokį pati nusipirkau , bet buvo brokuotas, tad pradėjau svarstyti apie brangesnį. Gal kas turit patirties ir galit palyginti AZ plakiklį, pigius pieno plakiklius ir brangesnius pieno plakiklius (iš Krinonos). Ar skiriasi jų galingumas ir kokybė ar tik kainoje skirtumas ? Gal kas realybėje čiupinėjot ?
Iš AZ plakiklis vilioja įvairiais antgaliais, bet kažkas skundėsi, kad labai silpnas g.gif. Kažin silpnesnis už kokį Bomann plakiklį ar ne? Niekur internete nerandu galios parametru nei AZ plakiklio nei Bomann nei tų iš Krinonos.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2014 01 08, 18:13)
Mergaites, dar kartelį apie plakiklius noriu paklausti.

Iki šiol turėjau Bomann pieno palakiklį ir visai buvau patenkinta, bet štai sugedo jis man ir dar kartą tokį pati nusipirkau , bet buvo brokuotas, tad pradėjau svarstyti apie brangesnį. Gal kas turit patirties ir galit palyginti AZ plakiklį, pigius pieno plakiklius ir brangesnius pieno plakiklius (iš Krinonos). Ar skiriasi jų galingumas ir kokybė ar tik kainoje skirtumas ? Gal kas realybėje čiupinėjot ?
Iš AZ plakiklis vilioja įvairiais antgaliais, bet kažkas skundėsi, kad labai silpnas  g.gif. Kažin silpnesnis už kokį Bomann plakiklį ar ne? Niekur internete nerandu galios parametru nei AZ plakiklio nei Bomann nei tų iš Krinonos.

Jei maišysi 30-70 g ( iki 100 g) tai AZ galingumo pakanka su visokiais emulsikliais, tik reikia žiūrėti, kad elementai būtų nauji.
Apie pieno plakiklius neatsakyisu - neturėjau.
Didelius kiekius (200-400 ml) plaku su virtuvinio blenderiu (turiu specialiai kremams nusipirkusi per išpardavimą 300 W, irgi pakanka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2014 01 08, 18:13)
Mergaites, dar kartelį apie plakiklius noriu paklausti.

Iki šiol turėjau Bomann pieno palakiklį ir visai buvau patenkinta, bet štai sugedo jis man ir dar kartą tokį pati nusipirkau , bet buvo brokuotas, tad pradėjau svarstyti apie brangesnį. Gal kas turit patirties ir galit palyginti AZ plakiklį, pigius pieno plakiklius ir brangesnius pieno plakiklius (iš Krinonos). Ar skiriasi jų galingumas ir kokybė ar tik kainoje skirtumas ? Gal kas realybėje čiupinėjot ?
Iš AZ plakiklis vilioja įvairiais antgaliais, bet kažkas skundėsi, kad labai silpnas  g.gif. Kažin silpnesnis už kokį Bomann plakiklį ar ne? Niekur internete nerandu galios parametru nei AZ plakiklio nei Bomann nei tų iš Krinonos.

Galingumas visų gal panašus. Turėjau az plakiklį - ganagreit sugedo, gal po pusmečio. Tada pakeičiau kelis pigius kavos plakiklius, tuos po keliolika litų. Dabar naudoju iš krinonos pirktu - neveža jis tirštesnių kremų ar didesnių kiekių, tokiems ir aš naudoju blenderį smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2014 01 08, 19:56)
Galingumas visų gal panašus. Turėjau az plakiklį - ganagreit sugedo, gal po pusmečio. Tada pakeičiau kelis pigius kavos plakiklius, tuos po keliolika litų. Dabar naudoju iš krinonos pirktu - neveža jis tirštesnių kremų ar didesnių kiekių, tokiems ir aš naudoju blenderį  smile.gif .

O mano AZ plakiklis laiko jau treti metai smile.gif, man patinka, kad jame yra skirtingų antgalių - pagaliukai geri ir plokščias (be spiralės); kas jame sugedo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 08 sausio 2014 - 19:21
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 08, 15:22)
O rudaji cukru galima naudoti veidui? jauciu, kad nelabai  g.gif  na gal bandysiu su kava ir abrikosu kauliukais maltais  4u.gif

Na kava ir nerekomenduojama veidui 4u.gif Ji labiau kunui 4u.gif
Atsakyti
Aš veido odai šveisti idealiai prisitaikiau Akoma kakavą. Sudrėkinu ir pabraukau švelniai. Tai dabar alternatyvų nebeieškau, visos kitos priemonės grubesnės.
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2014 01 09, 08:21)
Na kava ir nerekomenduojama veidui  4u.gif Ji labiau kunui  4u.gif

Na kaip tik radau receptą vienos iš forumiečių, tad jeigu ji gamino, vadinasi galima ax.gif nors iš kitos pusės, kaip kas nori, taip tas daro... man tiesiopg reikia gero nušveitimo, tad ir ieškau tinkamiausio varianto, o nepabandžius- nežinosiu.
Papildyta:
QUOTE(Sidabražolė @ 2014 01 09, 10:19)
Aš veido odai šveisti idealiai prisitaikiau Akoma kakavą. Sudrėkinu ir pabraukau švelniai. Tai dabar alternatyvų nebeieškau, visos kitos priemonės grubesnės.

tai vat aš ir turiu omenyje, kad vienoms reikia švelnesnio šveitimo, kitoms - grubesnio, tai aš dėl to grubesnio ir užklausiau.
Atsakyti
Sveikos,gal kuri gaminosi mineraline pudra,ka patartumet naudoti kaip pagrindini uzpilda?As galvoju maisyti titano,cinko oksidus,gal balto moliu siek tiek,bet nezinau,ka naudoti geresniam maskavimui ir matiskumui isgauti?
Atsakyti
QUOTE(buda @ 2014 01 09, 14:47)
Sveikos,gal kuri gaminosi mineraline pudra,ka patartumet naudoti kaip pagrindini uzpilda?As galvoju maisyti titano,cinko oksidus,gal balto moliu siek tiek,bet nezinau,ka naudoti geresniam maskavimui ir matiskumui isgauti?

Dabar AZ labai daug naujienų: tinka silicos mikrosferos, sericitas (iki 60%), yra puder de lumiere. Silicos ir mikrosferų turi ir kitos parduotuvės, tik nežinau, ar Lietuvoj yra
Kai parsisiųsiu, maišysiu, iki šiol bandžiau tik mažus kiekius, bet tikrai patiko
Aš dar dėjau tikrų perlų ir šilko miltelių ir, aišku, oksidų atspalviui).
Papildyta:
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 09, 10:37)
tai vat aš ir turiu omenyje, kad vienoms reikia švelnesnio šveitimo, kitoms - grubesnio, tai aš dėl to grubesnio ir užklausiau.

Dėl kokios priežasties nori grubaus šveitimo? Veido odą reikia atsargiai šveisti ir retai, nes žmogui per gyvenimą yra užprogramuota kiek kartų pasikeičia ląstelės, tame tarpe ir veido odos, o pilinguojant pasiketimą padarai nenumatytą, tada "užprogramuotų" mažiau lieka ax.gif
Gal riebesnei odai tinkamesnis būtų rūgštinis pilingas (su AHA ar kokiom kitom rūgštimis).
Dar toks paprastas yra - su geriama soda ir labai smulkia jūros druska, ir nieko makaluoti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 01 08, 20:19)
O mano AZ plakiklis  laiko jau treti metai  smile.gif, man patinka, kad jame yra skirtingų antgalių - pagaliukai geri ir plokščias (be spiralės); kas jame sugedo?

Varikliukas sugedo turbūt, nustojo suktis ir viskas blink.gif . Tas antgalis, kur kaip kiaušinių plaktuvas, dar anksčiau išbyrėjo - metalinės tos vielutės iškritinėjo. Ar čia aš labai nuo dūšios plakiau, ar ploviau, ar šiaip persistengiau biggrin.gif
Atsakyti