Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 11 08, 11:56)
Pažiūrėjau Aroma natural lyg ir nėra sviestmedžio aliejaus, ten prie sviesto parašyta "sviestmedžio aliejus", jei būtų aliejus - rašytų " sviestmedžio oleinas".
Dar pažiūrėk lotynišką pavadinimą - ar tikrai ten  butyrospermum parkii, nes nilotica sviestmedis (Butyrospermum parkii Sp Nilotica arba Vitellaria Paradoxa Sp Nilotica) daug minkštesnis

Pakartoju  dar dėl tų veido valymo plytelių:
Dėl tavo pasirinkto recepto galima daug diskutuoti  - ne visiems jis tiks: ten yra jojobos aliejus, kuris sudaro plėvelę, kakavos sviestas irgi pan. veikimo, tokiu atveju (man atrodo  g.gif ) ir sviestmedžio sviestas tiktų, tik reikia suskaičiuoti, kiek bendrai gramų sviestų ir kiek aliejų recepte ir to skaičiaus nekeisti, nes nesukietės.
Kiek žinau kūno plyteles darant naudoja ne mažiau 50% kakavos sviesto ( čia kad vonioj rankose  neištirptų), bet  mano " bandomieji triušiai" visi buvo pasidengę riebalais nuo tokių plytelių ir daugiau aš jų nedariau  biggrin.gif

Viską supratau, pasidomėsiu 4u.gif
Atsakyti
as ne karta dariau panasias plyteles, ir dejau ir sviestmedi ir kakavos sviesta, ir dar kazka... gerai gavosi, kietos gan buvo. man patiko nes nebuvo to riebalo, esu ir kunui ir veidui dariusi smile.gif
kas del recepto to losjono po skutimosi, paziurekit ksantanas tirstiklis ne emulsiklis, kiek jo reikes matysit pagal tirstuma. noresit tirsciau, dadesit, aliejus lasinciau po nedaug jau geliui sutirstejus ir matysit kada jums gana, jei per daug alieju bus plaukios labai smarkiai sau atskirai. manau recepto esme padrekinti veida po skutimosi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 11 08, 14:04)
as ne karta dariau panasias plyteles, ir dejau ir sviestmedi ir kakavos sviesta, ir dar kazka... gerai gavosi, kietos gan buvo. man patiko nes nebuvo to riebalo, esu ir kunui ir veidui dariusi  smile.gif
kas del recepto to losjono po skutimosi, paziurekit ksantanas tirstiklis ne emulsiklis, kiek jo reikes matysit pagal tirstuma. noresit tirsciau, dadesit, aliejus lasinciau po nedaug jau geliui sutirstejus ir matysit kada jums gana, jei per daug alieju bus plaukios labai smarkiai sau atskirai. manau recepto esme padrekinti veida po skutimosi. ax.gif

Ačiū 4u.gif

Dar turiu klausimą: jeigu pvz reikia 30g kremo, tai ir jeigu aš pagal tas proporcijas darau, man jo lieka mažiau, nes pasilieka likučiai ant indelio kuriame makaluoju sienelių. Kaip darote jūs? Jeigu reikia tarkim 30g kremo, maišot 40g ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 08, 15:30)
Ačiū  4u.gif

Dar turiu klausimą: jeigu pvz reikia 30g kremo, tai ir jeigu aš pagal tas proporcijas darau, man jo lieka mažiau, nes pasilieka likučiai ant indelio kuriame makaluoju sienelių. Kaip darote jūs? Jeigu reikia tarkim 30g kremo, maišot 40g ar kaip?

Indeliai, bent mano, ml matuojami, gaminant 30g kremo būna daugiau negu 30ml net nuskaitant likučius (nes aliejų 1 g tūris daugiau negu 1 ml) biggrin.gif
O tau labai svarbu, kad būtų iki kraštų indelis?

Šiaip tai aš gaminu dideliais kiekiais - rankų kremo - 200g, kūno kremo 400g, veido - dažniausiai 60g , viskas dalinama 3-4 žmonėms smile.gif , tai man nesvarbi tiksli išeiga.
O tau mažiau gali gautis ir kitaip jungtis, nes vandeninė dalis kaitinant nugaruoja, ją reikia arba uždengti arba pasverti su kelias gramais atsargos. Aš visada dengiu tokais stikliniais dangteliais kaitindama
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 11 08, 15:39)
Indeliai, bent mano, ml matuojami, gaminant  30g kremo būna daugiau negu 30ml net nuskaitant likučius (nes aliejų 1 g tūris daugiau negu 1 ml)  biggrin.gif
O tau labai svarbu, kad būtų iki kraštų indelis?

