Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

Zydre senai besilankancios tikrai nebeziuri kokios parduotuves pirmam puslapi, nes jau mintinai zino ka kur pirkti. Bet va naujokems (joms pirmas puslapis labiau ir skirtas) manau gerai, kai yra nuorodos. Nes pabandymams, tai siustis is uzsieniu zmones nenori. Mes gi dauguma irgi pradejom nuo pirkimu LT. Tik po to pletesi pirmimu geografija 4u.gif

Man kuno kremams irgi emulsiklis nelabai svarbus. 4u.gif Va veidui, tai cia kitas reikalas.

O as norejau paklausti niekas nieko nerase apie Cetearyl glucosides emulsikli. Kazkada Ramute dalino. Jau greit metai bus, o as tik vakar darydama dezes revizija atradau ji bigsmile.gif Naudojat? Kas patinka? Kas nepatinka?
Atsakyti
Ačiū,Mergaitės. Vien su Nr2 iš AŽ kaip suprantu, galima. Bet berods jis skystokas? Man reikia, kad porų nekimštų, nes jo oda su inkštirais, spuogai dažnai atsiranda, sausa vietom, jautri, paraudusi, ir riebių vietų yra.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 04, 15:06)
Ačiū,Mergaitės. Vien su Nr2 iš AŽ kaip suprantu, galima. Bet berods jis skystokas? Man reikia, kad porų nekimštų, nes jo oda su inkštirais, spuogai dažnai atsiranda, sausa vietom, jautri, paraudusi, ir riebių vietų yra.

biggrin.gif jau rašėm, kad geriau tokiais atvejais ne kremai, o geliai. Su vasku2 iš AZ nepadarysi neriebaus, o reikia kuo mažiau riebalų, spuogus džiovinti ir dezinfekuoti, o odą drėkinti ax.gif
Tie pirktiniai gydomieji kremai, kur prirašo gydytojai visai neturi naturalių aliejų, sudėtyje tik mineraliniai, slidumui - silikonai
Papildyta:
QUOTE(goccia @ 2014 01 04, 09:10)
O as norejau paklausti niekas nieko nerase apie Cetearyl glucosides emulsikli. Kazkada Ramute dalino. Jau greit metai bus, o as tik vakar darydama dezes revizija atradau ji bigsmile.gif Naudojat? Kas patinka? Kas nepatinka?

Naudoju tik skaičuodama HLB su VE, Olivem įvairiais arba CA ir cetearyl alkohol tik kūno - rankų-kojų kremams
Aroma-vita Olive-emuls yra iš šitų gliukozidų+VE, tik neaišku, kokia proporcija, galima ten pasiskaityti papildomai ( įdomu, kad tirpinamas vandenyje 4u.gif )
Šiap jis labai švelnus, priduoda tokią tikrą pramoninio kremo išvaizdą
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2014 01 03, 22:58)
bet kaip reikia tvarkyti pirma puslapi  doh.gif  palomos puslapis tik man neatsidaro  g.gif
gal yra dar merginu kurios raso g.gif
ar reikalingos tos LTpardes? arba tik kurias rasyti  g.gif 
ir apskritai r verta ji redaguoti ta pirma puslapi  g.gif

prašom savo nuomones išsakyti  4u.gif

Dėl pirmo psl. - tikrai reikalingas pradedantiems (tik merginos kuo toliau tuo labiau prašo viską išaiškinti joms asmeniškai nuo nulio, paskaitinėti nebando ax.gif ), o ir senesni dalyviai per nuorodas gali pasižiūrėti nurodytų blogų naujienas.
Dar neatsidaro nuoroda apie maceratų gamybą, reikia pakeisti į Cali ( buvo duota kažkam asmeniškai prieš kelis psl.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 04 sausio 2014 - 14:45
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2014 01 04, 15:43)
biggrin.gif jau rašėm, kad geriau tokiais atvejais ne kremai, o geliai. Su  vasku2 iš AZ nepadarysi neriebaus, o reikia kuo mažiau riebalų,  spuogus džiovinti ir dezinfekuoti, o odą drėkinti  ax.gif
Tie pirktiniai gydomieji kremai, kur prirašo gydytojai visai neturi naturalių aliejų, sudėtyje tik  mineraliniai, slidumui - silikonai

Ačiū 4u.gif Su ksantanu daryti, jeigu gelinį, kaip suprantu?

