Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

Sakykit, o yra dar tokiu, kurioms ICE sunflower nepatiko? Ar cia tik as tokia viena? rolleyes.gif Bandziau kelis kart su sausu lecitinu ir ICE sunflower. Labai nusivyliau ir kitu deriniu ir nebeeksperimentavau...
Man su juo skystoka konsistencija, bet tai ne didziausia beda. O blogiausia, tai kad po keliu min., kaip netepus jokiu kremu - tempia oda. Nors receptus emiau lygiai tokius pat kaip buvo daryta su prolipidu. O su juo tie kremukai super.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 28 lapkričio 2013 - 16:31
Ne čia pataikiau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scarlet12: 28 lapkričio 2013 - 16:50
Labas 4u.gif
Noriu paklausti, pasitarti.
Dariau aną kartą kremą su prolipid. Dėjau 4proc. Iš pradžių su mikseriuku plakiau, greit pakankamai susiplakė, nors dar ilgokai maišiau ranka. Bet po kelių dienų, kremo indelio apačioje pamačiau jog šiek tiek atsiskyrė aliejus. O štai knisdamasi po SM radau redazuka berods postą apie prolipid, kad kremas turi praeiti 3fazes: kremas, vanduo, kremas. ar čia taip tikrai? ir tik 30sek. reikia plakti plaktuvėliu. kaip darote jūs? gal aš per daug plaktuvėliu galėjau plakti, arba dar suversčiau kaltę ne vienodai temperatūrai, nes toks pas mane didokas indas, ir skirtinguose kraštuose būna indai su al.ir H2O. g.gif O aliejinė dalis skaičiau, jog irgi 18-22proc. jūs irgi neviršijat šios normos? pas mane berods buvo truputį virš 22 blush2.gif

Ir gal galėtumėte "pratestuoti" ar gerai padaryčiau, jeigu rankoms daryčiau kremą taip maždaug:
7proc. biciu vasko
50proc (ne maziau) kanapiu al.ir taukmedzio sv.
Benzoino ea
like proc vanduo

Tiesa, perskaičiau, kad galima su biciu vasku prijungti dar Nr. 2 emulsikli, gal galetumete pasakyti kaip tada su abieju proporcijomis? gal po 3 proc? ar nr2 - 3proc? (atsipra6au jeigu nusisnekejau).

lanolino neturiu.
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 29 lapkričio 2013 - 09:10
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 29, 10:05)
Labas  4u.gif
Noriu paklausti, pasitarti.
Dariau aną kartą kremą su prolipid. Dėjau 4proc. Iš pradžių su mikseriuku plakiau, greit pakankamai susiplakė, nors dar ilgokai maišiau ranka. Bet po kelių dienų, kremo indelio apačioje pamačiau jog šiek tiek atsiskyrė aliejus. O štai knisdamasi po SM radau redazuka berods postą apie prolipid, kad kremas turi praeiti 3fazes: kremas, vanduo, kremas. ar čia taip tikrai? ir tik 30sek. reikia plakti plaktuvėliu. kaip darote jūs? gal aš per daug plaktuvėliu galėjau plakti, arba dar suversčiau kaltę ne vienodai temperatūrai, nes toks pas mane didokas indas, ir skirtinguose kraštuose būna indai su al.ir H2O.  g.gif O aliejinė dalis skaičiau, jog irgi 18-22proc. jūs irgi neviršijat šios normos? pas mane berods buvo truputį virš 22  blush2.gif

Ir gal galėtumėte "pratestuoti" ar gerai padaryčiau, jeigu rankoms daryčiau kremą taip maždaug:
7proc. biciu vasko
50proc (ne maziau) kanapiu al.ir taukmedzio sv.
Benzoino ea
like proc vanduo

Tiesa, perskaičiau, kad galima su biciu vasku prijungti dar Nr. 2 emulsikli, gal galetumete pasakyti kaip tada su abieju proporcijomis? gal po 3 proc? ar nr2 - 3proc? (atsipra6au jeigu nusisnekejau).

lanolino neturiu.
Dėkui  4u.gif



Va va, dėl prolipido man irgi klausimas - dariau du kartus, ir man visada iškart gražiai susijungė kremas, jokių trijų fazių nebuvo..Ir neatsiskyrė kremas, viskas su juo tvarkoje. Taip kad ar tikrai turi tos trys fazės būti?
Atsakyti
Man irgi nebūna trijų fazių. Bet visada gaunas poskystis kremas. Rusų forume skaičiau receptuką, kad į kremą su Prolipidu deda gėlių vaško. Vis žadu pabandyti.
Atsakyti
Aš dedu gėlių vaško į kremus su prolipidu, nedaug. Kremo konsistencijai jie neturi įtakos, bent man. Bet suteikia apsauginių savybių.
Kremai gaunasi kartais skystesni, kartais gan tiršti, manau, priklauso nuo kažkokių kitų komponentų. Bet pati mėgstu skystesnius kremus, man netrukdo takumas. O plakant irgi tų fazių ryškiai nematau, tiesiog ilgiau būna skystas, negu su bet kokiu kitu emulsikliu.
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 203 11 29, 11:40)
Aš dedu gėlių vaško į kremus su prolipidu, nedaug. Kremo konsistencijai jie neturi įtakos, bent man. Bet suteikia apsauginių savybių.
Kremai gaunasi kartais skystesni, kartais gan tiršti, manau, priklauso nuo kažkokių kitų komponentų. Bet pati mėgstu skystesnius kremus, man netrukdo takumas. O plakant irgi tų fazių ryškiai nematau, tiesiog ilgiau būna skystas, negu su bet kokiu kitu emulsikliu.

