Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

Na atlėkiau ir aš pasipasakoti bigsmile.gif blush2.gif
Dariausi kremą, su spanguolių al., avokado, abrikosų. Dar dėjau spanguolių miltelių. Bet turbūt jie tokie sutraukiantys poras, kad man pasitepus taip toks sutraukimas pasijautė. Paskui nieko, po keliu sekundžių ar minutėlės. Na tikiuosi viskas bus gerai, ir susinaudos. Ir dar aliejinę plytelę pasidariau thumbup.gif

Dar turiu klausimą. Gaminausi kažkada seniau, spalio pradžioje Štai tokį veido prausiklį, ir žinoma, daviau vyrui pabandyti. biggrin.gif Na ir kažkaip ateinu į vonią tuo momentu, o jis - su pirštu prieš tepantis išsuka tą šveitiklį blink.gif lotuliukas.gif o paskui man smirdėti pradėjo, tai jau turbūt nebuvo galima taip daryti, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 09, 22:02)


Dar turiu klausimą. Gaminausi kažkada seniau, spalio pradžioje Štai tokį veido prausiklį, ir žinoma, daviau vyrui pabandyti.  biggrin.gif Na ir kažkaip ateinu į vonią tuo momentu, o jis - su pirštu prieš tepantis išsuka tą šveitiklį  blink.gif  lotuliukas.gif  o paskui man smirdėti pradėjo, tai jau turbūt nebuvo galima taip daryti, ar ne?

jei priemones sudėtos i indelius be dozatorių tai jas geriau kabinti svariu sauksteliu/mentele ,o čia dar ir visa pirštą įkišo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 11 09, 23:16)
jei priemones sudėtos i indelius be dozatorių tai jas geriau kabinti svariu sauksteliu/mentele ,o čia dar ir visa pirštą įkišo  biggrin.gif

Neturiu menteles kolkas blush2.gif
Taigi va, visąąąąą pirštąąą doh.gif lotuliukas.gif

Bėje, jau buvo gal kada ir kalbėta bet... ką jūs manote apie Uoga Uoga produkciją? Pvz, jie turi https://www.uogauoga...p;category_id=4 ir jis toks paprastas, su vien tik aliejais ir vitaminu E. g.gif
Atsakyti
Cia ne kremas. Tai alieju ir sviestu misinys. Be vandenines dalies kremo nera. 4u.gif

Jei gaminys pradejo smirdeti, tai tikrai jo nebenaudokit. Tokiu atveju gedimo procesas jau gerokai pazenges.
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 11 09, 23:43)
Cia ne kremas. Tai alieju ir sviestu misinys. Be vandenines dalies kremo nera.  4u.gif

Jei gaminys pradejo smirdeti, tai tikrai jo nebenaudokit. Tokiu atveju gedimo procesas jau gerokai pazenges.

Ne ne, tikrai Nebenaudojau tada, išmestas senai ax.gif

Aaaa,, na va, net nedaskaičiau, tikrai, aliejų ir sviestų mišinys... supratau. Bet pasižiūrėjau į kelis jų veido kremus, tai jie nei kokio pantenolio, nei hialiurono nei kažko tokio mandresnio nededa. Tai gal galit man paaiškinti, ar kremai, į kuriuos kažką tokio įdedat jau skaitosi nebe naturalūs? Na nesuprantu, kodėl uogos mandresnių nedaro g.gif
Atsakyti
Senose temose yra apie tai sneketa- rasit 4u.gif
Trumpai - viisu pirma, tai priedai iskelia savikaina. O kita, tai aliejus, vanduo, emulsiklis, be jokiu ipatingu priedu, tikrai bus stabilus kremas.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 09, 22:48)

Aaaa,, na va, net nedaskaičiau, tikrai, aliejų ir sviestų mišinys... supratau. Bet pasižiūrėjau į kelis jų veido kremus, tai jie nei kokio pantenolio, nei hialiurono nei kažko tokio mandresnio nededa. Tai gal galit man paaiškinti, ar kremai, į kuriuos kažką tokio įdedat jau skaitosi nebe naturalūs? Na nesuprantu, kodėl uogos mandresnių nedaro  g.gif

taigi ne tik uogos gamina kremus ,dabar pilna visokiu gamintoju biggrin.gif https://www.google.l...n...93&ie=UTF-8

reikia tik laiko paieškoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 11 10, 08:57)
Senose temose yra apie tai sneketa- rasit 4u.gif
Trumpai - viisu pirma, tai priedai iskelia savikaina. O kita, tai  aliejus, vanduo, emulsiklis, be jokiu ipatingu priedu, tikrai bus stabilus kremas.

