Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 29, 15:08)
O tai kaip dabar žinoti, kodėl man tas kremas buvo apačioje atsiskyrę aliejai, ir taip pati struktūra tokia ne pilnai susijungusi, nežinau ar suprantate, ką noriu pasakyti.

Įtariu, kad emulsiklio 4 proc. mažoka buvo 22 ar daugiau aliejinės dalies. 4 proc. daugeliui emulsiklių žemas procentas, dar sukibimas ir nuo aliejų sudėties priklauso.
Su bičių vašku aš mažai dariusi, bet jei derinčiau ir norėčiau vaškinio, tai jo procentą ir palikčiau didžiausią (5-6), o kitą tik kaip priedą (1-2-3), nes jei po lygiai, man nuojauta kužda kad bus nei šis nei tas ir gali būti nestabilu. Čia tik mano spėjimai, jei kas turit patirties, pasidalinkit!

Dėl dantų pastos - teisybė, bandyt be abrazyvų arba palikt jų labai minimaliai.

Galvoju, kaip ten man su tom fazėm ir Prolipid141 buvo. Atrodo, skyrėsi pas mane fazės, bet ne visus kartus. Ryškiau skyrėsi kai pridėjau gėlių vaško; man tas mano variantas nelabai patiko. Gal ką sekmadienį pamakaluosiu, baigia atsargos išsekti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 11 29, 15:25)
Įtariu, kad emulsiklio 4 proc. mažoka buvo 22 ar daugiau aliejinės dalies. 4 proc. daugeliui emulsiklių žemas procentas, dar sukibimas ir nuo aliejų sudėties priklauso.
Su bičių vašku aš mažai dariusi, bet jei derinčiau ir norėčiau vaškinio, tai jo procentą ir palikčiau didžiausią (5-6), o kitą tik kaip priedą (1-2-3), nes jei po lygiai, man nuojauta kužda kad bus nei šis nei tas ir gali būti nestabilu. Čia tik mano spėjimai, jei kas turit patirties, pasidalinkit!

Dėl dantų pastos - teisybė, bandyt be abrazyvų arba palikt jų labai minimaliai.

Galvoju, kaip ten man su tom fazėm ir Prolipid141 buvo. Atrodo, skyrėsi pas mane fazės, bet ne visus kartus. Ryškiau skyrėsi kai pridėjau gėlių vaško; man tas mano variantas nelabai patiko. Gal ką sekmadienį pamakaluosiu, baigia atsargos išsekti... smile.gif

Ačiū, Ramute 4u.gif
Tai kaip minėjau ankščiau, galiu tokį kremą rankoms bandyti sumakaluoti? Ar aliejų tikslinga dėti 50proc? Bandysiu. Ir tiesa, benzoino ea nežinau, kiek jo gali būti dedama suskilinėjančioms rankoms?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 29, 15:08)
O tai kaip dabar žinoti, kodėl man tas kremas buvo apačioje atsiskyrę aliejai, ir taip pati struktūra tokia ne pilnai susijungusi, nežinau ar suprantate, ką noriu pasakyti.

Taigi čia niekas nenustatys, tik laboratoja, o mes jos neturim biggrin.gif
Paprastai, jei atsisikiria aliejai, tai trūksta vandeninės dalies arba emulsiklio, per daug aliejų, tada jų nesuemulguoja, bet gali būti, kad ir blogai maišyta ar pan., ypač jei mažas kiekis ( mažiau negu 50g).
4% prolipid man per mažai, visada dedu 6%, tada jokių problemų, ir jau rašiau - pas tave didelis % aliejinės dalies, o prolipidas to lyg ir nemėgsta g.gif be to nenaudok alieju su daug stearino r.
Rankom - su AZ vašku nr.2 + lecitinas, lanolinas , bičių vaškas ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 29 lapkričio 2013 - 14:54
Dėl to gėlių vaško - iš tikrųjų geriausias pojūtis man ne su gėlių vaško priedu, bet su ryžių vaško..
Atsakyti
Man i dantu pasta patinka deti biciu pikio spiritines istraukos. O ambrazyvu is viso nenaudooju, nes turiu jautrius dantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2013 11 29, 20:17)
Man i dantu pasta patinka deti biciu pikio spiritines istraukos. O ambrazyvu is viso nenaudooju, nes turiu jautrius dantis 4u.gif

Man pikis patinka, bet jis dantų emalį tamsina - dažo geltonai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 11 29, 21:40)
Man pikis patinka, bet jis dantų emalį tamsina - dažo geltonai  g.gif


Taip, is tikruju, tad dedu nedaug ir ne visada, jis nepagrindinis priedas 4u.gif (bet man paciai jis irgi labai patinka, naudoju ivairiai, ypac padeda kaip pirmoji priemone nuo gerkes skausmu ax.gif )
Atsakyti
Saule/Guoda, ačiū 4u.gif vakar pasidariau kremą rankoms. Šaldytuve per naktį stovėjo, tai gerokai apstingo, tai nusprendžiau, kad jo ten nelaikysiu. Gal nieko nenutiks g.gif beje, benzoino ea veikia ir kaip konservantas?Vyras pasitepė kremu, sakė žaizdeles truputį perštėjo, tai nežinau, ar perdėjau EA (10 lašų) ar taip turi būti g.gif
Tiesa, sakykit, jeigu kremas "keliautų" pora dienų, ar jam gali kas nutikti? Galvoju, gal draugei pabandyčiau ką sumakaluoti gimtadienio proga, bet nežinau ar siūsti išdrįsti galiu ar ne.
Atsakyti
Norėjau paklausti dėl alantoino, kurioj fazėj geriausiai jį dėti? Ar gale, ar šildyti kartu su vandenine faze?
Atsakyti
alantoinas dedamas gale ir ištirpintas mažame kiekyje vandens.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 12 01, 22:06)
alantoinas dedamas gale ir ištirpintas mažame kiekyje vandens.



Dėkui labai smile.gif, o karbamidą kreme, kada geriau įdėti, kelis būdus radau aprašytus, o praktiškai, kuris geresnis - patogesnis?
Atsakyti
Mergaites, gal kas jau vartėt naują uogauoga natūralios kosmetikos gaminimo knygą? Kažin kokie atsiliepimai, nes kaina tai nemaža blink.gif
Tik įtarimų turiu, kad knygos turinys su SM nekonkurencingas (SM naudai). Gerai būtų, kad klysčiau nes tas žinių troškimas šioj srity nepasotinamas doh.gif .
Atsakyti