O tas komentaras apie asmenišką aiškinimą turbūt man buvo skirtas, na sorry, bet juk jeigu negali ir nenori kažkas, juk neprivalot atsakyti, neverčiu unsure.gif doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 04 sausio 2014 - 14:52
Sveiki, noreciau suzinoti kaip pasigaminti krema su alijosiumi ( is lapo) . Tiksliau, kaip suristi medziagas, nes ziuriu, kad sviestmedis issuktas su aliejais ir hidroliatu puikiai gavosi, o antra karta darant krema idejau blenderiu smulkinta alijosiaus zele ir jis "pats sau" atsiskiria, neiseina visko ismaisyti. Ko truksta? Aciu , kas atsakys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o`mimoza: 06 sausio 2014 - 20:07
QUOTE(o`mimoza @ 2014 01 06, 20:06)
Sveiki, noreciau suzinoti kaip pasigaminti krema su alijosiumi ( is lapo) . Tiksliau, kaip suristi medziagas, nes ziuriu, kad sviestmedis issuktas su aliejais ir hidroliatu puikiai gavosi, o antra karta darant krema idejau blenderiu smulkinta alijosiaus zele ir jis "pats sau" atsiskiria, neiseina visko ismaisyti. Ko truksta? Aciu , kas atsakys.

https://www.facebook...39646092775613/
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2014 01 07, 07:55)


aaa...reikejo pasildyti sviestmedi, supratau. tik mazam kiekiui kremo mano plakiklis per didelis, nzn kaip isplakti. bet vistiek aciu.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(o`mimoza @ 2014 01 07, 21:50)
aaa...reikejo pasildyti sviestmedi, supratau. tik mazam kiekiui kremo mano plakiklis per didelis, nzn kaip isplakti. bet vistiek  aciu.
4u.gif

jei ir toliau zadat kremukus sukti tai siulau nusipirkti pieno putu plakikli ax.gif kaip tik ermitaze maciau iki 10lt pilnai tokio uztektu ax.gif


o seip tai su saukstliu ar mentele sukit/plakit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 07 sausio 2014 - 21:55
Noriu paklausti, gal galėtumėte patarti, ko dėti į šveitiklį, kad jis stipriai šveistų? Turiu abrikosų kauliukų tokių miltelių sumaltų ir aviečių sėklų, bet manau tai per švelnu g.gif
beje, reikia veido sveitikliui!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 08 sausio 2014 - 12:29
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 08, 11:53)
Noriu paklausti, gal galėtumėte patarti, ko dėti į šveitiklį, kad jis stipriai šveistų? Turiu abrikosų kauliukų tokių miltelių sumaltų ir aviečių sėklų, bet manau tai per švelnu  g.gif
beje, reikia veido sveitikliui!

o kam reikia šveisti stipriau g.gif
man pilnai užtenka to kur su molio esu pasidarius ir tai ne kiekviena vakar pašveičiu ,sėklų nesu bandžius bet tikriausia kad per stipru butu g.gif

http://www.aroma-zon...asques_gommages
kaukės ir šveitikliai 4u.gif pasiskaityk mirksiukas.gif tikrai kažką prisitaikysi
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2014 01 08, 15:18)
o kam reikia šveisti stipriau  g.gif
man pilnai užtenka to kur su  molio esu pasidarius ir tai ne kiekviena vakar pašveičiu ,sėklų nesu bandžius bet tikriausia kad per stipru butu  g.gif 

http://www.aroma-zon...asques_gommages
kaukės ir šveitikliai  4u.gif  pasiskaityk  mirksiukas.gif tikrai kažką  prisitaikysi

O rudaji cukru galima naudoti veidui? jauciu, kad nelabai g.gif na gal bandysiu su kava ir abrikosu kauliukais maltais 4u.gif
tiesa , o kvieciu vaska galima pakeisti kazkuom kitu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 08 sausio 2014 - 14:23
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 08, 14:22)
O rudaji cukru galima naudoti veidui? jauciu, kad nelabai  g.gif  na gal bandysiu su kava ir abrikosu kauliukais maltais  4u.gif
tiesa , o kvieciu vaska galima pakeisti kazkuom kitu?  g.gif

tai aišku kad galima keisti ax.gif as valikliams/prausikliams audoju nr 1
o del cukraus tai bandyk mirksiukas.gif bet jei liksi paskui raudonais plemais galesi tik save kaltinti biggrin.gif
Atsakyti