Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 12 14, 19:13)
tikrai nebeatidaro ta nuoroda, nes savininkė pradėjo pardavinėti savo užpilus, tai matyt nutarė aprašymus panaikinti  smile.gif


ačiū kad parašėt 4u.gif reiks ištrinti
http://www.calybeaut...ic-Extract.aspx čia aprašyta 4u.gif taip pat galima ir su augaliukais gaminti

o internetas taip visagalis thumbup.gif aš pirma ten ieškau info ax.gif

ar sausainiai jau iškepti g.gif išbandžiau nauja receptą paprastas ir greitas tik teks dar pora normų kepti doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Užeinu paklausti.
Noriu padaryti dar veido šveitiklį riebiai odai. Patiko alioniuko, tik neturiu morkų CO2. Ar galiu vietoj jo naudoti morkų aliejų? ir neturiu glicerino. ar vietoj jo galima būtų naudoti pantenolį? Ir noriu sužinoti, ar aš teisingai suprantu, ar ne, pvz darydama veido šveitiklį galiu tiesiog naudoti aliejus kurie skirti riebiai, su besikemšančiomis poromis odai? nes esu dariusi tik sausai/jautriai, bet galvoju, išlaikant proporcijas, ir pakeičiant kažkuriuos ingridientus gal gautųsi g.gif
Atsakyti
Iškepti, iškepti, Žydre, ir dar keliom normom padaugintais receptais, kad šventės būtų sočios. nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos, gal planuojat siusti is AZ as prisijungciau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brenda mama @ 2013 12 18, 17:02)
Sveikos, gal planuojat siusti is AZ as prisijungciau.  ax.gif

Paklauskite čia mirksiukas.gif :
Priemones natūralios kosmetikos gaminimui, Nuorodos,nuolaidos

ARBA
http://naturkosmetik...8.html#comments
Atsakyti
mergiukai raganiukai su šventėmis visas 4u.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 25 gruodžio 2013 - 10:15
Mergaitės - raganaitės, gal kas esat susidurusios. Darau masazini krema mamytei, ji po insulto sad.gif Ir staiga viskas isgaravo is galvos, ka galeciau itraukti i recepta, o laiko ieskojimui nera. Aliejus tai naudosiu tamanu , medetku, dar gal sezamo, istrauka vynuogu lapu, o ka dar galeciau itraukti recepta iš aktyvu?
Atsakyti
Labas vakaras. Su Naujais Metais visas newyear.gif

Noriu truputį pasitikslinti dėl kremo nugarai, gal kas prisimins kai klausiau. Neužfiksavau ir neužsirašiau tokio dalyko: su bet kokiu emulsikliu galiu gaminti, ar aš nusikalbu? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aš su klausimu apie emulsiklį iš AZ Emulsan. Ieškojau senesnėse temose, bet pagal paieškas nieko nepavyko rasti. Jei galite, pasidalinkite savo nuomone apie Emulsan. Ar vertas dėmesio? g.gif

Iš anksto dėkoju aciuks.gif
Atsakyti
emulsana as i kuno kremus dedu g.gif tai nelabai ka galiu ir pasakyti emulsiklis kaip emulsiklis biggrin.gif

veido kremams su prolipidu vis dvirati išradinėju biggrin.gif
bet kaip reikia tvarkyti pirma puslapi doh.gif palomos puslapis tik man neatsidaro g.gif
gal yra dar merginu kurios raso g.gif
ar reikalingos tos LTpardes? arba tik kurias rasyti g.gif
ir apskritai r verta ji redaguoti ta pirma puslapi g.gif

prašom savo nuomones išsakyti 4u.gif



Atsakyti
Palomos puslapis ir man neatsidaro unsure.gif
Gal galite kas pakomentuoti del nugaros nu kamedonais, kokį emulsiklį geriau naudoti? labai reikia, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 01 03, 23:32)
Gal galite kas pakomentuoti del nugaros nu kamedonais, kokį emulsiklį geriau naudoti? labai reikia, ačiū  4u.gif

as naudočiau koki turiu ax.gif nemanau kad jis cia svarbiausias butu g.gif

kaip vaikams koki krema darau tai naudoju nr 2 tai ir cia toki naudočiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 03 sausio 2014 - 23:44