Įkraunama...
Įkraunama...

Grupinių apsipirkimų internetinės parduotuvės - 7

Gal teko kam ragauti arabikos pupelių ALTOMAYO kavą? http://beta.lt/Kauna...ciene@gmail.com
g.gif
Atsakyti
Laba diena, ar galima atsisakyti kupono paskutinę galiojimo dieną?Ir kur kreiptis, niekur nerandu , cia del "superfoto" kupono.Ačiū
Atsakyti
kas pirkot eglutę su kuponu už 50 lt kirstą,tai bent jau mūsų graži,lygi ir suformuota. tik reik turėti kuponą,jei atsiiminėsit šeškinės turgely
Atsakyti
QUOTE(emilijara @ 2013 12 17, 20:12)
Laba diena, ar galima atsisakyti kupono paskutinę galiojimo dieną?Ir kur kreiptis, niekur nerandu , cia del "superfoto" kupono.Ačiū

sveiki, manau, kad ne. dazniausiai galima per 7 dienas nuo pirkimo grazint. o cia praejo daugiau. aisku visad galit pasiteirat pardavejo...
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 12 15, 19:29)
Aš asmeniškai tokių dovanų nenorėčiau - kur juos dėti? Valgyti tik 15 riešutų? tuomet man geriau 2 kg riešutų negraviruotų  biggrin.gif

Neturejau minties juos dovanoti biggrin.gif
Atsakyti
Bliamba kaip susinervinau.... jau trečią ilgą vakarą renkuosi, ką galima būtų nupirkti porai likusių dovanų, daug variantų iššisaugojau, jau norėjau daryti finalinį apsisprendimą ir tik tada pamačiau kad visi mano variantai galioja nuo 2014 ar tai kažkada po Kalėdų... Tai nesupratau bajerio, senokau pirkau, bet anksčiau gi taip nebuvo... man jie ir turėjo tokį pliusą, kad susimoki brangiau nei pats pirktum iš kiniečių/ebay ar pan., bet užtat nereikia laukti mėnesio... o dabar... o gal aš tik ant tokių puslapių užtaikau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 12 18, 00:16)
Bliamba kaip susinervinau.... jau trečią ilgą vakarą renkuosi, ką galima būtų nupirkti porai likusių dovanų, daug variantų iššisaugojau, jau norėjau daryti finalinį apsisprendimą ir tik tada pamačiau kad visi mano variantai galioja nuo 2014 ar tai kažkada po Kalėdų... Tai nesupratau bajerio, senokau pirkau, bet anksčiau gi taip nebuvo... man jie ir turėjo tokį pliusą, kad susimoki brangiau nei pats pirktum iš kiniečių/ebay ar pan., bet užtat nereikia laukti mėnesio... o dabar... o gal aš tik ant tokių puslapių užtaikau?  g.gif

Dėja, ne, susimokat brangiau, nei iš ebay, bet laukiat tiek pat, kaip ir siunčiantis tiesiogiai biggrin.gif Čia toks lietuviškas biznis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zytos @ 2013 12 14, 15:07)
user posted image
Bambukiniai rankšluoščiai Beta
Ar kas pirkote šiuos bambukinius rankšluoščius? Ar jau tokie puikiai sugeriantys ir minkštučiai išlieka? "Neskysti"?

Nežinau kaip šiemet, aš pernai buvau pirkusi iš Betos bambukinius rankšluosčius-visus metus patys mylimiausi-nei nusiskalbė ir minkštučiai liko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 12 18, 00:16)
Bliamba kaip susinervinau.... jau trečią ilgą vakarą renkuosi, ką galima būtų nupirkti porai likusių dovanų, daug variantų iššisaugojau, jau norėjau daryti finalinį apsisprendimą ir tik tada pamačiau kad visi mano variantai galioja nuo 2014 ar tai kažkada po Kalėdų... Tai nesupratau bajerio, senokau pirkau, bet anksčiau gi taip nebuvo... man jie ir turėjo tokį pliusą, kad susimoki brangiau nei pats pirktum iš kiniečių/ebay ar pan., bet užtat nereikia laukti mėnesio... o dabar... o gal aš tik ant tokių puslapių užtaikau?  g.gif


Taip, pats tikriausias lietuviškas biznis, susiskaičiuoja kiek kuponų parduoda, paskui tiek pat užsako iš kiniečių ir laukiam visi kartu laimingai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 12 18, 10:36)
Taip, pats tikriausias lietuviškas biznis, susiskaičiuoja kiek kuponų parduoda, paskui tiek pat užsako iš kiniečių ir laukiam visi kartu laimingai biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Gavau laišką "Populiariausios šventinių prekių idėjos su nuolaidomis iki 73 proc.!", kur dauguma kuponų galioja nuo 2014 metų, tai galvoju ot šaunuoliai, nemeluoja, taip ir sako - IDĖJOS, atsiunčia idėją, kad galėtum nupirkti kažkur kitur cool.gif .
Atsakyti
Ateinu su ispejimu - drauge pirko batus is akcijatau.lt, praejo visi terminai, batu nera, ragelio nekelia, i emailus neatraso. Pakonsultavau, kaip rasyt pareiskima i e.policija.
Atsakyti
Gal pirkote ir naudojate vakuuminius maišus daiktams laikyti ?
Ar kokybiški, verti dėmesio ??
Atsakyti