Šiaip tai aš gaminu dideliais kiekiais - rankų kremo - 200g, kūno kremo 400g, veido - dažniausiai 60g , viskas dalinama 3-4 žmonėms  smile.gif , tai man nesvarbi tiksli išeiga.
O tau mažiau gali gautis ir kitaip jungtis, nes vandeninė dalis kaitinant nugaruoja, ją reikia arba uždengti arba pasverti su kelias gramais atsargos. Aš visada dengiu tokais stikliniais dangteliais kaitindama

Ačiū, tu kaip visuomet atsakai greitai 4u.gif thumbup.gif

Na aš tik klausiu todėl, kad pvz tetai dariau kremą, nežinau kiek ten gramų tame induke (neparašyta), na lyg ir 50. g.gif tai man jo puse ar čiut daugiau gavosi. Kažkaip vieną kartą dariau 40g proporcijos, kad galvoju, gautųsi 30g paskui, o ne mažiau.
O iš kur tu pirkai matuojamus indelius?
Ir jeigu ne paslaptis kremui kur indelius perkat, iš AZ?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 08, 15:52)
Ačiū, tu kaip visuomet atsakai greitai  4u.gif  thumbup.gif

Na aš tik klausiu todėl, kad pvz tetai dariau kremą, nežinau kiek ten gramų tame induke (neparašyta), na lyg ir 50.  g.gif  tai man jo puse ar čiut daugiau gavosi. Kažkaip vieną kartą dariau 40g proporcijos, kad galvoju, gautųsi 30g paskui, o ne mažiau.
O iš kur tu pirkai matuojamus indelius?
Ir jeigu ne paslaptis kremui kur indelius perkat, iš AZ?

Ant indelio dugno parašyta biggrin.gif
tik ml, gramais tai tikrai nebus ax.gif biggrin.gif
Pirkau Suvoj, kartais siunčiuosi iš AZ ( nedaug), anksčiau gražių buvo Aroma natural, dabar nežinau.
Paprastai naudoju tokius tamsaus stiklo, jie būna 30ml ir 60 ml, gal dar 100ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 08 lapkričio 2013 - 15:30
http://www.suva.lt/e...p;path=81_43_82
http://www.suva.lt/e...p...&path=80_42
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 11 08, 16:17)
Ant indelio dugno parašyta biggrin.gif
tik ml, gramais tai tikrai nebus  ax.gif  biggrin.gif
Pirkau Suvoj, kartais siunčiuosi iš AZ ( nedaug), anksčiau gražių buvo Aroma natural, dabar nežinau.
Paprastai naudoju tokius tamsaus stiklo, jie būna 30ml ir 60 ml, gal dar 100ml

Nu tikrai ant mano tų kelių neparašyta, nu bet eisiu dar pasižiūrėt biggrin.gif 4u.gif

Zydrem, ačiū, žinau suva is ankstesnių temų, bet ten gi įdomiai pas juos, tai užsakymo papildomas mokestis, tai atpakuojant pakuotes - indeliai brangesni g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 11 08, 15:39)
Indeliai, bent mano, ml matuojami, gaminant  30g kremo būna daugiau negu 30ml net nuskaitant likučius (nes aliejų 1 g tūris daugiau negu 1 ml)  biggrin.gif
O tau labai svarbu, kad būtų iki kraštų indelis?

Šiaip tai aš gaminu dideliais kiekiais - rankų kremo - 200g, kūno kremo 400g, veido - dažniausiai 60g , viskas dalinama 3-4 žmonėms  smile.gif , tai man nesvarbi tiksli išeiga.
O tau mažiau gali gautis ir kitaip jungtis, nes vandeninė dalis kaitinant nugaruoja, ją reikia arba uždengti arba pasverti su kelias gramais atsargos. Aš visada dengiu tokais stikliniais dangteliais kaitindama

O su kuo plakat didelius kiekius kremo? Turiu plakikli is AZ, bet jis tik gal 50 g kremo paplaka. Nusipirkau blenderi, bandziau ranku krema plakti, tai nesupratau, ar del to, kad per stipriai plaka, ar siaip kas negerai buvo, bet man nesusijunge.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 08, 16:09)


Zydrem, ačiū, žinau suva is ankstesnių temų, bet ten gi įdomiai pas juos, tai užsakymo papildomas mokestis, tai atpakuojant pakuotes - indeliai brangesni  g.gif

aha ten geriausias vilnietėms ax.gif uzsakyma padarai internetu ir atsiimti pas juos vietoj
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 11 08, 17:46)
O su kuo plakat didelius kiekius kremo? Turiu plakikli is AZ, bet jis tik gal 50 g kremo paplaka. Nusipirkau blenderi, bandziau ranku krema plakti, tai nesupratau, ar del to, kad per stipriai plaka, ar siaip kas negerai buvo, bet man nesusijunge.

Didesnius kiekius ( rankų, kūno kremų ) plaku su blenderiu, specialiai turiu tokį nelabai galingą, paskui maišau su didele mentele;
dar nepasitaikė, kad nesusijungtų, AZ tas mažiukas tokių kiekių nepaveža biggrin.gif
Mano tie kremai nėra labai sudėtingi, aktyvų nedaug, o veidui - tai plaku su AZ plakikliu
Atsakyti
Pigmentinės dėmės ant kaktos varo į neviltį. Hormonai padarė savo, nuo vasaros kaip purvina vaikštau. Koks mišinukas jas pabalintų? Gal kuri galėtų sumaišyti? Aš ir mano kakta būtume dėkingi ax.gif
Atsakyti