Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(Rutele_S @ 2013 10 19, 01:12)
o kada bus jamam?




Lapkricio 16 arba 23 d.
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 10 19, 01:12)

ka Kaledoms dovanosit nepilnai dvimetinukams? g.gif   Traukiniukai ten visokie, gal neidomu dar bus g.gif


Bent jau mes mąstom apie garažą su mašinomis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamillota: 19 spalio 2013 - 06:23
QUOTE(Bonifacija05 @ 2013 10 18, 22:36)
Primenu, kad dar vis laukiu prisijungianciu 4u.gif

O kokia panasiai kaina jo gautusi? Nesuprantu as kuo jie ten skiriasi, nes kainos labai ivairios, kuri konkreciai imate?

QUOTE(me2za @ 2013 10 18, 23:52)
Atsiminiau ir aš vieną istoriją  biggrin.gif Skrendam mes su vyru po medaus mėnesio iš egzotiškų šalių, nutarėm visiems kaip lauktuvių smėlio parvežti lotuliukas.gif Baltas, koralinis, o jau gražumas... bigsmile.gif Tai prisipylėm gal 10 butelių po 2 litrus lotuliukas.gif  doh.gif Frankfurte kai patikrino.... cool.gif Manęs vokiškai klausia was is das?  biggrin.gif Sakau sand sand lotuliukas.gif Žiūri tokiom akim blink.gif SAND???  blink.gif Tai nusinešė tą SAND kažkur matyt patikrint, turbūt galvoja normalūs žmonės tiek smėlio nesiveža, gal narkotikų prislapstę ar panašiai... lotuliukas.gif Laukiam laukiam... Atneša, įteikia, geros kelionės palinki  ax.gif Gerai, kad dar pirštu prie smilkinio nesukiojo cool.gif

mums pansiai buvo su miltais, kuriuos i Airija skraidinom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2013 10 18, 15:01)
Aciu:-)
Renku ir as is http://www.cocooncenter.co.uk iki nemokamo siuntimo, Vilnius. Rasyti laiskus i moncce@gmail.com.


NEBESIUSKITE nauju, tik tos paneles,kurios jau man parase sm ar i pasta.
Atsakyti
Renku GAP.eu. SALE -20%, turiu dar 15% papildoma.
saldus.pirkiniai@gmail.com
Vilnius, Fabijoniskes.
Siusti nelabai noreciau ax.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamillota @ 2013 10 19, 07:23)
Bent jau mes mąstom apie garažą su mašinomis blush2.gif


Kad tokio amziaus garazai su masinomis dar neidomus mirksiukas.gif .
Mes nupirkom 2-jo gimtadienio proga FP garaza, idomu buvo kol surinko, o po to tik stovejo ir dulkes rinko. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 10 18, 22:52)
Atsiminiau ir aš vieną istoriją  biggrin.gif Skrendam mes su vyru po medaus mėnesio iš egzotiškų šalių, nutarėm visiems kaip lauktuvių smėlio parvežti lotuliukas.gif Baltas, koralinis, o jau gražumas... bigsmile.gif Tai prisipylėm gal 10 butelių po 2 litrus lotuliukas.gif  doh.gif Frankfurte kai patikrino.... cool.gif Manęs vokiškai klausia was is das?  biggrin.gif Sakau sand sand lotuliukas.gif Žiūri tokiom akim blink.gif SAND???  blink.gif Tai nusinešė tą SAND kažkur matyt patikrint, turbūt galvoja normalūs žmonės tiek smėlio nesiveža, gal narkotikų prislapstę ar panašiai... lotuliukas.gif Laukiam laukiam... Atneša, įteikia, geros kelionės palinki  ax.gif Gerai, kad dar pirštu prie smilkinio nesukiojo cool.gif

thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif

Merginos o kur Linos tema g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 19 spalio 2013 - 10:38
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 19, 11:36)
thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Merginos o kur Linos tema  g.gif

http://www.supermama...howtopic=925491 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 19, 11:36)
thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Merginos o kur Linos tema  g.gif



QUOTE(saulute32 @ 2013 10 19, 12:35)

Aš supratau, kad apie Limcamca klausė. Vakar vakare jau nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 10 19, 12:40)
Aš supratau, kad apie Limcamca klausė. Vakar vakare jau nebuvo.

Taip mirksiukas.gif keista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 19, 11:43)
Taip  mirksiukas.gif  keista  smile.gif

Vakar jos paskutinė žinutė 14:18 ir viskas - kas spėjo perskaityt bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 10 19, 12:40)
Aš supratau, kad apie Limcamca klausė. Vakar vakare jau nebuvo.

aaa blush2.gif o kas ji tokia? tarpininke? ax.gif
Atsakyti