Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(redazuka @ 2013 11 11, 22:18)
Apšvieskit kas tas HAG?

HAG yra hidro-alcohol-glycerin ištrauka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2013 11 11, 17:32)
Kadangi prolipid mano odai labai patinka ir tinka, tai gaminu dažnai. Man pastaruoju metu visada gaunasi kremas, nesiskiria fazės (laikau kambario temperatūroje). Kas keisčiausia, kad man nereikia to ilgo maišymo, nes kremas greitai ima tirštėti. Taip, pradžioje su plaktuvėliu smarkiai plaku, tada maišau šaukšteliu. Iškart matosi, kai kremui vėstant gaunasi stabili, tolygi kreminė tekstūra, pats kremas sutirštėja. Tačiau aš į kremus su prolipid nededu daug įmantrių priedų, nes bijau, kad struktūra taps nestabili. Dedu kokią nors HAG, inetnsyvų drėkinimo kompleksą, gelinį hialiuroną, vit. B5, E, skystus keramidus. Net ir toks neįmantrus kremas mano odai tikra atgaiva.
Pastaruoju metu naudoju derinį prolipid + cinko oksidas (mano mišriai odai labai patinka šis derinys). Dar labai patiko probleminei odai naudojamas mimozų žievės HAG ir aliejinė jos ištrauka.
Manau, kad stabiliai tekstūrai įtakos turi ir aliejų procentas, nes dabar gamindama su 15 proc. aliejų ir 5 proc. prolipid'o neturiu jokių problemų, sunkiau jungėsi su 17 proc. aliejų, tada teko ilgai maišyti.  g.gif


Man taip pat labai patinka kremai su prolipid141. Juo tepantis visai nesijaučia emulsiklis, kremas tiesiog ištirpsta ant odos ir palieka tokį drėgnumą, net nežinau, kaip pasakyt, bet jausmas thumbup.gif
Sutinku su zuvyte26 100 %, kad stabiliai teksturai su prolipid'u turi aliejų procentas. Pas mane jis 18%, bet viskas susijungia kuo puikiausiai. Iš priedų būtinai dedu Hr (ir smulkią ir stambią), ją brinkinu HAG, alavijo milteliai , keramidai. Kitus priedus kaitalioju. Tekstūra gaunasi gera, laikau kambario vonioje.
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2013 11 13, 21:18)
Man taip pat labai patinka kremai su prolipid141. Juo tepantis visai nesijaučia emulsiklis, kremas tiesiog ištirpsta ant odos ir palieka tokį drėgnumą, net nežinau, kaip pasakyt, bet jausmas  thumbup.gif
Sutinku su zuvyte26 100 %, kad stabiliai teksturai su prolipid'u turi aliejų procentas. Pas mane jis 18%, bet viskas susijungia kuo puikiausiai. Iš priedų būtinai dedu Hr (ir smulkią ir stambią), ją brinkinu HAG, alavijo milteliai , keramidai. Kitus priedus kaitalioju. Tekstūra gaunasi gera, laikau kambario vonioje.

Labai smalsu sužinoti, ką turite omenyje, jeigu galima plačiau? Kiek dedate tuomet prolipid? o kur to HAG yra pirkti?
Atsakyti
Puslapio virsuje atsakymas kas tas HAG. Yra ivairiausiu istrauku. Galite pasidaryti pati arba pirkti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 11 15, 17:43)
Puslapio virsuje atsakymas kas tas HAG. Yra ivairiausiu istrauku. Galite pasidaryti pati arba pirkti.  4u.gif

4u.gif Aš tiesiog klausiau, ne kas jis yra, nes skaičiau kas tai yra, o kur jo yra pirkti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Jeigu zinot kas tai yra tai darot pati arba einat i bet kurios parduotuves aktyvu skyriu. Renkates kokios norit istraukos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 11 15, 18:28)
Jeigu zinot kas tai yra tai darot pati  arba einat i bet kurios parduotuves aktyvu skyriu. Renkates kokios norit istraukos 4u.gif

supratau. pasiskaitysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 15, 18:19)
Labai smalsu sužinoti, ką turite omenyje, jeigu galima plačiau? Kiek dedate tuomet prolipid? o kur to HAG yra pirkti?


Prolipid dedu 5%, o HAG naudoju savo gamybos (mylimiausios kaštonų, liepų žiedų, levandų).

Galima naudoti ir glicerinines ištraukas. Nežinau, kur jūs perkate prekes kosmetikos gamybai, gan didelis glicerininių ištraukų pasirinkimas yra ir AZ
http://www.aroma-zon...es.asp#cerisier
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2013 11 15, 22:39)
Prolipid dedu 5%, o HAG naudoju savo gamybos (mylimiausios kaštonų, liepų žiedų, levandų).