Gal ir buvau aptikusi, bet neužfiksavau. Kartais neužtenka vieną kartą perskaityti.
O vienas priedas kokią suvikainą turi? Kažkada bandžiau skaičiuoti kiek mano kremas kainavo biggrin.gif

QUOTE(zydrem @ 2013 11 10, 10:42)
taigi ne tik uogos gamina kremus ,dabar pilna visokiu gamintoju  biggrin.gif https://www.google.l...n...93&ie=UTF-8

reikia tik laiko paieškoms  biggrin.gif

Na suprantu, ne tik jos, bet aš va kažkaip apie jas užklausiau. Ačiū, Žydre, pasižvalgysiu, smalsu ką gamina kiti bigsmile.gif
Atsakyti
kaip as suprantu tai legaliai prekiaujant reikia kad tas kremo receptas butu patikrintas ,ir gautas leidimas ji gaminti g.gif ir tai tikriausia kainuoja visa tai g.gif jei klystu pataisykit blush2.gif
ne taip kaip mes, sugalvojom kokio naujai atsiradusio priedo AZ nusipirkti ir dedam ,bandom biggrin.gif
bet kaip sako Kvapu namai aliejus ir hidrolatas yra natūraliausia ,kam tinka tas taip naudoja ,kam netinka krema gaminas /perka
Atsakyti
Na man aliejus ir hidrolatas nepatiko. Oda net issausejus buvo. Pries pora metu bandziau naudoti. Net ir dabar, aliejum pasitepus veida, jauciasi tempimas. Turiu tepti ant virsaus krema.
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 11 10, 11:18)
kaip as suprantu tai legaliai prekiaujant reikia kad tas kremo receptas butu patikrintas ,ir gautas leidimas ji gaminti  g.gif  ir tai tikriausia kainuoja visa tai  g.gif jei klystu pataisykit  blush2.gif
ne taip kaip mes, sugalvojom kokio naujai atsiradusio priedo AZ nusipirkti ir dedam ,bandom  biggrin.gif 
bet kaip sako Kvapu namai aliejus ir hidrolatas yra natūraliausia  ,kam tinka tas taip naudoja ,kam netinka krema gaminas /perka

Recepto neužtenka biggrin.gif blink.gif
Pirmiausia reikia turėti patalpas pritaikytas, tik komercinės paskirties ( gyvenamąjama name negalima kažkodėl), spec. įrangą ur dar daug visko ,tik tafa sveikatos centras išduoda leidimą, o tada jau receptai.
Man atrodo, kad jei perki komponentus pav., iš AZ, tai reikia pateikti jų sertifikatą, sudėtingiuaisa - pradžia smile.gif

Agnė/Ramutė savo vargus aprašė, čia tie patys reikalavimai kosmetikos, kvepalų ir muilo gamubai
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 11 10, 13:32)
Recepto neužtenka  biggrin.gif  blink.gif
Pirmiausia reikia turėti patalpas pritaikytas, tik komercinės paskirties ( gyvenamąjama name negalima kažkodėl), spec. įrangą ur dar daug visko ,tik tafa sveikatos centras išduoda leidimą, o tada jau receptai.
Man atrodo, kad jei perki komponentus pav., iš AZ, tai reikia  pateikti jų sertifikatą, sudėtingiuaisa - pradžia  smile.gif

Agnė/Ramutė savo vargus aprašė, čia tie patys reikalavimai kosmetikos, kvepalų ir muilo gamubai

tai taip apie patalpas tai cia galvojau kad jau suprantamas dalykas g.gif kad netinka namuose virtuvei biggrin.gif bet ir jei jau turi tas patalpas visus leidimus ir pan ,taigi negali taip sau susigalvojus ideti kažkokiu aktyvu g.gif ta norėjau parašyti ax.gif
Atsakyti