Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(redazuka @ 2013 12 02, 20:30)
Mergaites, gal kas jau vartėt naują uogauoga natūralios kosmetikos gaminimo knygą? Kažin kokie atsiliepimai, nes kaina tai nemaža  blink.gif
Tik įtarimų turiu, kad knygos turinys su SM nekonkurencingas (SM naudai). Gerai būtų, kad klysčiau nes tas žinių troškimas šioj srity nepasotinamas doh.gif .

pirma karta išgirdau apie tokia knyga biggrin.gif bet nemanau kad kažka nauja sužinosiu g.gif
Atsakyti
Planuoju daryti mazajam svelnu sampuna su lauryl sarcosinate, kazi jis vienas, kaip putoklis gerai but, ar butinai reikia prideti, kaip AZ receptuose raso base moussante douceur. Gal kas bande ? O gal kas pasidalins saviskiu vaikisko smpuno receptu?
Atsakyti
Merginos, ar gaminat kremus saltuoju budu nekaitinant? Gal koki receptuka veidui turit? Buvau KN mokymuose, tai tik virna turiu, bet ten labai daug brangiu ingridientu
Atsakyti
QUOTE(ievuzas @ 2013 12 05, 00:21)
Merginos, ar gaminat kremus saltuoju budu nekaitinant? Gal koki receptuka veidui turit? Buvau KN mokymuose, tai tik virna turiu, bet ten labai daug brangiu ingridientu

Čia rašot apie kremus išsukto sviestmedžio pagrindu be jokių emulsiklių?
Veidui nelabai išeis, nebent žiemai, nes jie labai riebūs. O šiaip nieko sudėtingo - kaitaliokit aliejus, derindama, kurie jums tinka
Jei su nešildomais emulsikliais (SIMULGEL, PlantaMulsear pan.) - galima, tik aš tokių nemaišau, gal merginos parašys, kurios naudoja nešildomus emulsiklius.
Bet tai jau nebus grynai naturalus kremas.
Atsakyti
Merginos vonios bomboms naudojat tas znyples is AZ? Kaip suprantu ten nedideli kamuoliukai gaunasi. g.gif Ar kazkaip kitaip lipdot?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 12 05, 20:54)
Merginos vonios bomboms naudojat tas znyples is AZ? Kaip suprantu ten nedideli kamuoliukai gaunasi. g.gif  Ar kazkaip kitaip lipdot?

Man tai pakanka dydžio, aišku tokie nedidžiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 12 05, 21:54)
Merginos vonios bomboms naudojat tas znyples is AZ? Kaip suprantu ten nedideli kamuoliukai gaunasi. g.gif  Ar kazkaip kitaip lipdot?

As tai be znypliu isiverciu, rankom sulidau, kaip spurgas panasiai smile.gif
Atsakyti
https://www.uogauoga...p;category_id=2

gal kas patartų kaip galima būtų sugalvoti/suderinti proporcijas?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 12 06, 09:45)
https://www.uogauoga...p;category_id=2

gal kas patartų kaip galima būtų sugalvoti/suderinti proporcijas?

taigi cia tik aliejai ir vit E bei eteriniai 4u.gif bet eterinio tai nepadauginkit
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 12 06, 10:50)
taigi cia tik aliejai ir vit E bei eteriniai  4u.gif  bet eterinio tai nepadauginkit

tai vat ir galvoju kaip su tų aliejų proporcijom, kiek kokio dėti, ar čia pagal savus norus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2013 12 03, 06:09)
Planuoju daryti mazajam svelnu sampuna su lauryl sarcosinate, kazi jis vienas, kaip putoklis gerai but, ar butinai reikia prideti, kaip  AZ receptuose  raso base moussante douceur. Gal kas bande ? O gal kas pasidalins saviskiu vaikisko smpuno receptu?

kodel jus norit butent sita naudoti g.gif as ji naudoju i dantu pastas,veido valikliu kunui nesu naudojus g.gif
as esu darius ir plaukams ir kunui viena 44g,11g,pieno rūgšties 3lašai medetkų ir levandų po 3 lašus ir aisku konservanto -plauna putoja gerai biggrin.gif
dar esu darus 70g hidrolato,25g-moussante Consistance ,14g-Mousse de Sucre,pieno rūsties apie 30l,lyg glicerinas dar uzrasytas -5ml g.gif neina suprasti kas mano pacios parašyta doh.gif doh.gif doh.gif pantenolio ,konservanto, eterinių
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 12 06, 11:45)
https://www.uogauoga...p;category_id=2

gal kas patartų kaip galima būtų sugalvoti/suderinti proporcijas?


Makiažą valo praktiškai bet koks aliejus smile.gif Ypač tinka migdolų, avokadų, alyvuogių. Proporcijas derink laisvai, kiek ko turi, tik nepadaugink eterinių, veido priežiūrai per akis 0,5 - 1,5% nuo bendro kiekio.

Labas, merginos, šimtą metų čia nesirodžiau, kaži, ar pamena mane dar kas? ax.gif
Atsakyti