Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

Labas rytas. Noriu paklausti, gal kuri turite receptą kremo skilinėjančioms rankoms? Jeigu labai skilinėja, yra įtrūkimai. Šiaip kažkur neperseniausiai skaičiau, bet nebeprisimenu kurioje temoje unsure.gif ir faktas, kad neužsirašiau. arba dar kartą reikės ieškoti. Žinau kad benzoino ea tam reikalui, įtrūkimams, o kas daugiau? Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 18, 10:52)
Labas rytas. Noriu paklausti, gal kuri turite receptą kremo skilinėjančioms rankoms? Jeigu labai skilinėja, yra įtrūkimai. Šiaip kažkur neperseniausiai skaičiau, bet nebeprisimenu kurioje temoje  unsure.gif ir faktas, kad neužsirašiau. arba dar kartą reikės ieškoti. Žinau kad benzoino ea tam reikalui, įtrūkimams, o kas daugiau? Ačiū!

Man nepakeičiamas lanolinas. Dar naudoju pantenolį, alantoiną, bisabololą visada, kartais - fitosterolius, kolageną, lecitiną.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 18, 10:52)
Labas rytas. Noriu paklausti, gal kuri turite receptą kremo skilinėjančioms rankoms? Jeigu labai skilinėja, yra įtrūkimai. Šiaip kažkur neperseniausiai skaičiau, bet nebeprisimenu kurioje temoje  unsure.gif ir faktas, kad neužsirašiau. arba dar kartą reikės ieškoti. Žinau kad benzoino ea tam reikalui, įtrūkimams, o kas daugiau? Ačiū!

Skilinejancioms rankoms daryciau ne su emulsiniu vasku, o su biciu vasku. Jis bus riebesnis ir apsaugine plevele nuo vasko bus. Kaip ir Neringa.jn rankoms megatu lanolina. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės 4u.gif Kalėdoms sugalvojau, kad reikia MB broliui pabandyti pagaminti kremą rankoms, o jo rankos labai suskylinėjusios, ir sakė kuo betepa, nepadeda. Dar ir aliejus reikės parinkti.
Atsakyti
Tiesa, gal kuri patarsite, kaip su tuo bičių vašku? Jeigu daryčiau kremą su juo, skaičiau, jog reikia, kad aliejų būtų ne mažiau 50proc, o kaip žinoti, kiek vaško dėti? Gal kaip emulsiniui irgi yra kažkokia "norma"?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 19, 10:32)
Tiesa, gal kuri patarsite, kaip su tuo bičių vašku? Jeigu daryčiau kremą su juo, skaičiau, jog reikia, kad aliejų būtų ne mažiau 50proc, o kaip žinoti, kiek vaško dėti? Gal kaip emulsiniui irgi yra kažkokia "norma"?

Anksčiau tau merginos buvo prirašę nuorodų ir pačių receptų su bičių vašku, pasižiūrėk 4u.gif , visus ta pati metodika.
Iš praktikos galiu pasakyti, kad skilinėjančiai rankų odai labai gerai sviestmedis ( nerafinuotas), į kremą dėti nemažą procenta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 11 19, 12:23)
Iš praktikos galiu pasakyti, kad skilinėjančiai rankų odai labai gerai sviestmedis ( nerafinuotas), į kremą dėti nemažą procenta  smile.gif

drinks_cheers.gif
Man isvis suskilinejusioms rankoms ir kulnams patinka tepalas su biciu vasku. Ten labai daug taukmedzio sviesto buna. 4u.gif Arba kartais tiesiog sviestmedziu, ar issuktu sviestmedziu jei turiu rankas patepu. Taip rankas gydyti vyrui kartais prireikia. Aisku riebu, reikia palaukti kad susigertu, bet tikrai padeda.
Kaip supratau Sarka-Li nori butent kremo, todel ir pasiuliau su biciu vasku, nes ten vandenine dalis nedidele buna mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 19 lapkričio 2013 - 11:40
sveikos raganeles 4u.gif

pritariu ir saulei/godai ir gocciai drinks_cheers.gif
taukmedis ir biciu vaskas,dar mineti neringos priedai thumbup.gif labai gerai kanapių al ,viena pazįstama tai sake, net su grinu aliejumi tepasi , jie labai gerai uzgyde žaizdeles ax.gif

as gaminu mamai, tetai ir dar porai pažįstamu biggrin.gif toki tepala (aprašius su esu)
paskutini karta tai toks skaniai kvepiantis gavosi thumbup.gif
as tik su tokiu tepalu pagydžiau raku suskilinėjimus,dabar tai jau nesitepu nes, nervina kad reikia laukti kol įsigers blush2.gif pasigaminus sau jau krema su lanolinu ,lecitinu ir visokias kitokias geriais tongue.gif
o mama ir teta tai be to tepalo jau negali gyventi nes ju kulnys laba trukineja tai sake tik mano tas tepalas jos padeda tongue.gif

