Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(zydrem @ 2013 11 10, 14:35)
tai taip apie patalpas tai cia galvojau kad jau suprantamas dalykas  g.gif  kad netinka namuose virtuvei  biggrin.gif  bet ir jei jau turi tas patalpas visus leidimus ir pan ,taigi negali taip sau susigalvojus ideti kažkokiu aktyvu  g.gif ta norėjau parašyti  ax.gif

Jo, aš irgi tą turiu mintyje, kad manau jog negalima būtų dėti ko panorėjus, o tik pagal patikrintus receptus gaminti.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Gal kuri galėtų pasakyti, ar nuo spanguolių al. arba nuo spanguolių miltelių gali traukti odą užsitepus kremą? Dariau kremą su prolipid, plakant su mikseriuku gaudavosi ir tokios putos, o dabar kremas toks purus, palietus su pirštu ir pasitepus, tokios skylutės yra, (jetus, kaip nemoku aiškint doh.gif ), gal tai oras? gal ką blogai dariau?Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 11, 12:36)
Labas  4u.gif

Gal kuri galėtų pasakyti, ar nuo spanguolių al. arba nuo spanguolių miltelių gali traukti odą užsitepus kremą?  Dariau kremą su prolipid, plakant su mikseriuku gaudavosi ir tokios putos, o dabar kremas toks purus, palietus su pirštu ir pasitepus, tokios skylutės yra, (jetus, kaip nemoku aiškint  doh.gif ), gal tai oras? gal ką blogai dariau?Ačiū  4u.gif

Manau, kad tai oro burbuliukai. As stengiuos krema palaikyti per nakti tame indelyje, kuriame gaminau ir permaisyti. Pabandykit ismaisyti. Esu pastebejus, kad bet ka ir prausiklius, ir sampunus, ir kremus geriausia palaikyti per nakti ir permaisyti.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 11 11, 13:24)
Manau, kad tai oro burbuliukai. As stengiuos krema palaikyti per nakti tame indelyje, kuriame gaminau ir permaisyti. Pabandykit ismaisyti. Esu pastebejus, kad bet ka ir prausiklius, ir sampunus, ir kremus geriausia palaikyti per nakti ir permaisyti.

Supratau. reikės pabandyti, ačiū 4u.gif

O kaip dėl to odos traukimo, gal žinot?
Atsakyti
Sarka -Li o jus skaitet kaip su prolipidu reikia gaminti? g.gif Ten plakti reikia labai trumpai, po to ilgas ilgas maisymas sauksteliu. Tai taip darant man jokios putos nesigauna schmoll.gif ir oro burbulu nebuna. Jei keli buna, tai padauzius inda i stala isplauki i pavirsiu jie.
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 11 11, 15:41)
Sarka -Li o jus skaitet kaip su prolipidu reikia gaminti?  g.gif Ten plakti reikia labai trumpai, po to ilgas ilgas maisymas sauksteliu. Tai taip darant man jokios putos nesigauna  schmoll.gif ir oro burbulu nebuna. Jei keli buna, tai padauzius inda i stala isplauki i pavirsiu jie.

Na taip, taip ir dariau. Kad ilgas mai6ymas su juo pastebėjau, nes kremo konsistencija ilgai būna skysta. O vat kremo indelio nepadaužiau.
Atsakyti
O kaip jums gaunas kremas su prolipid? Jei dedu nemazai hialurono rugsties, tai gaunas visai tirstas kremas, o jei dedu nedaug, gaunas toks poskystis, daugiau pienelis. Arba is viso, turiu deti simulgel pabaigoj, kad gautus normalus tistas kremas. Rusu forume radau recepta su geliu vasku. Gal, sakau, pabandyti deti?
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 11 11, 15:03)
O kaip jums gaunas kremas su prolipid? Jei dedu nemazai hialurono rugsties, tai gaunas visai tirstas kremas, o jei dedu nedaug, gaunas toks poskystis, daugiau pienelis. Arba is viso, turiu deti simulgel pabaigoj, kad gautus normalus tistas kremas. Rusu forume radau recepta su geliu vasku. Gal, sakau, pabandyti deti?

Kadangi prolipid mano odai labai patinka ir tinka, tai gaminu dažnai. Man pastaruoju metu visada gaunasi kremas, nesiskiria fazės (laikau kambario temperatūroje). Kas keisčiausia, kad man nereikia to ilgo maišymo, nes kremas greitai ima tirštėti. Taip, pradžioje su plaktuvėliu smarkiai plaku, tada maišau šaukšteliu. Iškart matosi, kai kremui vėstant gaunasi stabili, tolygi kreminė tekstūra, pats kremas sutirštėja. Tačiau aš į kremus su prolipid nededu daug įmantrių priedų, nes bijau, kad struktūra taps nestabili. Dedu kokią nors HAG, inetnsyvų drėkinimo kompleksą, gelinį hialiuroną, vit. B5, E, skystus keramidus. Net ir toks neįmantrus kremas mano odai tikra atgaiva.
Pastaruoju metu naudoju derinį prolipid + cinko oksidas (mano mišriai odai labai patinka šis derinys). Dar labai patiko probleminei odai naudojamas mimozų žievės HAG ir aliejinė jos ištrauka.
Manau, kad stabiliai tekstūrai įtakos turi ir aliejų procentas, nes dabar gamindama su 15 proc. aliejų ir 5 proc. prolipid'o neturiu jokių problemų, sunkiau jungėsi su 17 proc. aliejų, tada teko ilgai maišyti. g.gif
Atsakyti
Taip visos giriat ta prolipid, gal kuri galetumet parduot nors truputi pabandymui ax.gif seku pirkimu tema, bet niekas is Rusijos uzsakymu nedaro sad.gif
Atsakyti
Apšvieskit kas tas HAG?
Atsakyti
Labas rytas. Oho, kaip įdomu. Atėjo nušvietimas - aš gi 3% prolipid dėjau, o aliejų buvo 22%. Ir dar: g4da prisipažinti, bet ankščiau nežinojau kas yra ta mišri oda, o dabar suprantu: kai ant odos yra ir sausų, ir riebių vietų. Man dabar neaišku, kokia visgi oda mano. Visada atrodė, kad normali/sausa. Bet galvoju: braukiant pirštais per kaktą, jaučiasi sausumas. Vienoje žandų vietoje (arčiau nosies), oda riebesnė, na ji ne per riebi, bet tikrai ne sausa, o vat kitoje vietoje link ausu ir žemiau - jaučiasi vėl sausumas. Nosis gal riebesnė(normalesnė), o smakras sausas. Žodžiu, nebesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 11 11, 20:18)
Apšvieskit kas tas HAG?

cia bus spirito glicerino istrauka g.gif
Atsakyti