Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(Aguonytė @ 2013 10 19, 16:01)
bet tos virtuvėlės ir pan kiek vietos daug užiima  doh.gif

yr jau virtuvele, gal kazkas is tu littles pet shops, gimtadieniui pirkom, galima gal test kolekcija, jei vaikas zaidzia... Ai kad kai mamos jos paklausiu, sako nezinau doh.gif nu zodziu be zodziu g.gif o del saviskiui kad traukinuka su ta medine trasa, butu fainai, jei ne paslaptis, kokia kaina gavosi? ir ta trasa, galima pratesti dapirkus, na prasiilgina? zinau kad buvo kalbeta apie traukinius, bet isivaizdavau kad maniskis laaaabai dar tam per mazas ir visai neisigilinau rolleyes.gif


dar skubios konsultacijos reikia, is SD, firmos Voodoo dolls, rubai didinti, atitinka ar mazinti yra?
Kazin sitos tunikutes http://www.sportsdir...y-ladies-664041 geriau 14 ar 16 dydis, jei mano figura kriauses ( virsus labiau i 40 dydi nesa, o apacia i 42) ?
Nieko is voodoo dolls neturiu, tai kazin kaip dydziai pamazinti ar padidinti? neapsisprendziu kuri imti, nesinori kad subine itempta butu, bet ir kad is peciu kabotu per laisva irgi negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 10 19, 15:10)
o tai kas tada idomu butu g.gif supamas arkliukas yra, paspiriama masina yra, virtuvele ( biggrin.gif ) yra, lego ir kt smulkmiu, irgi praiet neina doh.gif  Bet kazka tai reiketu sugalvot , nustebint, kad vaikui idomu butu g.gif  uzveskit ant kelio cool.gif

Ir 4 metei krikstaduktei reiktu kazka tokio wub.gif

Keturmetei galiu rekomenduoti štai šį žaidimą: Castle Logix (Smart Games) thumbup.gif Susidomėjau kažkada perskaičiusi įrašą Austėjos Landsbergienės bloge smile.gif

user posted image

Šiaip iš Smart games žaidimų serijos turim jau keturis - vieni sudėtingesni, šis su medinėm kaladėlėm ir pilimi - paprastesnis. Bet maniškei visi jie yra kažkas TOKIO bigsmile.gif Įdomiausia, kad ne tik vaikams, bet ir suaugusiems čia būna ką veikti. Kai ateina svečių, tai dažnai vis kas nors susidomi ir įsitraukia. Ir į darželį dabar vieną tokį yra nunešusi, tai jau turbūt dvi savaites žaidimas "negrįžta" - vis žaidžia kas nors biggrin.gif
Papildyta:
Ai, neparašiau - yra čia ir daugiau dabar jų su akcija: Smart Games stalo žaidimai (zulily.co.uk) - kaina visai gera gaunasi, tai gundausi, gal paimti kokį vieną naują Kalėdoms... g.gif Palyginimui - kur bene pigiausiai esu radusi pirkti Lietuvoje: čia ir čia.
Šiaip jei atsirastų dar bent 3 norinčios, galėčiau užsakyti iį zulily.co.uk. Siuntimas į UK gautųsi po 1 svarą ir į Vilnių pagal PA įkainius 4u.gif (rašykit eglynas@gmail.com)
Atsakyti
Landsend nupirkau

Atleiskit, kas galvojo ryt prisijungt, labai prekes pradejo dinginet verysad.gif doh.gif Teko paskubet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 10 19, 14:10)
o tai kas tada idomu butu g.gif supamas arkliukas yra, paspiriama masina yra, virtuvele ( biggrin.gif ) yra, lego ir kt smulkmiu, irgi praiet neina doh.gif  Bet kazka tai reiketu sugalvot , nustebint, kad vaikui idomu butu g.gif  uzveskit ant kelio cool.gif

Ir 4 metei krikstaduktei reiktu kazka tokio wub.gif

mano sunus gavo ta traukinuka per antra gimtad. nu tikrai kazkiek zaide... ir jam patiko tas meskinas pasakorius. pagal amziu, gal tiktu. bet cia jau nuo vaiko priklauso.
o 4-metei monstres anksti dar? blush2.gif pet shopai jo, dziugina, pastebejau...
Atsakyti
Gal kas turi tokius Crocs aukštakulnius: Grace Heel?

user posted image

Domintų atsiliepimai ir komentarai dėl dydžio 4u.gif Nes į Lietuvą kaip supratau, jų neveža ir nesiruošia vežt, tai nėr kaip ir kur pasimatuot... g.gif


QUOTE(anira12 @ 2013 10 19, 22:34)
Landsend nupirkau

thumbup.gif Lauksiu paskaičiavimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 10 19, 21:37)
mano sunus gavo ta traukinuka per antra gimtad. nu tikrai kazkiek zaide... ir jam patiko tas meskinas pasakorius. pagal amziu, gal tiktu. bet cia jau nuo vaiko priklauso.
o 4-metei monstres anksti dar?  blush2.gif pet shopai jo, dziugina, pastebejau...



patinka joms jau viskas, prie vitrinu stovi seile varvina ir i monstres, ir dabar atsirado pones barbes, sukryziavo lyttle pony su barbemis, ir undines plaukiajancios yra. vaiksto Norfoje vis ir zyzia, alspta biggrin.gif

siaip ir manikiuro vaikisko rinkinys jau patiktu pagal amziu. bateliai kokie blizgantis iseiginiai, tutu sijonas grazus. ir su hello kitty kas nors. mergaitems man rodos vistiek lengviau surasti ka, nei berniukams g.gif

ir stalo zaidimus jau zaidzia tokiu metu, ir domino koks su gyvunais, ar kur vaikscioti su kokiu personazus per laukelius, ir deliones spalvingos.

p.s. as jau galvojau, kad jau baigesi mano fantazijos ir idejos, ale kai vel paperku, dabar galvoju kada cia spet viska padovanot doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 19 spalio 2013 - 21:58
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 19, 22:56)
p.s. as jau galvojau, kad jau baigesi mano fantazijos ir idejos, ale kai vel paperku, dabar galvoju kada cia spet viska padovanot  doh.gif  lotuliukas.gif

jums gerai biggrin.gif

brbėmis susidomėjo maniškė 5m. bet pats didžiausias noras dabar, tai gimtadieniui barbės jau saugiai paslėptos rolleyes.gif , bet atakuoja klausimais močiutės ir krikšto mama , ką.... aš jau pati nežinau ką, nes atrodo visko jau per daug turi doh.gif lotuliukas.gif bet va kurpaitės gera mintis, kazkada pamate, matavosi norejo, bet nepirkau, pagailejau pinigeliu blush2.gif

Knygučių, puzlių, virtuvele ir visi kiti buities reikmenys supirkti biggrin.gif Princeses suknele yra, tai tikrai tik kurpaičių reikėtų, ale kur ieškot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 10 19, 22:16)
Princeses suknele yra, tai tikrai tik kurpaičių reikėtų, ale kur ieškot  bigsmile.gif

kurpaičių tikrai mačiau pardavime, bet niekaip neatgaminu kur, buvo pora kurpaičių ir fėjos lazdelė dėžutėj g.gif mes turim rinkinį iš 4 porų, bet pati niekada nepirkčiau nei saviškei, nei kitai nedovanočiau doh.gif pas mus laminatas visur, tai kaukši kaip išprotėjus, einant slysta, nesaugu šiaip, kojas išsisukinėt labai lengva doh.gif biggrin.gif o ir trumpam susižavėjus tik buvo, guli dabar jos sau tyliai, ačiū dievui biggrin.gif
Bet šiaip nėr vienodų vaikų. Kas vienam neįdomu, kitam atvirkščiai. Va šiandien 5metė išsigando monstrės, kuri šviečia ir garsus skleidžia biggrin.gif nors šiaip nori jų labai.
Atsakyti
bandysiu ko gero vyrui akinius uzsakyt ir zennioptical. zinau, kad daug merginu pirkot, gal kas nors gales pakonsultuot, nes as pati nenesioju ir visikai nieko nesuprantu...
taigi turiu recepta ir prie jo prisegta lapuka is aparato po apziuros. tai lapukyje raso dioptrijas -3 ir -2,75, o recepte atitinkamai -2,5 ir -2,25. ar cia tai turi but, siek tiek maziau?
neraso ne cilindro, ne asies, ne prizmes. ar ju ir nereikia?
Raso atstuma tarp vyzdziu centru 66 33,5mm ir 32,5mm. nesuprantu, kam tie 66 prieki g.gif
tai dabar dar klausimas, jei as pasirinksiu tik tas dioptrijas ir atstuma, ar man cia visko jau ir pakanka? gal rekomenduotumet, ka dar pasirinkt galeciau, kad geriau butu? maciau yra ir daugiau langeliu pasirinkimui blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti