Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 28, 15:55)
Čia tik dėl aiškumo rašant
Ten buvo atsakymas konkrečiai merginai, kuri pradžioj rašė, kad naudos bičių vašką. ir tekste buvo neaišku, su kuo kremus maišys - su emulsiniais ar šiaip vaškais.

Ir dar: jei pagal  AZ  - tai  atskiros karegorijos - "vaškai ir sakai" (visi augalų, bičių ir kiti natūralūs)  ir "emulsikliai"(čia ir Nr.1, 2, 3 ir kiti.....)  biggrin.gif


aiškuma smile.gif
Atsakyti
O kas padėtų sumažinti strijas? Yra visokiausių receptų, bet gal kas praktikškai ką išbandėt ir buvo rezultatas?
Atsakyti
Gal kuri esate gaminusi kremą vyrui? gal kas turite kokį receptą, kad bent įsivaizduoti galėčiau.
Atsakyti
Vyru veido oda siek tiek kitokia nei moteru 4u.gif
Maniskis kol naudodavosi pirktiniais kremais, tai vis sakydavo, kad jo oda jautri. Dabar jam specialiai kazko gaminti nereikia. Megstamiausias jo kremas veidui - mano ranku kremas biggrin.gif su biciu, kvieciu vasku ir cetilo alkoholiu. Ziema tepasi mazajai darytu issuktu taukmedziu su dalim skystuju alieju ir trupuciu H2O. Jau senai is jo negirdejau tokiu zodziu, kaip jautri oda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 10 30, 10:17)
i dydi  4u.gif ir aisku kaina  biggrin.gif 
stai ramutes  http://viewpointbyra...ja-ir-praktika/ visa paskaita  thumbup.gif
as turiu 3 litru vyras pagamino vienu kartu iki 1,5l isvarva hidrolato ,kaip sau vienai pilnai užtenka  ax.gif


Dydį jau išsirinkau, dabar pradėjau galvoti ar rinktis paprastą ar koloninį. Rusų forumuose koloninis aprašomas kaip pranašesnis, bei rašo jog būtent su koloniniais tik galima pasidaryti eterinių aliejų g.gif Skaitau dabar jūsų pašnekiuose, tai suprantu kad eterinius pasigaminate su elementariais alembikais. Ar tikrai taip ir ar reikalingi dar kokie nors aksesuarai (kolbos, kolbeleės ar pan.)
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2013 11 01, 19:32)
Dydį jau išsirinkau, dabar pradėjau galvoti ar rinktis paprastą ar koloninį. Rusų forumuose koloninis aprašomas kaip pranašesnis, bei rašo jog būtent su koloniniais tik galima pasidaryti eterinių aliejų g.gif  Skaitau dabar jūsų pašnekiuose, tai suprantu kad eterinius pasigaminate su elementariais alembikais. Ar tikrai taip ir ar reikalingi dar kokie nors aksesuarai (kolbos, kolbeleės ar pan.)

g.gif nei viena mergina (cia nuolat parašanti ) nera rasiusi kad eterinio ir pasigamina g.gif jei jus kalbate apie ta pokalbi kur levandu labai daug eterinio pasigamino ,tai as netikiu blush2.gif patikeciau tik jei pati pamatyčiau blush2.gif


o is kur pirktumėt aparaciuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 11 01, 20:58)
g.gif nei viena mergina (cia nuolat parašanti ) nera rasiusi kad eterinio ir pasigamina  g.gif  jei jus kalbate apie ta pokalbi kur levandu labai daug eterinio pasigamino ,tai as netikiu  blush2.gif  patikeciau tik jei pati pamatyčiau  blush2.gif 
o is kur pirktumėt aparaciuka  ax.gif


Isiterpsiu, nelabai ir as tikiu, nors ji uzgarantavo, kad tikrai pasigamino daug eterinio. Man darant hidroliata is metu, tikrai daug pridejau, islasejo keli lasiukai EA, tik tiek.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 11 01, 20:46)
Isiterpsiu, nelabai ir as tikiu, nors ji uzgarantavo, kad tikrai pasigamino daug eterinio. Man darant hidroliata is metu, tikrai daug pridejau, islasejo keli lasiukai EA, tik tiek.

nesigilinau ir net neieskojau info kaip tuos eteriniu lasus surinkti g.gif man ir ramuneliu ir ciobreliu ir jonazoliu hidrolatai buvo tokie su "riebaliuku" kaip kapsejo tas labai matesi ,bet kaip tuos laselius sugaudyti g.gif
Atsakyti
Pas mane melisu buvo keli lasai, bet irgi nezinau kaip juos reiktu pagauti. Viriau is karto is tik nuskintu. Kita karta viriau jau is apvytusiu, tai nebebuvo ne laselio eterinio. Jeigu daug hidrolato virti is sviezios zaliavos, tai gal ir pavyktu kazkaip is indo siauru kakleliu nupilti ar koku mazyciu sauksteliu surinkti. Bet alembika isigijau, ne eteriniu gaminimui, o hidrolatams, tai nesuku del to galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 11 01, 22:48)
Pas mane melisu buvo keli lasai, bet irgi nezinau kaip juos reiktu pagauti. Viriau is karto is tik nuskintu. Kita karta viriau jau is apvytusiu, tai nebebuvo ne laselio eterinio. Jeigu daug hidrolato virti is sviezios zaliavos, tai gal ir pavyktu kazkaip is indo siauru kakleliu nupilti ar koku mazyciu sauksteliu surinkti. Bet alembika isigijau, ne eteriniu gaminimui, o hidrolatams, tai nesuku del to galvos mirksiukas.gif


As irgi is zaliu metu dariau. Tai pirma karta eterinis aliejus islasejo. Mano net ne alembikas, o savadarbis puodas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mairux: 01 lapkričio 2013 - 22:43
QUOTE(goccia @ 2013 11 01, 18:37)
Vyru veido oda siek tiek kitokia nei moteru 4u.gif
Maniskis kol naudodavosi pirktiniais kremais, tai vis sakydavo, kad jo oda jautri. Dabar jam specialiai kazko gaminti nereikia. Megstamiausias jo kremas veidui - mano ranku kremas  biggrin.gif su biciu, kvieciu vasku ir cetilo alkoholiu. Ziema tepasi mazajai darytu issuktu taukmedziu su dalim skystuju alieju ir trupuciu H2O.  Jau senai is jo negirdejau tokiu zodziu, kaip jautri oda  smile.gif

Man gaila kad nėra forumuose kaip facebooke kai nori pasakyt kad patiko postas tiesiog palaikint smile.gif
Todėl rašom taip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 11 01, 21:48)
Pas mane melisu buvo keli lasai, bet irgi nezinau kaip juos reiktu pagauti. Viriau is karto is tik nuskintu. Kita karta viriau jau is apvytusiu, tai nebebuvo ne laselio eterinio. Jeigu daug hidrolato virti is sviezios zaliavos, tai gal ir pavyktu kazkaip is indo siauru kakleliu nupilti ar koku mazyciu sauksteliu surinkti. Bet alembika isigijau, ne eteriniu gaminimui, o hidrolatams, tai nesuku del to galvos mirksiukas.gif

taip tikrai is žalių žolių taip ir man buvo drinks_cheers.gif o del vyro tai juokas suėmė biggrin.gif
Atsakyti