Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

Kol kas ir aš ketinu tik hidrolatą daryti, bet norisi įsigyti universalesnį (jei įmanomą) alembiką, jei užsimanyčiau eterinio, vis tik kaina nemaža. Rusų forumuose rašo, kad reikalinga papildomai "florentietiškoji kolba", tai su jos pagalba galima atskirti aliejuką.

Pirkimui išsirinkau iš latviško psl. ir galvoju apie Kvapų namus. Jei iš Rygos siųsti tai gaunasi panašiai kaip KN kaina, nebent susitarti kad pristatytų į Liepojos parduotuvę, tai iki ten nuvažiuočiau pati. pastaruoju atveju irgi sutaupyčiau tik apie 70 Lt. Ko gero gundysiuos iš KN. ax.gif Ar tyrit atsiliepimų apie jų alembikus?
Atsakyti
Aš tai nesuprantu gerai dar, kas tiek CO2 ekstraktai, gal galėtumėte pasakyti, kuom jie skirasi tarkim nuo kokio aktyvo?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 03, 14:01)
Aš tai nesuprantu gerai dar, kas tiek CO2 ekstraktai, gal galėtumėte pasakyti, kuom jie skirasi tarkim nuo kokio aktyvo?

http://aromata.lt/ko...strahavimo-budu
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 11 03, 15:48)

Ačiū 4u.gif ?
Beje, ar galima sviestmedžio aliejų pakeisti sviestmedžio/taumedžio sviestu?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 03, 15:02)
Ačiū  4u.gif ?
Beje, ar galima sviestmedžio aliejų pakeisti sviestmedžio/taumedžio sviestu?

as tik taukmedi naudoju ax.gif bet manau kad galima g.gif o kokiam recete nori keisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 11 03, 16:05)
as tik taukmedi naudoju  ax.gif  bet manau kad galima  g.gif o kokiam recete nori keisti  g.gif

Šitame. Turiu tik taukmedį. Ir neturiu biosol, bet turiu bisabolol. ir arbatmedžio EA neturiu berods.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 11 03, 15:36)
Šitame. Turiu tik taukmedį. Ir neturiu biosol, bet turiu bisabolol. ir arbatmedžio EA neturiu berods.

as toki receptuka visa laika darydavau su taukmedziu ax.gif


dar karta pakartoju kad tas biosol yra KONSERVANTAS
jei tai vaikucui bus tepama galima levandu ilasinti ,bisabolis ir nepakenks ,patarimas mirksiukas.gif saltame vandenyje geriau isimaiso esterdecukre
Atsakyti
Ar esate dariusios masazui skirtas zvakes (is AZ). Pasiteisines dalykas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 11 03, 20:53)
as toki receptuka visa laika darydavau su taukmedziu  ax.gif 
dar karta pakartoju kad tas biosol yra KONSERVANTAS
jei tai vaikucui bus tepama galima levandu ilasinti ,bisabolis ir nepakenks ,patarimas mirksiukas.gif saltame vandenyje geriau isimaiso esterdecukre

Aciu uz patarimus. pavyko puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 11 03, 16:05)
as tik taukmedi naudoju  ax.gif  bet manau kad galima  g.gif o kokiam recete nori keisti  g.gif

Merginos, ką vadinate sviestmedžiu ir ką taukmedžiu?
Aš bent žinau, kad sviestmedis - lot. Butyrospermum parkii, arba karite, shea; taukmedis - lot. Shorea robusta arba sal.
Gal kitaip vadinate? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 04 lapkričio 2013 - 09:16
Aš visuomet maniau, kad Taukmedis ir sviestmedis tai vienas ir tas pats aliejus.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 11 04, 11:15)
Aš visuomet maniau, kad Taukmedis ir sviestmedis tai vienas ir tas pats aliejus.

Taip tik skirtingai vadina. Kaip supratau cia klausimas buvo del aliejaus pakeitimo sviestu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 04 lapkričio 2013 - 10:25