Galima naudoti ir glicerinines ištraukas. Nežinau, kur jūs perkate prekes kosmetikos gamybai,  gan didelis glicerininių ištraukų pasirinkimas yra  ir AZ
http://www.aroma-zon...es.asp#cerisier

Ačiū už informaciją. Dar su ištraukom nėra tekę gaminti 4u.gif o pirkau paskutinį kartą iš AZ taip pat. Visgi nusprendžiau, kad kažkas ne taip. Bet nežinau, ar prolipid čia kaltas. Tie oro burbuliukai susidaro ir permaišius kremą. Bet apksritai, man mano paskutinysis kremas nepatiko dar ir iš kvapo (aš ea kolkas neprisipirkus, tad vos vieną kitą teturiu, nededu kolkas jų į savo kremus). Nusprendžiau, kad man galėjo nepatikti spanguolių miltelių kvapas. Ir kremas toks vėl "su skylutėm", aliejaus kažkiek ant viršaus vakar užmačiau, na toks ne koks g.gif kažkada seniau kai dariau du skirtingus kremus anytai ir tetai tai jie puikiausi, vakar žiūrėjau. O mano man nepatinka. Tuos kremus dariau su Olivem, ir ne su hialiurono r., o su kofermentu Q10, gal HR kažkaip netinka, ar man su ja nesigauna, net nežinau. Reikės tą susitepti kojoms kokioms, o naują pasigaminti veidui.
Tiesa, aš dar su klausimu. Radau užsirašiusi tokį kremą RANKOMS, (nes labai reikia rankų kremo recepto o nieko neatsirenku su savo turimais produktais, vis ko trūksta ar panašiai, jaučiu teks perkurti), taigi:
Sezamų al.
Kanapių al.
Sviestmedis
Kakavos sv.
Šilkas
Glicerinas
Vit e
Cosgard
kavos ea
benzoino ea

Neturiu nei šilko, nei paminėtų EA, o ir glicerino neturiu, tik pantenolio. Gal galėčiau gaminti ir be jų? Kaip manote?
O kojoms, irgi ieškau ko nors paprasto bet ne prasto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 17, 17:41)
Ačiū už informaciją. Dar su ištraukom nėra tekę gaminti  4u.gif  o pirkau paskutinį kartą iš AZ taip pat. Visgi nusprendžiau, kad kažkas ne taip. Bet nežinau, ar prolipid čia kaltas. Tie oro burbuliukai susidaro ir permaišius kremą. Bet apksritai, man mano paskutinysis kremas nepatiko dar ir iš kvapo (aš ea kolkas neprisipirkus, tad vos vieną kitą teturiu, nededu kolkas jų į savo kremus). Nusprendžiau, kad man galėjo nepatikti spanguolių miltelių kvapas. Ir kremas toks vėl "su skylutėm", aliejaus kažkiek ant viršaus vakar užmačiau, na toks ne koks  g.gif  kažkada seniau kai dariau du skirtingus kremus anytai ir tetai tai jie puikiausi, vakar žiūrėjau. O mano man nepatinka. Tuos kremus dariau su Olivem, ir ne su hialiurono r., o su kofermentu Q10, gal HR kažkaip netinka, ar man su ja nesigauna, net nežinau. Reikės tą susitepti kojoms kokioms, o naują pasigaminti veidui.
Tiesa, aš dar su klausimu. Radau užsirašiusi tokį kremą RANKOMS, (nes labai reikia rankų kremo recepto o nieko neatsirenku su savo turimais produktais, vis ko trūksta ar panašiai, jaučiu teks perkurti), taigi:
Sezamų al.
Kanapių al.
Sviestmedis
Kakavos sv.
Šilkas
Glicerinas
Vit e
Cosgard
kavos ea
benzoino ea

Neturiu nei šilko, nei paminėtų EA, o ir glicerino neturiu, tik pantenolio. Gal galėčiau gaminti ir be jų? Kaip manote?
O kojoms, irgi ieškau ko nors paprasto bet ne prasto  biggrin.gif


Žinoma, kad galima daryti ir be šilko ir be glicerino ir be EA. Pantenolis tikrai tiks. O kokį em.vašką žadate naudoti? Čia galima ir su bičiu vašku gaminti, tokį riebesnį kremą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2013 11 17, 20:11)
Žinoma, kad galima daryti ir be šilko ir be glicerino ir be EA. Pantenolis tikrai tiks. O kokį em.vašką žadate naudoti? Čia galima ir su bičiu vašku gaminti, tokį riebesnį kremą smile.gif

Čia būtų su olivem, galbut. turiu ir kitokio kažkokio paprasto vaško, vasko Nr 2 is AZ, prolipid.
Atsakyti
Gal ir ne į tema, bet tokio cūdo dar nebuvau mačius. Kažkaip abejoju, kad tokie paviršiniai matavimai ką nors pasako.

http://www.medisa.lt...lizatorius.html
Atsakyti