Įkraunama...
Įkraunama...

Grupinių apsipirkimų internetinės parduotuvės - 7

Satinas yra audimo budas (butent tas blizgusis audinys), o is ko audziama tai nuo iki. Gali buti tiek ta pati medvilne, tiek poliesteris, tiek silkas nebesiplesiu. MIkropluostas - poliesteris + poliamidas.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 01 27, 14:59)
Satinas yra audimo budas (butent tas blizgusis audinys), o is ko audziama tai nuo iki. Gali buti tiek ta pati medvilne, tiek poliesteris, tiek silkas nebesiplesiu. MIkropluostas - poliesteris + poliamidas.


taip, ta pati norejau parasyti.. Cia ruskis mus buvo islepines, kad jei satinas - tai laabai auksta kokybe.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2014 01 27, 15:26)
taip, ta pati norejau parasyti.. Cia ruskis mus buvo islepines, kad jei satinas - tai laabai auksta kokybe.. smile.gif

na ne ruskis, o alytaus tekstilė su savo patalynėm smile.gif O dabar turim pakistanus, kinijas ir kitus biesus. Tai nezinai ka nusipirksi ir ant kokiu dratu miegosi.
Atsakyti
http://www.masinis.l...ta-kaune/12834/

ar kas mergaites bande siuos masazus siame grozio salone?
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2014 01 27, 14:22)
Susigundžiau ir aš, nes išmatavimai puikiai tinka, ko pastaruoju metu niekaip negaliu surasti.. Bet radau tokį atsiliepimą internete:
Pirkau per kartu.lt "satininę" patalynę iš įmonės Sarina. Gavau 100% šlamštą smile.gif Pasiuvimas baisus, medžiaga klaiki. Galvoju panagrinėsiu atidžiau - ir ką manote, viduj prisiūta etiketė "100% Polyster". Paaiškinkit, nuo kada šio užrašo vertimas į lietuvių kalbą tapo satinas? smile.gif
Tik tiek, kad aš nebūčiau aš, jei viską taip palikčiau smile.gif Išsiaiškinau, pinigus susigrąžinau. Tik visiems linkiu neapsigauti ir nepasitikėti šiomis firmomis - MERKATA ir SARINA.


Šiaip tas "mikropluoštas" yra ne kas kita, kaip poliesteris, tik "gražiau" užvadintas... Nepirksiu visgi  ax.gif


Ačiū, gal susilaikysiu, dar laukiu Rustilės patalynės, įdomi ką gausiu smile.gif
Atsakyti
Per Akcijatau.lt pirkau http://akcijatau.lt/...-nuo-apledejimo
parašyta gražiai, kad tai uždangalas-plėvelė, kad iš vidinės pusės užsideda, prisilipina spaustukais ir puikiai laikosi t.t. Noriu perspėti, kad tai yra paprasta calofaninė plevelė be jokio pašiltinimo, spaustukai visai neveikia, išmečiau iš karto, išeina tiesti tik iš išorės ir prispausti durelėmis, bet palieka tarpelį prie valytuvų, vėjas pakelia tą plėvelę, tad kaip ir nebeatlieka savo funkcijos - saugoti langą nuo užšalimo... tai nors ir 9lt., bet neverta ir tiek mokėti.
Atsakyti
QUOTE(Higa @ 2014 01 29, 23:09)
Per Akcijatau.lt pirkau http://akcijatau.lt/...-nuo-apledejimo
parašyta gražiai, kad tai uždangalas-plėvelė, kad iš vidinės pusės užsideda, prisilipina spaustukais ir puikiai laikosi t.t. Noriu perspėti, kad tai yra paprasta calofaninė plevelė be jokio pašiltinimo, spaustukai visai neveikia, išmečiau iš karto, išeina tiesti tik iš išorės ir prispausti durelėmis, bet palieka tarpelį prie valytuvų, vėjas pakelia  tą plėvelę, tad kaip ir nebeatlieka savo funkcijos - saugoti langą nuo užšalimo... tai nors ir 9lt., bet neverta ir tiek mokėti.

O aš turiu nusipirkus Norfos va tokio tipo apsaugą (mačiau dabar irgi yra, apie 10Lt kainuoja):
user posted image
Aišku reik irgi su durėlėm prispausti, bet puikiai apsaugo nuo apšalimo, o vasarą galima naudot kaip apsaugą nuo prikaitinimo.
O mano nevykęs (jau grąžinau ir laukiu pinigų) pirkinys apsauginis kilimėlis
user posted image
Tik šiek tiek storesnė už paprastą plėvelę schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif kokia gera tema. Pirkau šias dėžutes, 4vnt. po 20skyrelių
http://www.kiauletau...ose-ir-spintose

laaabai mažučiai skyreliai, tik mergytės apatinėms kelnaitėms, vyro net storesnės kojinės nebetelpa:( jei imsite galbūt rinktis kur 16 skyrelių, bet šiaip sau, nugarėlė kartoninė, viskas juda į visas puses.

Atsakyti
QUOTE(zytos @ 2014 01 30, 09:40)
O mano nevykęs (jau grąžinau ir laukiu pinigų) pirkinys apsauginis kilimėlis
user posted image
Tik šiek tiek storesnė už paprastą plėvelę schmoll.gif


O man tai visai vykes pirkinys, na taip, tai plokste plonyte, bet jos deka parketas apsisaugo nuo kompiuterio kedes, ko daugiau reikia tiketis is jos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2014 01 30, 14:38)
O man tai visai vykes pirkinys, na taip, tai plokste plonyte, bet jos deka parketas apsisaugo nuo kompiuterio kedes, ko daugiau reikia tiketis is jos? g.gif

O jūs būtent šį pirkote? Nes mano pirktasis labai plonas ir "nepaklusnus" (toks besiriečiantis).
Atsakyti
Sveikos, viską žinančios mamytės 4u.gif


Sudomino ši kartu.lt skelbiama akcija- dvipusė kepimo forma MAXXCUISINE.
KEPIMO FORMA

Mėgstu kepti ir nors kaina nedidelė, bet nesinori apsikrauti nenaudojamais daiktais. Ar tikrai joje užtenka sukratyti produktus ir ar tikrai greičiau iškepa? Gal kuri pirkote ar girdėjote atsliepimų apie ją, bučiau labai dėkinga, jeigu parašytumete aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(zytos @ 2014 01 30, 13:42)
O jūs būtent šį pirkote? Nes mano pirktasis  labai plonas ir "nepaklusnus" (toks besiriečiantis).


Pirkau pries gerus puse metu, puikiai tarnauja, nesiraito, turiu matini nusipirkus.
Atsakyti