Man tos fazės ypač pasimatė vasarą , kai maišiau su mineraliniais filtrais kremą, buvo pasidaręs grynas vandenėlis su besimaišančiais milteliais, bet paskui susijungė.
Šiaip pastebėjau, kad jei pasimato fazės, geresnė konsistencija kremo paskui būna, forumuose rašo, kad tik tada susidaro lameliarijos.
Dėl aliejų - darau nuo 10 iki 20%, emulsiklio - 6%; riebesnių veidui nemaišau su prolipid, skaičiau, kad virš 25% aliejinės fazės kremai su prolipid blogai susigeria.
Dar jis nemėgsta aliejų su daug stearino, aktyvai su alkoholiu skystina;labai svarbu - aktyvus maišyt tik po inversijos, t.y. kai praeina visas tris fazes: emulsija-skystis-emulsija
4u.gif gera mintis dėl gėlių vaškų, reikės pabandyti žieminiams kremams, nes geresnė plėvelė susidarys ir kvapas malonus.
Papildyta:
QUOTE(goccia @ 2013 11 28, 17:30)
Sakykit, o yra dar tokiu, kurioms ICE sunflower nepatiko? Ar cia tik as tokia viena? rolleyes.gif Bandziau kelis kart su sausu lecitinu ir ICE sunflower. Labai nusivyliau ir kitu deriniu ir nebeeksperimentavau...
Man su juo skystoka konsistencija, bet tai ne didziausia beda. O blogiausia, tai kad po keliu min., kaip netepus jokiu kremu - tempia oda. Nors receptus emiau lygiai tokius pat kaip buvo daryta su prolipidu. O su juo tie kremukai super.

Bandžiau tik patirštinimui blogai susijungusio kremo (atsiminiau Agnės/Ramutės žinutes 4u.gif ), kremą pataisė, bet įspūdžio nepaliko. Negaliu tiksliai pasakyti, nes buvo nevienintelis emulsiklis.
Daugiau nebandžiau, nes turiu visokių kitokių įdomybių, guli, laukia eilės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 29 lapkričio 2013 - 11:36
Darant kremus su prolopidų, netgi tas pats receptas gali skirtys tirštumu, nes daug kas priklauso nuo aktyvų. Man tik maišant su hialuronų kremas perėjo 3 fazės kaip priklausė, o kitais atvejais ne, nors gražiai susijungė iškarto, o ir po maišymo beveik nepasikeitė.


Man Ice Sunflower patinka kremuose, tik vienintelį kartą nuvylė, kai dariau tonalinį jis kažkokį gleivėtumą davė
Atsakyti
Sveikos,

keletą metų nebuvau pas burnos higienistę, o šiandien nuėjau ir ji labai nustebo pamačiusi švarutėlius mano dantis be jokių akmenų ir apnašų, bet sakė, kad per daug nušveičiu dantų emalį.

Gaminuosi pastą, kurios pagrindą sudaro kalcio karbonatas, ksilitolis, molis, juos praskiedžiu hidrolatu, putoklio truputį įlašinu, eterinių aliejų. Norėjau paprašyti pasidalinti patarimais, kaip pasigaminti švelnesnę pastą, kuri sustiprintų emalį, o ne jį gadintų.

Ačiū.
Atsakyti
Aš dedu apie 25 proc. aliejaus. Gal daugoka šiam emulsikliui, dėl to fazės ryškiai neišsiskiria..
Anksčiau forume buvo kalbėta apie aliejų ir eterinių mišinį dantų priežiūrai. Tikrai būtų ne abrazyvas. Pati nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(Pimkie @ 2013 11 29, 13:20)
Sveikos,

keletą metų nebuvau pas burnos higienistę, o šiandien nuėjau ir ji labai nustebo pamačiusi švarutėlius mano dantis be jokių akmenų ir apnašų, bet sakė, kad per daug nušveičiu dantų emalį.

Gaminuosi pastą, kurios pagrindą sudaro kalcio karbonatas, ksilitolis, molis, juos praskiedžiu hidrolatu, putoklio truputį įlašinu, eterinių aliejų. Norėjau paprašyti pasidalinti patarimais, kaip pasigaminti švelnesnę pastą, kuri sustiprintų emalį, o ne jį gadintų.

Ačiū.

Darykit gelinę be abrazyvų ( mplio ir kalcio karbonato); kaip tirštiklis - karaginanas arba celioliozė
Atsakyti
O tai kaip dabar žinoti, kodėl man tas kremas buvo apačioje atsiskyrę aliejai, ir taip pati struktūra tokia ne pilnai susijungusi, nežinau ar suprantate, ką noriu pasakyti.
Atsakyti