Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 10 13, 17:10)
nepergyvenkit. tai tas pats vandenukas, tik pas prancuzus nera sensibio. pas ju vadinasi crealine. jau pora metu naudoju prancuziska . labai labai  wub.gif


Aciu, nuraminot 4u.gif
Atsakyti
Ieskau kompanijos zaislams is boots.com 3 uz 2 kaina
Tik po 25 GBP ! (ar 24.99 smile.gif )
Siusciausi per TUKI
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 13, 17:38)
Mamukai, kur yra pirkt kokybiškų triusikėlių patiems mažiausiams smulkesniems berniukams? Turim Lindex, bet pats mažiausias dydis platoki, gymboree liuks tiek kokybės atžvilgiu, tiek atitikimu mano mažiukui. Tik kad jie brangūs labai gaunasi siunčiantis per tarpininkus, norėtūsi kur pigiau rast tokią kokybę ax.gif Ir, norėčiau su klešnytėmis smile.gif

siai dienai man labiausiai patike mano smulkmenai yra tesco bokseriukai thumbup.gif
gap, asda- siaip sau.
paskutiniai tokie
BET- cia jau ne patiems maziausiems, 4-5 m. bet gal yra ir mazesniems toku cia.
Atsakyti
SD uzsakyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2013 10 13, 16:46)
Ir vėl aš, kadangi nemoku skaičiuoti ir užmiršau save pripliusuoti prie užsakymo doh.gif , tai rinksiu iki 80vnt, trūksta 23vnt. Kaina gausis mažesnė apie 7,8 Lt/vnt. http://www.ebay.com/...=item2c6364c382
Siunčiu,bet galima atsiimti Antakalny Iki, arba pas mane šiek tiek už Naujos Vilnios 4u.gif laukiu į knabeklis@gmail.com


užsakymas suformuotas, daugiau nesiųskite. vakare pasistengsiu parašyti visom skaičiukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 10 13, 18:38)
siai dienai man labiausiai patike mano smulkmenai yra tesco bokseriukai thumbup.gif
gap, asda- siaip sau.
paskutiniai tokie
BET- cia jau ne patiems maziausiems, 4-5 m. bet gal yra ir mazesniems toku cia.

Ačiū, pasižvalgysiu. Maniškiui reikia 86-92 d. (1,9 m.), nebet kur tokių yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 10 13, 18:10)
kokias kojines ?  bigsmile.gif

Nesu jų bandžius, rizikuoju...
http://www.sportsdir...olcode=41805690
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oliv: 13 spalio 2013 - 18:17
Sveikos, kur yra pirkti žieminių striukių, kelnių, gal pirkot kuri?
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 10 13, 16:54)
sveiki-as uzsakysiu rytoj is www.ventalis-shop.de 4u.gif tik dar vokieciai neatsake ar leis isideti daugiau nei tris mazu umckalor  smile.gif
dalinames tik siuntima (10.90 eur) 4u.gif

beje, neblogos kainos LENSCARE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 13, 17:38)
Mamukai, kur yra pirkt kokybiškų triusikėlių patiems mažiausiams smulkesniems berniukams? Turim Lindex, bet pats mažiausias dydis platoki, gymboree liuks tiek kokybės atžvilgiu, tiek atitikimu mano mažiukui. Tik kad jie brangūs labai gaunasi siunčiantis per tarpininkus, norėtūsi kur pigiau rast tokią kokybę ax.gif Ir, norėčiau su klešnytėmis smile.gif


man tai next, hm, LR patinka
Atsakyti
sveikos,
gal kas nori prisijungti prie SD Vilniuje su 10 proc nuolaida. pasidalintume siuntimą. užsakysiu po pusvalandžio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 10 13, 20:57)
beje, neblogos kainos LENSCARE 4u.gif


o kas cia yra nelabai suprantu
Atsakyti