Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(Bonifacija05 @ 2013 10 15, 15:16)
Gal kas norėtų prisijungti prie Nerf šautuvų vyresniems berniukams? Man 10metis krikštasūnis visas ausis išūžė kaip norėtų ir koks geras daiktas, toli šaudo. Pirkčiau iš čia http://www.amazon.co...;search-type=ss tiesiai i LT, mazdaug 4 šautuvų siuntimą rodo apie 7 svarus (vieno sautuvo siuntimas apie 6 sv), man reikia vieno šautuvėlio, kviečiu jungtis ir pasidalinti siuntimą smile.gif. Vilnius, galiu persiųsti paštu ar per teminalą. bonifacija05@inbox.lt

Primenu, kad dar vis laukiu prisijungianciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2013 10 18, 20:58)
Sakot verta palaukti geriau? g.gif Mėnuo čia ar ten nieko nepakeis, palaukčiau ax.gif
O kokia sistema tame mytoys.de - yra kokie sezoniniai išpardavimai ar reikia sekti konkrečias prekes ir tik su kodu pigiau? Ačiū kas atsakys 4u.gif

Na aš vieną traukinuką vis stebėjau - tai kaina buvo gera, bet laukiau dar mažesnės, tada paėmė pakėlė, o netrukus ir iš viso dingo iš prekybos ir kol kas nebėra unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2013 10 18, 20:58)
Sakot verta palaukti geriau? g.gif Mėnuo čia ar ten nieko nepakeis, palaukčiau ax.gif
O kokia sistema tame mytoys.de - yra kokie sezoniniai išpardavimai ar reikia sekti konkrečias prekes ir tik su kodu pigiau? Ačiū kas atsakys 4u.gif

na buna ten prekiu grupem, buna valandines, bet ne visom prekem, siaip jei matot kad lyginant su LT kaina tikrai gera, verta pirkti dabar, aš tai turėjau omenioj smile.gif galit paskui sulaukti tada kai vaikas jau nebenorės lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos, o tie pirmam puslapyje aprasytos kosmetikos parduotuves kur nenurodyta kad USA tai siuncia kaip iš Es ir nereikia moketi mokesciu? kazkaip "braškese" viskas labai isbrango. kainuoja kaip ir LT interneto platybese...
Atsakyti
Gal Panevezio vaikam reikia vegateksos pedkelniu g.gif , mums nedaug betruksta iki nemokamo siuntimo 4u.gif Priimtumem kelias ar viena su kokiu 60 lituku 4u.gif
Atsakyti
mergaites, kam nebuvau atrašiusi, tai WWW.BIO-APO.de buvo sėkmingai užsakyta spalio 11 dien1 ir jau pakeliui i Lietuva drinks_cheers.gif
pirmadieni tureciau gauti ir viskas su juo ok mirksiukas.gif
cia renku treciadieni KITA uzsakyma, nes reikia dovanomis pasirupinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 18, 09:18)
per  paskutini musu skrydi man liepe atsukti visusu butelius ir visk paragauti  biggrin.gif


Atsiminiau ir aš vieną istoriją biggrin.gif Skrendam mes su vyru po medaus mėnesio iš egzotiškų šalių, nutarėm visiems kaip lauktuvių smėlio parvežti lotuliukas.gif Baltas, koralinis, o jau gražumas... bigsmile.gif Tai prisipylėm gal 10 butelių po 2 litrus lotuliukas.gif doh.gif Frankfurte kai patikrino.... cool.gif Manęs vokiškai klausia was is das? biggrin.gif Sakau sand sand lotuliukas.gif Žiūri tokiom akim blink.gif SAND??? blink.gif Tai nusinešė tą SAND kažkur matyt patikrint, turbūt galvoja normalūs žmonės tiek smėlio nesiveža, gal narkotikų prislapstę ar panašiai... lotuliukas.gif Laukiam laukiam... Atneša, įteikia, geros kelionės palinki ax.gif Gerai, kad dar pirštu prie smilkinio nesukiojo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 10 18, 22:52)
Atsiminiau ir aš vieną istoriją  biggrin.gif Skrendam mes su vyru po medaus mėnesio iš egzotiškų šalių, nutarėm visiems kaip lauktuvių smėlio parvežti lotuliukas.gif Baltas, koralinis, o jau gražumas... bigsmile.gif Tai prisipylėm gal 10 butelių po 2 litrus lotuliukas.gif  doh.gif Frankfurte kai patikrino.... cool.gif Manęs vokiškai klausia was is das?  biggrin.gif Sakau sand sand lotuliukas.gif Žiūri tokiom akim blink.gif SAND???  blink.gif Tai nusinešė tą SAND kažkur matyt patikrint, turbūt galvoja normalūs žmonės tiek smėlio nesiveža, gal narkotikų prislapstę ar panašiai... lotuliukas.gif Laukiam laukiam... Atneša, įteikia, geros kelionės palinki  ax.gif Gerai, kad dar pirštu prie smilkinio nesukiojo cool.gif

cia tai gerulis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Noriu paklausti, ar pirkote kas nors SportsDirect.com? Konkrečiai domintų Kangol firmos drabužių dydžiai... nes niekur nerandu size charto - tik kepurėms...
Domintų moteriškų paltų Kangol firmos dydžių atitikimas realiems dydžiams ir/arba išmatavimai...

Plius, galbūt, kas nors žinote, kur be Ebay galiu paieškoti už nebrangiai dėklo su klaviatūra planšetiniam kompiuteriui? smile.gif

ačiū labai! (galima ir į PM atsakyt, lauksiu 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 18, 19:44)
o per kuri pastomata ten siunciasi uz 3 lt? ir kur reikia uzsiregistruoti blush2.gif

http://spintoje.pasm...blic/text/info/
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2013 10 17, 18:00)
LANDSEND.CO.UK

user posted image

Siuntimas i Lietuva 7.50 gbp. Gal kas noretu jungtis? Renku    4u.gif  anira12@gmail.com


Vis dar laukiu prisijungianciu 4u.gif

user posted imagePukine striuke berniukams £29.95 -20%
user posted image Pukine mergaitem £29.95 -20%
user posted image Liemene turim, man patiko labai £11.95 - 20%
user posted image Dzemperiukas Minkstutis,siltas, labai jaukus smile.gif £9.95 - 20 %

Sniego batu yra... pvz. moteriski user posted image tik £19.95 -20% berniukams batai mergaitems Na ir taip toliau...... biggrin.gif
Sau galvoju apie sia suknele user posted image Is JAV buvo pigiau,bet taip ir nepavyko pagaut ... Atsiliepimai puikus ...
I tikrai imu siuos silkinukus wub.gif user posted image

Jei kas ka gero, verto demesio is sios parduotuves turi, prasom parodyt
biggrin.gif drinks_cheers.gif
Ir,aisku,prasom jungtis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2013 10 18, 16:32)
Aš norėčiau jungtis?  Bet ar tikčiau su vaikiškais Gust boots, jų kaina 39,99.
Ir kiek papildomai atsiuntimas kainuotų?
Nes svarstau gal čia Lt. laukti kol Jamas prasidės, ar iš uk geriau.

o kada bus jamam?

ka Kaledoms dovanosit nepilnai dvimetinukams? g.gif Traukiniukai ten visokie, gal neidomu dar bus g.gif
Atsakyti