Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 27, 10:54)

Man turbūt vakar neatsakėte niekas (jeigu nesunku) į klausimą - ar galima šildyti kelis kartus kremą jeigu jis nesigavo, ir pvz bandžiau pridėti emulsiklio ar aliejų? Ar tai nepakenkia kremui?

galima bet reikia prideti tik emulsiklio kam dar to aliejaus g.gif
bet as tokio kremo ja nenaudočiau veidui sutepčiau kunui/rankom vistiek per nauja viskas kaitinama ,aliejams ,priedams tai ne i nauda
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 26, 20:41)
Na ką.... dariau šiandien du kremus ir abu nepavyko  doh.gif  verysad.gif

Galbut ne vienoda temperatura buvo. Kazkada forume "paprotino" ir iki siol vadovaujuosi taisykle: emulsiklis turi visiskai istirpti, o kaitinant hidrolata ant indo sieneliu turi atsirasti burbuliuku - ir tada juos jungiu 4u.gif
Atsakyti
Na ką, aš šiandien irgi dariau kremuką. Dabar jau turbūt žinau savo klaidą. Jūs buvote teisios - kai supyliau vandeninę dalį į aliejinę (tame pačiame dar inde, neišėmusi iš jo), man pradėjo kremas truputėlį stingti (labai lengvai, paplakus tame pačiame inde), ir tada jau tik išėmiau, ir vėl plakiau... Viskas vyko tikrai gražiai. Ačiū Jums visoms už pagalbą 4u.gif
Einu skaityti. Beje, klausimas ne į temą, bet labai parūpo. Ar dantų pastos gaminimas labai sudėtingas procesas? g.gif Dar apie ją kalbos neaptikau.
Atsakyti
labas "raganeles", gal galit parekomenduoti,koks geriausias/i aliejukai striju prevencijai? 4u.gif 4u.gif 4u.gif noriu uzsisakyti,bet truputi pasimeciau tarp gausos, labai didelis aciu butu
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 26, 23:08)
Kažkaip neaišku su terminais - su vaškais tavo kremai ar su emulsikliais?  g.gif
Olivem - ne vaškas, o emulsiklis. Vaškus mes irgi naudojam  -  ne tik bičių, bet ir gėlių( tuberozų, rožių), ir alyvuogių, migdolų, simondsijų ir pan., bet jų kitos savybės, emulguoja jie silpnai  biggrin.gif
ksantano galima dėti labai mažai, padeda sujungti. Geriausiai jį paskleisti aliejuose, paskui, kai jungi su vandenine dalimi labai lengvai išsimaišo
Vit E - antioksidantas, apsaugo aliejus nuo oksidacijos, konservantai apsaugo nuo grybelių, pelėsių, įvairių bakterijų ir kito "brudo"  smile.gif


O kodėl Oliviem ne vaškas? Juk tai emulsinis vaškas.
Papildyta:
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 27, 10:14)
Pagaminti gerą kremą ( puikios konsistecijos, gerai įsisgerinatį, tinkamos savo odai sudėties) nelengva, pradžioj aš tyliai sekiau forumą ir  stebėdavausi, kai merginos rašydavo, kad joms viska gerai susijungė, o man arba atsiskirdavo ar dar kokia nesąmonė išeidavo. Paskui pajauti kažkaip tą susijungimo momentą, žinai, ko reikia pridėti, jei bando atsiskirti, bet turi  nemažai laiko praeiti  4u.gif


O aš dabar su šypsena pamenu savo pirmuosius blynus - tada atrodė kad kažkokį stebuklą pagaminau, nors dabar tai būtų baisiausias niekalas biggrin.gif
Bet bent jau aš tai kokį pusmetį (jei ne daugiau) tuliai skaitinėjausi sau kas ir kaip su tais kremais vyksta, kol išdrįsau pabandyti. Ir tai ne viskas gaudavosi iš pirmo karto:)
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 27, 22:08)
Einu skaityti. Beje, klausimas ne į temą, bet labai parūpo. Ar dantų pastos gaminimas labai sudėtingas procesas?  g.gif  Dar apie ją kalbos neaptikau.


Ne, dantų pasta - labai paprastas gaminys, viską sumakaluoji ir valaisi dantis, negali nepavykti. Na, nebent nepatiks tirštumas, kvapas ar dar kas, bet čia lengvai pataisomi dalykai.

QUOTE(pokahonta @ 2013 10 28, 10:56)
labas "raganeles", gal galit parekomenduoti,koks geriausias/i aliejukai striju prevencijai?  4u.gif  4u.gif  4u.gif noriu uzsisakyti,bet truputi pasimeciau tarp gausos, labai didelis aciu butu


Aš dariausi kremus iš kviečių gemalų, makadamijos, sviestmedžio ir avokado aliejų. Strijų neatsirado, tik ant klubų, kurių netepliojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pimkie @ 2013 10 28, 13:14)
Ne, dantų pasta - labai paprastas gaminys, viską sumakaluoji ir valaisi dantis, negali nepavykti. Na, nebent nepatiks tirštumas, kvapas ar dar kas, bet čia lengvai pataisomi dalykai.
Aš dariausi kremus iš kviečių gemalų, makadamijos, sviestmedžio ir avokado aliejų. Strijų neatsirado, tik ant klubų, kurių netepliojau  doh.gif


Asu pirmu irgi tik pilva tepiau,tai irgi ant koju tik veliau pastebejau,kad atsirado doh.gif tepiau pirktiniu,dabar noriu pati darytis,aciu uz patarimus
Atsakyti
Merginos, noriu draugei padaryti ką nors nuo strijų, nes ji kaip ir nestuke.gif
Kokie aliejai ir aktyvai labiausiai tinkami strijų prevencijai? Kažkaip nebuvo aktualu, tai ir neturiu susikonspektavus:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 10 28, 12:14)
O kodėl Oliviem ne vaškas? Juk tai emulsinis vaškas.

Čia tik dėl aiškumo rašant
Ten buvo atsakymas konkrečiai merginai, kuri pradžioj rašė, kad naudos bičių vašką. ir tekste buvo neaišku, su kuo kremus maišys - su emulsiniais ar šiaip vaškais.

Ir dar: jei pagal AZ - tai atskiros karegorijos - "vaškai ir sakai" (visi augalų, bičių ir kiti natūralūs) ir "emulsikliai"(čia ir Nr.1, 2, 3 ir kiti.....) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 28 spalio 2013 - 14:55
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 10 28, 15:12)
Merginos, noriu draugei padaryti ką nors nuo strijų, nes ji kaip ir  nestuke.gif 
Kokie aliejai ir aktyvai labiausiai tinkami strijų prevencijai? Kažkaip nebuvo aktualu, tai ir neturiu susikonspektavus:)

as lyg kazkur kompe turiu kazkada kvapu namuose rasta info apie nestukes ir aliejus /eterinius al
reikia paieškoti g.gif i sm nemokesiu viso failo ikelti bet i fb galiu
Atsakyti
Kas galėtų kuri iš merginų pakonsultuoti perkant alembiką? Noriu nusipirkti ir nežinau į ką akcentuoti dėmesį. Laukčiau labai labai žinios į AŽ būsiu nepaprastai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2013 10 30, 10:06)
Kas galėtų kuri iš merginų pakonsultuoti perkant alembiką? Noriu nusipirkti ir nežinau į ką akcentuoti dėmesį. Laukčiau labai labai žinios į AŽ būsiu nepaprastai dėkinga. 4u.gif

i dydi 4u.gif ir aisku kaina biggrin.gif
stai ramutes http://viewpointbyra...ja-ir-praktika/ visa paskaita thumbup.gif
as turiu 3 litru vyras pagamino vienu kartu iki 1,5l isvarva hidrolato ,kaip sau vienai pilnai užtenka ax.gif
Atsakyti