Įkraunama...
Įkraunama...

Dingę nėštumo požymiai

dabar jau manau del dingusiu pozymiu nebutina pulti begt kazkur panikuot,kai gulejau ligoninei viena gine sake kad taip normalu vienom anksciau kitom veliau dingsta svarbu kraujo nera ar keistu isskyru
Atsakyti
QUOTE(sandija1 @ 2013 10 25, 23:17)
dabar jau manau del dingusiu pozymiu nebutina pulti begt kazkur panikuot,kai gulejau ligoninei viena gine sake kad taip normalu vienom anksciau kitom veliau dingsta svarbu kraujo nera ar keistu isskyru

Jo ir as ta pati sakau,man tai užeina blogumas tai vėl pora dienų nieko,taip kad nereikia panikuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, o man irgi dingo blogumas, krutine jau senokai buvo nejautri tik speneliai kartais trumpam pajautreja bet kiek pastebiu krutine vis tokia pati padidejusi o ir areoles patamsejusios, man pagal viska 8sav1d. aisku neramu kazkiek, nes neseniai P buvo g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, laukiuosi antro vaikelio turetu buti 5-6 savaite, bet pozymiai visai kitokie nei buvo su pirmu vaikeliu( pykinimas krutines skausmas ir tt), o dabar krutine skaudejo tik pradzioje, jokio pykinimo nebuvo, o dabar is vis dingo nestumo pozymiai ir dar rudos isskyros pasirode. Nors nestumo testas rodo teigiama rezultata. Tai uzsirasiau pas privačia daktare nes nesulauksiu kol poliklinikoje ateis laikas.
Gal kam nors panasei buvo?Kai grišiu iš daktarės parašysiu ka sake, bet labai bijau, kad nebutu persileidimo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma999 @ 2013 11 13, 11:16)
\o dabar  krutine skaudejo tik pradzioje, jokio pykinimo nebuvo, o dabar is vis dingo nestumo pozymiai ir dar rudos isskyros pasirode. Nors nestumo testas rodo teigiama rezultata. Tai uzsirasiau pas privačia  daktare nes nesulauksiu kol poliklinikoje ateis laikas.

tai man tik pirmas nėštumas, tai negaliu kažką labai jau išmintingai patarti, bet man krūtinė buvo jautri iki kol baigėsi turėjusių būti mm dienos. atrodė, kad net rūbai erzina krūtinę, bet tai truko gal tik savaitę ar vos daugiau... o sulig turėjusių būti mm dienų pabaiga, krūtinės jautrumas dingo visiškai, kaip ranka nuėmė, tą vakarą dar patepliojo rusvai... išsigandau, bet už dviejų savaičių gydytoja patvirtino, kad viskas tvarkoje, širdelė plaka ax.gif o ir nėštumai tos pačios moters gali skirtis kaip diena ir naktis ax.gif todėl manau, kad krūtinės nejautrumas tikrai nėra rodiklis, kad nėštumas nesivysto. stiprybės ir kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scarlett': 13 lapkričio 2013 - 12:55
Tai va neturiu geru žinių verysad.gif buvau pas ginekologe ir pasakė, yra labai mažas nėštumas ir prasidėjo kraujavimas 90% kad įvyks persileidimas verysad.gif
Sakė reikia laukti 2sav jeigu išsilaikys seklytė tai išsilaikys ir toliau, o dabar nei laukiuosi, nei nesilaukiu. verysad.gif
Atsakyti
o tai kokio duphaston neisrase? g.gif nes kiek zinau tai israso kad islaikyt g.gif
Atsakyti
Aš taip keistai jauciuosi vakar sužinojau iš privačios daktares kad bus persileidimas, o šiandien apsilankiau poliklinikoje. Nieko neminėjau, kad vakar tyriausi. Padarė tyrimus ir nieko blogo nematė sakė nieko kolkas baisaus jei truputi pateplioja g.gif . Gimdoje ir aplink ją nieko baisaus nematė tik mažą puslytę (taip jie vadina pradinį neštumą) Dar išrašė Duphaston sakė jeigu per kelias dienas nepraeis tepliojimas tai gerti. Tai va net nežinau kokia daktare tikėti g.gif man 5-6sav sake 1cm
Atsakyti
gerk duphastona ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, slapta skaitinejau jusu postus turedama jau savaite laiko nerima del savo nestumo. Snd apsilankiau pas savo gine, pasakiau kad apie savaite dinge nestumo pozymiai, nebeskauda krutines, nebepykina (o pykino praktiskai nuo visko, net nuo paprasto geriamo vandens) tai gine pirmakart echo dare ir gan ilgai ziurinejo.. Po to pasake kad nemato judesiu, nemato sirdies ir jos plakimo. Bet pasake kad ji gali nematyt ir todel kad echo yra per silpnas poliklinikoj kad daugiau pamatyt, kad nuo susinervinimo ir per didelio susijaudinimo man susitrauke visa gimda, uzsisklende ir sudetinga ka pamatyti. antradieniui siunte pas genetika. Pas mane 11.5 savaiciu, ne tas zodis kaip sirdute skauda. vasaros vidury nezinia del kokiu priezasciu turejau 6-7 sav nestumo persileidima, o dabar ir vel kazkas ne taip... Turesiu isgyvent iki antradienio.. verysad.gif
Atsakyti
Vasaros vidury persileidimas ir dabar vėl neščia? labai savęs nemylite, deja... Bet pirmiausia nusiraminkite smile.gif Linkiu, kad viskas būtų gerai 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(UgDo*Wow @ 2013 11 15, 11:22)
Sveikos, slapta skaitinejau jusu postus turedama jau savaite laiko nerima del savo nestumo. Snd apsilankiau pas savo gine, pasakiau kad apie savaite dinge nestumo pozymiai, nebeskauda krutines, nebepykina (o pykino praktiskai nuo visko, net nuo paprasto geriamo vandens) tai gine pirmakart echo dare ir gan ilgai ziurinejo.. Po to pasake kad nemato judesiu, nemato sirdies ir jos plakimo. Bet pasake kad ji gali nematyt ir todel kad echo yra per silpnas poliklinikoj kad daugiau pamatyt, kad nuo susinervinimo ir per didelio susijaudinimo man susitrauke visa gimda, uzsisklende ir sudetinga ka pamatyti. antradieniui siunte pas genetika. Pas mane 11.5 savaiciu, ne tas zodis kaip sirdute skauda. vasaros vidury nezinia del kokiu priezasciu turejau 6-7 sav nestumo persileidima, o dabar ir vel kazkas ne taip... Turesiu isgyvent iki antradienio.. verysad.gif


Sekmės reikia tikėti, kad bus viskas gerai 4u.gif , manau tarp pastojimų nera labai jau mažas tarpas.
Atsakyti