Atsakyti
Ačiū visoms, kurios atsakėte 4u.gif bet aš vistiek nesuprantu, kaip apskaičiuoti bičių vaško kiekį. Turiu pora receptų užrašuose, kaip pvz: žieminio kūno kremo.
Sakykite, jeigu išsukčiau sviestmedį ar taukmedį su kokiu nors aliejumi, pvz kanapių, tai jau vandens nebereikia, taip?o kai daromas sviesto ir aliejaus mišinys, tai lanolino ir kitų pagerinimų galima dėti ar ne?
Ir ar gerai suprantu - jeigu gaminti noriu kremą, tai rankoms geriausia yra su bičių vašku, arba sviestų ir aliejų mišinį.... taip? Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 19, 14:17)
Ačiū visoms, kurios atsakėte  4u.gif  bet aš vistiek nesuprantu, kaip apskaičiuoti bičių vaško kiekį. Turiu pora receptų užrašuose, kaip pvz: žieminio kūno kremo.
Sakykite, jeigu išsukčiau sviestmedį ar taukmedį su kokiu nors aliejumi, pvz kanapių, tai jau vandens nebereikia, taip?o kai daromas sviesto ir aliejaus mišinys, tai lanolino ir kitų pagerinimų galima dėti ar ne?
Ir ar gerai suprantu - jeigu gaminti noriu kremą, tai rankoms geriausia yra su bičių vašku, arba sviestų ir aliejų mišinį.... taip? Dėkoju  4u.gif

gerai skilinėjančiai rankų odai kremai su bičių vašku, su vaškas Nr.2 ( iš AZ), tik jį geriau naudoti su lecitinu ( po 3% abiejų), tinka visi emulsikliai atvirkštinėms emulsijoms (vanduo aliejuje), tik jie pakankamai kaprizingi, gali atsiskirti ir ten aliejinė dalis ne mažiau 60%.
Į aliejų-sviestų mišinį įterpti galėsi lanoliną, miltelius, kurie tirpūs aliejuose (prieš jungiant atskirai ištirpinti), o D-pantenol ar kiti priedai su vandeniu ar alkoholiu gali susijungti, bet čia jau reikia būti atidirbus išsukto sviestmedžio technologiją, o tu kiek atsimenu nenorėjai bandyti biggrin.gif

Paskaitinėk daugiau AZ, ten tikrai yra tokių kremų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 19 lapkričio 2013 - 13:47
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 11 19, 14:45)
gerai skilinėjančiai rankų odai kremai su bičių vašku, su vaškas Nr.2 ( iš AZ), tik jį geriau naudoti su lecitinu ( po 3% abiejų),  tinka visi emulsikliai atvirkštinėms emulsijoms (vanduo aliejuje), tik jie pakankamai kaprizingi, gali atsiskirti ir ten aliejinė dalis ne mažiau 60%.
Į aliejų-sviestų mišinį įterpti galėsi lanoliną, miltelius, kurie tirpūs aliejuose (prieš jungiant atskirai ištirpinti), o D-pantenol ar kiti priedai su vandeniu ar alkoholiu gali susijungti, bet čia jau reikia būti atidirbus išsukto sviestmedžio technologiją,* o tu kiek atsimenu nenorėjai bandyti biggrin.gif

Paskaitinėk daugiau AZ, ten tikrai yra tokių kremų  4u.gif

Saule/Guoda, didelis ačiū už paaiškinimą, tik pirmąją pasktraipą baisiai sudėtinga mano protui suprasti doh.gif verysad.gif žodžiu kad ir bičių vašką jeigu naudočiau kreme, galiu skaičiuoti jo kaip 3proc, taip?

* blush2.gif blush2.gif blush2.gif

O gerai aš prisimenu - konkrečiai sviesto ir aliejaus proporcijų gali ir nebūti , dedu viską iš akies ir suku tiesiog, taip?

Ačiū už pagalbą, kantrybę, ir atsiprašau, kad esu tokia įkyri 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 19, 15:56)
Saule/Guoda, didelis ačiū už paaiškinimą, tik pirmąją pasktraipą baisiai sudėtinga mano protui suprasti  doh.gif   verysad.gif žodžiu kad ir bičių vašką jeigu naudočiau kreme, galiu skaičiuoti jo kaip 3proc, taip?

blush2.gif   blush2.gif   blush2.gif

O gerai aš prisimenu - konkrečiai sviesto ir aliejaus proporcijų gali ir nebūti , dedu viską iš akies ir suku tiesiog, taip?

Ačiū už pagalbą, kantrybę, ir atsiprašau, kad esu tokia įkyri  4u.gif  blush2.gif

Tikrai ne blink.gif
1.Skaityk dar kartą apie technologijas - pirmiausia išsuki sviestą iki skystumo, tada įterpi aliejus po truputį, kol jungsis. jei vien iš aliejų darai - tada proprcijos nesvarbu.
2 Vaškas Nr.2 + lecitinas - po 3% kiekvieno,
3. dėl bičių vaško - nuo 6% ir daugiau;
Kartojuosi - skaityk AZ, ten pilną receptų su bičių vašku, pav.
Rose Hydrosol: 26 g
HV Sweet Almond: 17 g
Beeswax: 7 g

Ir mūsų forume ankstesnėse temose yra receptų pridėta , tik susirask ir naudokis 4u.gif

Kai skaitau tavo žinutes, atrodo, kad kiekvieną kartą pradedi klausinėti nuo nulio, gal kur užsirašinėk g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 19 lapkričio 2013 - 15:40