Įkraunama...
Įkraunama...

Grupinių apsipirkimų internetinės parduotuvės - 7

Tokių dėmių neturėtų atsirasti. schmoll.gif Skaičiau kažkur, kad negalima druskos pilti į neįkaitusį viralą, atsieit, neištirpusi druska nusėda ant dugno ir išėda dėmes.
Aš prieš kokius 2,5 m. pirkau panašius į antrąjį variantą, ROYALTY LINE SWITZERLAND, tik 9 sluoksnių dugnu. Galvoju, kad gavau originalius, nes tikrai jokių dėmių. Žinoma, yra naudojimo žymių, bet šiaip viskas kokybiška. Nudaužiau dangčio rankenėlę, bet pati kalta, kad ištėškiau ant grindų. doh.gif

Apskritai, nustojau pirkti daiktus grupiniuose, nes prekės kažkokios įtartinos, pastaruoju metu daug kas skundžiasi. g.gif
Atsakyti
isbandziau dar 2 puodus - vienam viriau, kitam troskinau - viskas pasigamino kuo puikiausiai, jokiu demiu g.gif

Itariu,kad bus del druskos, kaip ir klopedija rase,nes vyras druskos bere - o dar zinant ji, tai jauciu,kad nemazai, nes jis pas mane suriai megejas. doh.gif

Na rytoj dar isbandysiu likusius ir parasysiu. Siaip tai garantija yra pusmeciui,jei kas grazinti manau galima.

Pagooglinau, tai pakuote atrodo originali, viduje viskas buvo tvarkingai supakuota, su visom apsaugom, ir knygute/lankstinuku.
Dar ir mama uzejus apziurejo, kad kokybiski puodai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2014 03 20, 20:02)
isbandziau dar 2 puodus - vienam viriau, kitam troskinau - viskas pasigamino kuo puikiausiai, jokiu demiu  g.gif

Itariu,kad bus del druskos, kaip ir klopedija rase,nes vyras druskos bere - o dar zinant ji, tai jauciu,kad nemazai, nes jis pas mane suriai megejas. doh.gif

Na rytoj dar isbandysiu likusius ir parasysiu. Siaip tai garantija yra pusmeciui,jei kas grazinti manau galima.

Pagooglinau, tai pakuote atrodo originali, viduje viskas buvo tvarkingai supakuota, su visom apsaugom, ir knygute/lankstinuku.
Dar ir mama uzejus apziurejo, kad kokybiski puodai atrodo  smile.gif


Del druskos (is mano patirties) abejoju, manau bus tik prastos kokybes, as pati su keliais pabandziau, kur turgui pirkau komplekta, visuose atsirado demes, kiti du nenauji, bet brangus, juose jokiu demiu neatsirado, o viena (kaip nekeista) is maximos labai labai pigu pirkau, bet parasyta, kad vokiskas, jame irgi jokiu demiu neatsirado..
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2014 02 19, 11:30)
Mes turime Zelmer firmos džiovyklę (tokią) jau 3 m. ir veikia kuo puikiausiai. Tik pirkta ne per grupinius.

Pirkau lygiai tokią pačią-džiovina super, ypač obuoliukus thumbup.gif tik va neseniai Iki prekybos centre mačiau lygiai tokią pačią ir su didele nuolaida doh.gif
Atsakyti
isbandziau visus, daugiau jokiu demu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2014 03 21, 18:08)
isbandziau visus, daugiau jokiu demu  g.gif

Man irgi labai reikia puodų. Pigūs iš maximos jau visai pasibaigė. Bet tai dabar išsigandau : apgaulė ar ne? akcijatau man tokia rimtesnė nei beta. O keptuvė tai nelabai turbūt kam tinkmama, nes neteflonas, blynų ir kiaušinių neiškepsi, taip?
Gal parašytumėt kokios talpos litrais? ir ar rankenos neįkaista?
Atsakyti
matau,diskutuojate apie SWISS HUFEISEN ,mačiau beta.lt akciją-tos kurios turite - vertos savo kainos? nelabai išmanau apie puodus na ir nesu didelė kulinarė- tad..kaina gundo:) ačiūsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 03 23, 12:24)
matau,diskutuojate apie SWISS HUFEISEN ,mačiau beta.lt akciją-tos kurios turite - vertos savo kainos? nelabai išmanau apie puodus na ir nesu didelė kulinarė- tad..kaina gundo:) ačiūsmile.gif

Apie Swiss. Bet vat vien mergaitė parašė kad dėmės atsirado, tai kažin ar ne orginalo kopija?
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2014 03 21, 21:04)
Man irgi labai reikia puodų. Pigūs iš maximos jau visai pasibaigė. Bet tai dabar išsigandau : apgaulė ar ne? akcijatau man tokia rimtesnė nei beta. O keptuvė tai nelabai turbūt kam tinkmama, nes neteflonas, blynų ir kiaušinių neiškepsi, taip?
Gal parašytumėt kokios talpos litrais? ir ar rankenos neįkaista?


Isbandziau visa rinkini, tai tik vienam puode atsirado ta viena didesne demele ir siek tiek mazesniu. Tos mazesnes tai kaip taskeliai, laabai gerai isiziureti reikia,kad matytum.
Nusprendziau kolkas pasilikti, visvien garantija yra pusmeciui, jei kas.
Talpa:
6.3L
3.1L
1.6L
1.8L
+garuose virti su skylutemis

Keptuve 2.9L - sunki biggrin.gif as ja naudosiu bulvems, troskiniams dar.
Blynams, kiausiniams man reikalinga lygi - plius si nera plati, skersmuo gal koks 20cm,tai kiek ten tu blynu sutalpinsi g.gif
2 plasmasiniai padekliukai puodams padeti. Skrudinimo krepselis su rankena. Rankenos neikaista.
Atsakyti
kiek suprantu tokia akcija jau ne pirmą kartą buvo, tai tikėtina kad ir bus? ar verta dabar skubėti pirkti,jeigu pvz. dar nesu pasidomėjusi jokiais kitais puodais - tik žinau,kad greitai man jų reiks:) tiesiog nesinori Tapti "akcijos auka":D
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2014 03 23, 16:50)
Isbandziau visa rinkini, tai tik vienam puode atsirado ta viena didesne demele ir siek tiek mazesniu. Tos mazesnes tai kaip taskeliai, laabai gerai isiziureti reikia,kad matytum.
Nusprendziau kolkas pasilikti, visvien garantija yra pusmeciui, jei kas.
Talpa:
6.3L
3.1L
1.6L
1.8L
+garuose virti su skylutemis

Keptuve 2.9L - sunki  biggrin.gif as ja naudosiu bulvems, troskiniams dar.
Blynams, kiausiniams man reikalinga lygi - plius si nera plati, skersmuo gal koks 20cm,tai kiek ten tu blynu sutalpinsi g.gif
2 plasmasiniai padekliukai puodams padeti. Skrudinimo krepselis su rankena. Rankenos neikaista.

Ačiū labai. O panašu kad "amžini"?Ar metalinės rankenos neįkaista?
Atsakyti
Ar pirkot kas sita:
Tik 29 litai už 59 litus kainuojantį patogų nešiojamąjį mini tualetą su dangčiu
http://beta.lt/vilni...p;category_id=1

Jau kelinti metai vis planuoju nupirkti bet neapsisprendziu. Turim senelius kurie turi tik lauko tualeta, galvoju nupirkti sita kad butu mano panelem kai sveciuojames pas juos. Ar tvirtas jis, kokybiskas, ar laikosi dangtis?
Labai aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti