Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(archeologe @ 2013 10 13, 17:11)
O AR GALIMA DAR PRISIJUNGT? BET AS SU DIDELIU NORECIAU

TAIP-UZSAKYSIU RYTOJ 4u.gif su dideliu tai drasiai, vatik mazu jau turiu surinkus tris leidziamus ir vokieciai turbut savaitgali neatsako i laiskus smile.gif parasykite i alinuska@bamba.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 10 13, 17:09)
VC10OFF50  4u.gif


aciu, pasirodo salygu neatitinka mano krepsas - ner 50 svaru doh.gif , tad renku toliau, tik jau siuntimas bus 8 svarai su kapeikom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 10 13, 18:17)
TAIP-UZSAKYSIU RYTOJ 4u.gif su dideliu tai drasiai, vatik mazu jau turiu surinkus tris leidziamus ir vokieciai turbut savaitgali neatsako i laiskus  smile.gif parasykite i alinuska@bamba.lt 4u.gif

PARASIAU LAISKA
Atsakyti
Mamukai, kur yra pirkt kokybiškų triusikėlių patiems mažiausiams smulkesniems berniukams? Turim Lindex, bet pats mažiausias dydis platoki, gymboree liuks tiek kokybės atžvilgiu, tiek atitikimu mano mažiukui. Tik kad jie brangūs labai gaunasi siunčiantis per tarpininkus, norėtūsi kur pigiau rast tokią kokybę ax.gif Ir, norėčiau su klešnytėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 10 13, 16:32)
Maikutes tai fainos, dar ziurek ir as uzsimanysiu smile.gif . O kaip dydziai? Mazintas, didintas?
As esu pirkusi tris skirtingas maikutes sportui: LA Gear, Karimor, USA Pro, visas emiau 10 dydi, tai galiu pasakyti kad:  LA Gear - mazinta, USA Pro - didinta, Karimor - atitinka dydi. Miss Fiori nesu emusi...

Šių nesu pirkus, bet Miss Fiori kitokias su rankovytėm esu pirkus, tai dydis atitiko ax.gif . Ir nesitampo man jos ax.gif

QUOTE(Kriiste @ 2013 10 13, 17:17)
aciu, pasirodo salygu neatitinka mano krepsas - ner 50 svaru doh.gif , tad renku toliau, tik jau siuntimas bus 8 svarai su kapeikom unsure.gif

Pirkau už 220 svarų, tai nė 9 svarų nekainavo siuntimas ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 12, 16:17)
nebutinai odiniams mirksiukas.gif  super croksus atnaujina, ir siaip dermantina, ir apskritai ne tik batams jis - tinka baldams, rankinems, striukems. Kadangi jo pagrindas naturalus biciu vaskas - neisdziovina odos, o ja pamaitina, minkstina, impregnuoja (tikrai gerai), tad druskos ziema nebaisios. Jis bespalvis - bet kaip keista bebutu - spalva atgaivina, atnaujina, paslepia nezymius ibrezimus. Batus reikia tepti labai negausiai, 2 kart i savaite pakanka thumbup.gif


Ir vėl aš, kadangi nemoku skaičiuoti ir užmiršau save pripliusuoti prie užsakymo doh.gif , tai rinksiu iki 80vnt, trūksta 23vnt. Kaina gausis mažesnė apie 7,8 Lt/vnt. http://www.ebay.com/...=item2c6364c382
Siunčiu,bet galima atsiimti Antakalny Iki, arba pas mane šiek tiek už Naujos Vilnios 4u.gif laukiu į knabeklis@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 13, 17:44)
Šių nesu pirkus, bet Miss Fiori kitokias su rankovytėm esu pirkus, tai dydis atitiko ax.gif . Ir nesitampo man jos ax.gif
Pirkau už 220 svarų, tai nė 9 svarų nekainavo siuntimas ax.gif .

tai siuntimas ne nuo kainos priklauso - o nuo prekiu svorio, tas pigiausias - uz kazkur 14-15 prekiu tik, va idedu viena ir jau 8,30 unsure.gif , ale 50 svaru ner - noris koduka pritaikyt, vadinas reik rinkt daugiau ir siuntima dalintis didesni cool.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 10 13, 15:18)


vakar dar buvo su uzrasu didesnis pasirinkimas
http://www.sportsdir...t-ladies-656058
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 13, 17:46)
tai siuntimas ne nuo kainos priklauso - o nuo prekiu svorio, tas pigiausias - uz kazkur 14-15 prekiu tik, va idedu viena ir jau 8,30 unsure.gif , ale 50 svaru ner - noris koduka pritaikyt, vadinas reik rinkt daugiau ir siuntima dalintis didesni cool.gif

Nesuprasi nuo ko jie ten skaičiuoja... Pas mane vien batų 5 poros. Pradžioj tik kyla kaina, paskui jau nežinau nuo kokios sumos ar svorio papildomai dasideda g.gif . Todėl ir apsimoka daugiau pirkti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 13, 18:01)
Nesuprasi nuo ko jie ten skaičiuoja... Pas mane vien batų 5 poros. Pradžioj tik kyla kaina, paskui jau nežinau nuo kokios sumos ar svorio papildomai dasideda  g.gif . Todėl ir apsimoka daugiau pirkti ax.gif .


nu taip - ir pas mus taip pat gi paste - iki 100 gr, iki 250, iki 500, iki 2kg, tada iki 5 kg, tada iki 10 ir iki 25 4u.gif , tik ikainiai ne tiek daug skirias kaip DHL 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2013 10 13, 17:46)
Ir vėl aš, kadangi nemoku skaičiuoti ir užmiršau save pripliusuoti prie užsakymo doh.gif , tai rinksiu iki 80vnt, trūksta 23vnt. Kaina gausis mažesnė apie 7,8 Lt/vnt. http://www.ebay.com/...=item2c6364c382
Siunčiu,bet galima atsiimti Antakalny Iki, arba pas mane šiek tiek už Naujos Vilnios 4u.gif laukiu į knabeklis@gmail.com

Tai aš dar papildomai 2 paimsiu, Kalėdoms dovanų sueis ax.gif . O tai į až pradėjo eit pasiūlymai po 25 ir po 30 lt pirkt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 13, 18:04)
nu taip - ir pas mus taip pat gi paste - iki 100 gr, iki 250, iki 500, iki 2kg, tada iki 5 kg, tada iki 10 ir iki 25  4u.gif , tik ikainiai ne tiek daug skirias kaip DHL 4u.gif

Tai kad gal 10 prekių sudėjus rodė 8,33, o dar pridėjau gal 6, jau 8,67 rodė, paskui nebekylo kaina. Mistika tas jų siuntimo mokestis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 13, 18:13)
Tai kad gal 10 prekių sudėjus rodė 8,33, o dar pridėjau gal 6, jau 8,67 rodė, paskui nebekylo kaina. Mistika tas jų siuntimo mokestis ax.gif


jei i ta 10 ieina batai ir su deze - jo siuntimas iskart 8,33... siaip rubu 14-15 - dar 5,83 rodo 4u.gif - tad kazkaip nusprendziau jog nuo svorio priklauso
Atsakyti